Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (907. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 129 Misafir (9 Mobil) - 122 Masaüstü16 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
331.327
Cevap
8.111
Favori
72.796.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • m.2 SSD var mı uygun fiyata? 120 GB düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    Değmez. Note 9'a da değmez. Ben Iphone 8plus, Note 9 kullanmış biriyim. Hiçbir telefona 3bin tl'den fazla vermeyin. Zamanında gözümü karartıp Mi Max 3 aldım. Hayatımın en doğru kararı. Acayip mutluyum. Telefonda en önemli şey batarya.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bende max 3 almayi planliyorum fakat cok buyuk olmasindan dolayi tek elle kullanmazsam pisman olurmuyum diye dusunuyorum.

redmi note 6 pro da hizli sarj olsa onu alacaktim
  • gambit666 kullanıcısına yanıt
    O DeLonghi için iyi yorumlar okumadım fakat o Electrolux'u da görmüştüm sanırım attığım ile tek farkları altın kaplama filtre, 350 civarına düşerse onu da düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 30 Aralık 2018; 22:54:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Filtre kahve makinesi almak istiyorum. Electrolux EKF7600 modeli güzel görünüyor. Tavsiye edebileceğiniz makine var mı bu fiyatlara?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FFSY5LW/ref=ox_sc_sfl_title_4?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    Amazon konusu biliyorum ama baska siteden:

https://m.avansas.com/konchero-cm4206-filtre-kahve-makinesi.html

• Arkadaslar bu amazon.com dan alışveriş yapınca puan birikiyor mu bilgisi olan cevap verirse sevinirim...

• Seagate Stdr1000200 Slim Metal Kasa 1000 Gb Siyah 242 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B00FP50JAG
  • saç sakal tıraş makinesi fırsatı vs var mı veya alıp da menmun kalan uygun fiyatlı?
  • Telefon büyük, o konuda haklısınız. Tek elde kullanım.... Zor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

saç sakal tıraş makinesi fırsatı vs var mı veya alıp da menmun kalan uygun fiyatlı?
    https://www.teknosa.com/philips-qp650520-oneblade-pro-sakal-kesme-makinesi-p-120240919

Fiyat uygun. Kodla daha uygun. Şarj yüzdesini gösteren bir üst modelini kullanıyorum. Tavsiye ederim.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Saç için değil ancak sakalda sinek kaydı isteyene Panasonic arc5 tavsiye ederim

• Redmi note 6 pro aldım hızlı şarj özelliği var iyi bakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Üretimi olsun olmasın telefon kaliteliyse alınır hocam ya. X'te boş bi cihaz değil. Alınır.

8 Plus 11.11 indirimlerinde 4355 liraya gitmiş. Bekleyelim bakalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Filtre kahve makinesi almak istiyorum. Electrolux EKF7600 modeli güzel görünüyor. Tavsiye edebileceğiniz makine var mı bu fiyatlara?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FFSY5LW/ref=ox_sc_sfl_title_4?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    Filtre kahve yapımını bilsem bende alacağım ama hiçbir fikrim yok. Uğraşı zor mu? bende almayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Filtre kahve yapımını bilsem bende alacağım ama hiçbir fikrim yok. Uğraşı zor mu? bende almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster
    filtre kahve yapımının bir olayı yok ki tüm işi makine yapıyor zaten.

Senin tek ihtiyacın olan filtre kahve makinesine göre çekilmiş bir kahve. Yok ben kahve çekirdiklerimi kendim öğütürüm hem de çabuk bayatlamaz diyorsan bir el değirmeni lazım bide. Ya da otomatik öğütücü makinesi alıyorsun hiç uğraşmayayım dersen değirmenle diye.

Aldığın makinenin kendi filtresi yoksa filtre kağıdı alıyorsun. Makinenin haznesine koyuyorsun kağıdı içine koyuyorsun toz kahveni. Sonra başlata basıyorsun bitti bütün iş. Kahven damıtılmaya başlıyor.Sonra da mis gibi içiyorsun.

• Canon TS5150 BK EUR Çok Fonksiyonlu Kartuşlu Yazıcı, Siyah

Bu yazıcı amazonda suan dip Fiyat 305 Tl Piyasa fiyatı ise 550-600 Tl
    yazıcı tanklı degil neden bu kadar pahalı anlayamadım bilgisi olan varmı ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

filtre kahve yapımının bir olayı yok ki tüm işi makine yapıyor zaten.

Senin tek ihtiyacın olan filtre kahve makinesine göre çekilmiş bir kahve. Yok ben kahve çekirdiklerimi kendim öğütürüm hem de çabuk bayatlamaz diyorsan bir el değirmeni lazım bide. Ya da otomatik öğütücü makinesi alıyorsun hiç uğraşmayayım dersen değirmenle diye.

Aldığın makinenin kendi filtresi yoksa filtre kağıdı alıyorsun. Makinenin haznesine koyuyorsun kağıdı içine koyuyorsun toz kahveni. Sonra başlata basıyorsun bitti bütün iş. Kahven damıtılmaya başlıyor.Sonra da mis gibi içiyorsun.

Alıntıları Göster
    Kendinden filtreli olanlar nasil?

• quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

Kendinden filtreli olanlar nasil?

Alıntıları Göster
    Bazıları kendinden metal filtreli oluyor, zamanında araştırmıştım biraz. Pek tavsiye edilmiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Filtre kağıtlı kullanmak daha güzel yapıyor diyorlardı.
  • Eşim için office, internet ve youtube icin kullanabileceği, 13-14 inç ve hafif bir bilgisayar tavsiyesine ihtiyacım var. Bütçe 2000-2500 lira civarı. Minumum i3 işlemci olması iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.