Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (795. sayfa)

5 sn
331.386
Cevap
8.113
Favori
72.810.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapma ya amazon iyi derken bizimkilere mi benzemiş
  • cocco_reccy kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce Docker mi LUmberjack mı alanında iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Bu mesaj silindi.
    I am sure you did understand the sarcasm in my sentence. Now try to understand what this sentence means. Be a good boy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Buna ihtiyacınız var diye düşünüyorum. Klasik bir USB ile çalışmasına izin verse Microsoft bu ürünü satmaz galiba. Ben görselde olan taka tuka ile kullanıyorum.
  • Beyler leptop alacaktım kart limit yoktu ürün sipariş alındı dıyor sizce ödeme yapılmayan ürün gelir mi?
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dalette -- 28 Kasım 2018; 18:31:37 >
  • Ben de aldım bugün ulaştı aksam xbox kumanda ile dener bilgi veririm eve varınca.
  • PaladinRudjack kullanıcısına yanıt
    Bu 1. Versiyon Xone Gamepadinin PC'ye bağlanması için gerekli. Yeni versiyonu Bluetooth ile Pc'ye bağlayabiliyorsunuz direkt. Arkadaş da onun için Bluetooth adaptör arıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Ben de aldım bugün ulaştı aksam xbox kumanda ile dener bilgi veririm eve varınca.
    Cok iyi olur hocam ona göre sipariş geçicem bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfd

Ingilizce hocam türkçe karakterler "?" Şeklinde görünüyor
    Xiaomi mi band 3'e Türkçe ROM yükleyebilirsiniz. Türkçe karakterler de sorunsuz çalışıyor. Ben yaptım çok kolay oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaneyck

hocam ürün geldi mi size?

Alıntıları Göster
    https://www.hepsiburada.com/dogrular-perilla-profil-merdiven-gi200-11005-pm-hrcevahir11005

Kargo gelmiş gönderilen ürün bu. Bunların yapacağı işin.Direk geri iade edin. Kargoyla uğraş işin yoksa.

• https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ugreen-bluetooth-adaptor-4-0-csr-mini-dongle-usb-alici-385524189

Ben de bluetooth alıcı bakıyorum ugreen daha mı iyidir hangisini alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bugün amazondan kargom geldi, ilk defa iğrenç halde geldi kutu artık amazonda kutulayanın hatası mı taşıyanların mı bilemem. İçindeki paşabahçe bardak seti kırık çıktı.

İade ettim Amazonda, kargoya gittim adamlar şunu diyor: öyle kargo önünde ürün açıp kontrol etmek diye bir şey yok, yüzlerce paket dağıtıyoruz her gün, herkesin böyle yaptığını düşünün vs dediler.
    Biz kutuda çok sıkıntı görürsek kendi şubemizde tutanak tutuyoruz dediler. Artık beni mi yediler bilmem ama sonuçta amazon iade alırız ürünü kırık geldiye, sıkıntı yok dedi.
    O açıdan sevdim, HB vs olsa kargo tutanağı tuttursaydınız dedi.

Bugün kargoya dedim ki HB vs böyle diyor, diyelimki siz teslim ederken ben farkettim kutuyu açtım ve içindeki kırık, napıcaz tutanak tutmayacak mısınız yani dedim, dedi ki o HB vs gibi firmalar da biliyor tutanak tutulmadığını, işi yokuşa sürmek için böyle yapıyorlar yoksa biz kutuda bariz sorun varsa şubede size dağıtmadan önce tutanak tutuyoruz, baktık üründe sıkıntı çıktı getirdiniz, o tutanakla yolluyoruz yoksa öyle evin önünde kutu aç ürün sağlam mı bakalım diye bir şey yok dedi.

İyi ki amazon sıkıntı yapmadı...

Var mı tecrübesi olan tutanak konusunda?

• elimde xbox controller + xbox ın orjinal yeni çıkardığı küçük bluetooth dongle + normal sizin linkten attığınız benim ki logilink dongle var kesinlikle çok fark var hocam söyleyeyim karar sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

red dead redemption 2 gönderilmeyenlerle ilgili gelişme var mı?
    Ellerinde stok yokmuş. Ne zaman gelecek belli değilmiş.
  • Bu amazon sayesinde kendi online firmalarimiz artik o kadar kotu gozle bakmiyorum. İki tane siparis verme gafletinde bulundum ikiside sorunlu.

Birincisi xbox360 wireless kumanda sevgili Mng yanlis subeye gondermis, kendileride itiraf ediyor zaten hatayi ama benim gelip almam gerektigini soykuyorlar cunku diger subeye yonlendiremiyorlarmis. Ustune iki kere geldik bulamadik yazisi birakmislar

İkincisi daha da kotu bavul aldim saticisi 'valizz' diye birisi hem gorselden hemde aciklamalardan farkli urun geldi ustelik cizikler icerisinde. Bildiginiz ikinci el urun gondermisler Bir daha asla amazon duzelene kadar alisveris yapmam

urun linki :https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07KGC5H2D/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

bana gelen urun

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 28 Kasım 2018; 19:21:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.