Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (741. sayfa)

5 sn
330.606
Cevap
8.106
Favori
72.630.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben aldım işlemciyi ama anakarta bütçe az kaldı linki verdiğim anakartı alsam işimi görürmü acaba
    https://www.hepsiburada.com/msi-b450m-pro-m2-amd-b450-am4-ddr4-3466mhz-oc-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000DB0DN?magaza=Hepsiburada
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgeArsln.EA

böyle kalması normal mi saat sınırlı indirimlerden aldım.

hocam siz ödemeyi kredi kartı ile mi yaptınız? Tr de piyasa kapanınca biliyosunuz kur lar yüksek fiyata çekliyio bankalar tarafından. amazon.de de piyasa kapalı olduğu saatlerde kur nasıl belirleniyor bilen biri bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

Aoc G2590Px 1.382,83 TL'ye inmiş. eski fiyatı 1.793,87 TL

hepsiburada'dan 1.217liraya Msi Mag241c almasam bunu alırdım heralde ama hatırlatmakta fayda var AOC TN panel.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B078S36M7Y/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
    G-Sync olsaydı atmıştım sepete.

• Mysa kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/Toshiba-Desktop-7200rpm-Internal-Drive/dp/B013JPKT9O/ref=sr_1_2?s=computers-intl-ship&ie=UTF8&qid=1543006229&sr=1-2&refinements=p_n_condition-type%3A2224371011%2Cp_n_feature_keywords_four_browse-bin%3A8067152011

hocam selam bunu alsak gelir mi 48 dolar + 20 dolar import kesin alınır mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• HünkarBeğendi kullanıcısına yanıt
    importu kesin alıyor başta amazon. Sonra duruma göre iade gelebilir, net bir şey yok.
  • melodrama11 M kullanıcısına yanıt
    arkadaşım doğru söylemem mi sizin zorunuza gidiyor bu algı operasyonları palavralar artık bıktı millet yalan mı günler öncesinden bir hevesle bekleyenler mi dersin sene bekleyenler mi dersin insanların gözünün içine baka baka indirim indirim diye bi yerlerini yırtıyorlar önemli zannedip giriyor vatandaş uzun yıllardır buralardayız biliriz neyin ne olduğunu daha yeni üyesiin 3 mesajla neyin hakkında konuşup konuşamayacağımı söyleyemessiniz
  • John-Reese kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajı sil yoksa çingene kılıklılar gidip aynı şeyi yapıp çek isterler.Durumu istismar ederler.
  • kartal_.1987 kullanıcısına yanıt
    O işlemci için iyi bir anakart almalısın , sonra çok üzülürsün benden tavsiye.
    X 470 serisi almaya çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Hocam mesajı sil yoksa çingene kılıklılar gidip aynı şeyi yapıp çek isterler.Durumu istismar ederler.
    haklısın hocam kaş yaparken göz çıkarmaya gerek yok sildim mesajı.
  • Abi bana çek vermediler.
    Lanet gitsin amazon benim için bitmiştir !!!
  • tuncayç20 kullanıcısına yanıt
    Abi afedersin ama anlama kıtlığınız mı var sizene neyi ne zaman alacağımızdan ? Mesele söylediğinin doğru yanlış olması del mesele yanlış yerde oluşu. Forumda onlarca alt forum var ilgili yere gidip konunu aç. Ben indirim başlığı altında senin gibilerin fikirlerini okumak zorunda değilim. Boş yapmayın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melodrama11 -- 24 Kasım 2018; 0:34:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon hiç işime yaramadı bu sene. Şimdi de en iyi pazartesi fırsatları yaklaşıyor yazmışlar. :)
  • 258’e RDR2, 260’a FIFA 19, 243’e de Spiderman aldım dayanamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gsga kullanıcısına yanıt
    Spiderman 179 TL değil mi? 243 ne deluxe edition filan mı ?

• Beyler cuma indirimlri 25ine kadar devam ptesi cyber monday durun hemen pes etmeyin ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış hatırlamıyorsam elektronik tarafında cyber monday'de daha iyi indirimler oluyordu geçen sene vs
  • 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.