Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (866. sayfa)

5 sn
331.499
Cevap
8.113
Favori
72.838.717
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiziksel olarak kartınız kopyalanmadıysa çokta sorun etmek yersiz. ya sanal kart kullanın, ya da internet alışverişine kapatın, lazım olunca açarsınız. ayrıca internete kapalıyken alış veriş yapmaya çalışılırsa mesaj geliyor internete kapalı durumda olan kartınızdan alış veriş gerçekleşmedi isterseniz açın falan diye. interneti bir şekilde koruma altına almak mümkün ama fiziksel kopyalama işi sıkıntılı.
  • Dockers pantolon şu an 109tl indirimde aldım. Ancak alacaklar kışın giymek için almasın bahar veya yaz mevsiminde giyilecek standartta. Vücudu tayt gibi tam sarıyor. Hatta inanırmısınız kumaşındanmı nedir bilmiyorum adama bir ılıklık hissi veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sizdeki potansiyeli ortaya çıkarmış olmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 18 Aralık 2018; 10:3:42 >
  • Arkadaşlar amazon.com'dan bir ürün sipariş etmek istiyorum ama teslim tarihi 2-8 Ocak olarak görünüyor.

Bu abilerin müşteri hizmetleri meşhur ya, acaba yeni yıl öncesi ulaştırma konusunda yardımcı olabilirler mi, ne dersiniz?
  • arkadaşlarım bugün siparişim olan Philips Gc5037/80 Buharlı Ütüyü aldım ancak kutuda yırtık vardı ve ütü üzerinde bir leke var geçmiyor, bu durumda siz olsaydınız ürünü iade eder miydiniz? koskoca amazon cillop gibi kutu ve ürün göndermesi gerekmez mi gerçekten aklım almıyor..
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Neyse konuyu kirletmek istemiyorum

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    Satıcı amazon muydu? Kutu çeşitli sebeplerle yırtılabilir. ama kullanılmış ürün gönderdiyse kesinlikle iade edin. Benimde başıma geldi ekranı kırık tv geldi. Satıcı amazon du parasını ve servis ücretini(ücretli servisti) dahi iade ettiler. Malının arkasında durur amazon.
  • mertali kullanıcısına yanıt
    aynen satıcı amazon, ancak şunu anladım kutu içerisinde fiş bölümü sürtmüş, yurt dışı yorumlarını okudum herkes bu durumdan şikayetçi fabrika paketleme yaparken fiş kısmını tam ütünün önüne bırakmış tabi nakliyede kutu sallana sallana kenara sürtmüş ve hafifte olsa yıpratmış.. bugün aksam deneyeceğim yinede içime sinmezse iade edeceğim.
  • Dostlar, satıcının amazon olduğunu nasıl anlarım? Ne tarafta yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawrain

Dostlar, satıcının amazon olduğunu nasıl anlarım? Ne tarafta yazıyor?
    fiyat kısmının altında yazar

Stokta var.
    Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir. şeklinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambit666

fiyat kısmının altında yazar

Stokta var.
    Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir. şeklinde

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Amazon.fr'den PS4 Pro alacağım fakat başka satıcı satıyor alırsam sorun yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saig10

Arkadaşlar amazon.com'dan bir ürün sipariş etmek istiyorum ama teslim tarihi 2-8 Ocak olarak görünüyor.

Bu abilerin müşteri hizmetleri meşhur ya, acaba yeni yıl öncesi ulaştırma konusunda yardımcı olabilirler mi, ne dersiniz?
    Buraya yazana kadar o abilere yazsan cevabını almış olurdun bence hocam. Vakit nakittir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawrain

Teşekkür ederim. Amazon.fr'den PS4 Pro alacağım fakat başka satıcı satıyor alırsam sorun yaşar mıyım?

Alıntıları Göster
    açıkcası pek tavsiye etmem başka satıcıyı. gümrük ve kargo parası da eklenecektir fiyata.
  • Apple EarPods 3,5 mm Jak Girişli Kablolu Kulaklık 67,81 TL ihtiyacı olan kaçırmasın.

https://www.amazon.com.tr/Apple-EarPods-Girişli-Kablolu-Kulaklık/dp/B0764FPQ8Y/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1545129423&sr=8-2&pi=AC_SX110_SY165&keywords=apple+earpods

• Samsung marka toz torbasız elektrik süpürgesi aldım dün az önce şirkete teslimatl gerçekleştirdiler özenli paketleme yapılmış doğrusu memnun kaldım 7-8 oldu sipariş veriyorum amazondan çok şükür bir defa dahi kargoyla ilgili sorun yaşamadım

Özellikle eşim marka ve modeli istedi artık akşam test edeceğiz umarım bir sorun yoktur makinada

Mağaza fiyatı 944 tl amazon fiyatı 530 tl oldukça iyi fiyat

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 18 Aralık 2018; 14:28:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Bu mesaj silindi.
    Kardeş sen genel konuymuş gibi kabul et problemin çözüldü işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 18 Aralık 2018; 14:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boa17

Samsung marka toz torbasız elektrik süpürgesi aldım dün az önce şirkete teslimatl gerçekleştirdiler özenli paketleme yapılmış doğrusu memnun kaldım 7-8 oldu sipariş veriyorum amazondan çok şükür bir defa dahi kargoyla ilgili sorun yaşamadım

Özellikle eşim marka ve modeli istedi artık akşam test edeceğiz umarım bir sorun yoktur makinada

Mağaza fiyatı 944 tl amazon fiyatı 530 tl oldukça iyi fiyat

Böyle bir makineye ihtiyaç var, model numarasıyla arattım ama bulduğum ürün toz torbalı diyor.

Ürün hala satışta ise link atmanız mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Böyle bir makineye ihtiyaç var, model numarasıyla arattım ama bulduğum ürün toz torbalı diyor.

Ürün hala satışta ise link atmanız mümkün mü?

Alıntıları Göster
    Buyrun

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CM95CSQ

• 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.