Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Amazon Türkiye Fırsatları

15 Kayıtlı Üye, 30 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
15.948
Cevap
1.037
Favori
2.322.394
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye Fırsatları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      145 Mesaj
      Konuya hala Amazon.com.tr dışında link atmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      80 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      emrullaharda

Evet satici amazondu ve stok 1 er adetti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Tears0fDevil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      800 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: fatihkilic25 clarks botlar yanıyor goretex bot 332 tl ye aldım
      hocam link atabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      260 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Mng kimliksiz veremez kime teslim ettigini ogrenebilirsiniz amazonda soyler Alıntıları Göster
      Gayet yapıyolar ıslak imzam olmamasına ve teslim almamama rağmen teslim alındı yaptılar sistemden halen bununla uğraşıyorum aramasam sormasam üstüne yatacaklar athırsızları.

• Binbaşı
      1768 Mesaj

Merhaba,
      Bu dediğinizi bir düzine kez yaşadım. Sonrada satıcıya laf anlatmaya çalıştım. Kargo çeteleri cirit atıyor. Bana kalırsa koca bir internet alışveriş piyasasını tehdit ediyorlar. Alacak adamda vazgeçip almıyor. Mesela ben ucuz olmasına rağmen sırf X marka kargo kullanıyor die almadığım zamanlar oluyor. Dehşet bi durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 13 Aralık 2018; 11:25:15 >
      |
      |
      enyalios kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2040 Mesaj
      Şuan kaç dolara kadar gümrük vergisinden muaf arkadaşlar güncel

• Yarbay
      2196 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: enyalios Gayet yapıyolar ıslak imzam olmamasına ve teslim almamama rağmen teslim alındı yaptılar sistemden halen bununla uğraşıyorum aramasam sormasam üstüne yatacaklar athırsızları. Alıntıları Göster
      sizin durum değişik olmuş ama arkadaşın dediği doğru, monitör almıştım, şubedeyken kimlik istediler tam tc no söylemeye başlarken kimlik olduğunu tekrar vurguladı, elektronik ürün olduğu için kimliği eline alıp tc no yu mng kendisi yazdı şubede.

|
      |

• Yüzbaşı
      392 Mesaj
      Uygun fiyatlı 1 ya da 2 TB harici 2.5 inç HDD ihtiyacım var. Uygun fiyat yakalayan paylasirsa çok sevinirim. 1 TB 250'den aşağı yok. 2 TB da 400den başlıyor Seagate'in bir modeli hariç. Bu fiyatlara nasıl alacağım bilmiyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      658 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: enyalios Gayet yapıyolar ıslak imzam olmamasına ve teslim almamama rağmen teslim alındı yaptılar sistemden halen bununla uğraşıyorum aramasam sormasam üstüne yatacaklar athırsızları. Alıntıları Göster
      Bana da benzer bir şey olmuştu. Kargoyu ismi benzeyen yanlış bir sitede posta kutusuna bırakıp (küçük diye paket, olaya gel) imza atmış kurye arkadaş bir güzel benim adıma. Fakat o tarihte ben yurt dışındaydım, aradım 500 defa şikayet ettim gün içinde dönüş yapılacak diye diye bir şey yapmadılar, bu saçma ihtimal aklıma gelip kontrol etmesem bulamayacaktım.
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      30 liraya Tantitoni termos (450 ml) var sizce uygun mu

• Teğmen
      228 Mesaj

Clarks Erkek Ashcombemidgtx Kar Botları Ayakkabı, Kahverengi, 44 Numarahttps://www.amazon.com.tr/dp/B07B9BN7V1/ref=cm_sw_r_wa_apa_c0JeCbYB13XKB sepette yüzde 20 daha düşüyor.

|
      |
      stoch32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2000 Mesaj

1315 ten aldım gold rengini
      |
      |
      WSniper10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cpu:Ryzen 5 1600x- CM MasterLiquid 240 Cooler**gpu:Asus RX480 8GB Strix Gaming Oc**

MB:
      MSI x370 Gaming Pro Carbon**Case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache+Crucial 240gb ssd**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**

mobile:Huawei Ascend g7 Silver

game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    • Yüzbaşı
      430 Mesaj

uygun link var mı
      |
      |
      dciwer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      800 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: fatihkilic25 Clarks Erkek Ashcombemidgtx Kar Botları Ayakkabı, Kahverengi, 44 Numarahttps://www.amazon.com.tr/dp/B07B9BN7V1/ref=cm_sw_r_wa_apa_c0JeCbYB13XKB sepette yüzde 20 daha düşüyor. Alıntıları Göster
      teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1272 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      hasan-1907

quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar Şuan kaç dolara kadar gümrük vergisinden muaf arkadaşlar güncel
      Bende bunu merak ediyorum. Amazon.com.tr den alınan ürünlerde +bir vergi geliyor mu?

• Emekli Yönetici
      8799 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay Bende bunu merak ediyorum. Amazon.com.tr den alınan ürünlerde +bir vergi geliyor mu? Alıntıları Göster
      Neden gelsin hocam, amazon.com.tr Türkiye içinde yerleşik bir firma ve fatura kesip gönderiyor. Hiç-bir ek vergi yok.

|
      |

INDIANA LINE Diva 252 (front) / Diva 752 (center) / Nota 250 (back surround) / Basso 850 (sub)

AVR & TV & MOBILE Sony STR-Dn1070 4k 7.2 Avr
      / Sony 75XE9005 4k Tv
      / Nvidia Shield Tv & Xbox One X / Note 9 512gb

RGB GAMING PC Intel i7 7700k / 32gb G.Skill Rgb Led / Msi Z270 Pro Gaming Carbon / Asus Gtx1080 Ti Strix / NZXT S340 Elite / 960gb Sandisk Ultra Ssd / Corsair Hx1200 80+ Platinum / NZXT Kraken X62 / Nzxt Aer x4 + Hue+ / Acer Predator X34 34" Gsync / Razer Blackwidow Chroma / Corsair Mm300 / Razer Deathadder Chroma
    • Yüzbaşı
      307 Mesaj
      Bu mng kargo beş para etmez. Paket 3 gün önce Ankara Sincan şubesine geldi. Dagıtima çıkarmadilar tamn2 gun. Bugun subeden almak icin gittim. Baktim paket ezilmiş. Dedim kontrol etmeden almam. Yok ögle bisey, almazsan alma dediler. Almadim. Tekrar siparis verdim express kargo ile. 20tl promosyon yukledi amazon. Oncekinden 5tl de uyguna geldi. Mng ile çalişmaya devam ederlerse igne almam malesef.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_79213608/f_//tm.htm
    • Yüzbaşı
      801 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn Bu mng kargo beş para etmez. Paket 3 gün önce Ankara Sincan şubesine geldi. Dagıtima çıkarmadilar tamn2 gun. Bugun subeden almak icin gittim. Baktim paket ezilmiş. Dedim kontrol etmeden almam. Yok ögle bisey, almazsan alma dediler. Almadim. Tekrar siparis verdim express kargo ile. 20tl promosyon yukledi amazon. Oncekinden 5tl de uyguna geldi. Mng ile çalişmaya devam ederlerse igne almam malesef.
      Günlerdir bunu söylüyoruz ama nafile. Amazon da ilginç aslında. 1 ay önce laptop aldım alet 4000 tl sıradan bir kutuya koymuşlar, mng de klasik taşıma özenini göstermiş, her tarafı ezik patlak geldi alıp almamakta tereddüt ettim içime sinmeyerek aldım. Allahtan iç kutu da hasar görmesine rağmen bilgisayar hasar görmemiş. 2 gün önce iç çamaşırı aldım 60 tl tuttu gelen kutuyu görseniz şaşarsınız. Çamaşır kendi kutusunda onun etrafı kağıt dolgu en dışa da bilgisararın kutusundan daha sağlam bir kutu güzelce bantlanmış açana kadar canım çıktı. Değişik firma vesselam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartel1 -- 13 Aralık 2018; 17:11:20 >
      |
      |

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
nice türkiye
SEO
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.