Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Baristatales , volkitheking , sunshines35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 76 Misafir (2 Mobil) - 76 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
331.511
Cevap
8.115
Favori
72.841.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kim ne alıyorsa düzgünce yazsın. adam "düştü" yazıyor sadece. "aldım" yazıyor.

kimseyi etiketlemeden sadece kaça aldığının fotosunu atıyor. bu nasıl bir paylaşım yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsatlar sayfasında indirim paylaşılmayacakta be paylaşılacaktı? Şu anki dip fiyatı görüyoruz paylaşıyoruz.. Zaten paylaşan 5-10 kişi,birisi com de paylaşma diyo, birisi düştü aldım yazma diyo... Hem küstürün paylaşımcıları arkasından da fırsat yok mu diye ver yansın edin.

O paylaşım mesajları da biterse sohbet forumundan farkı kalmayacak...

Genele yazılmış bi mesajdır, kimse üstüne almasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 21 Kasım 2018; 20:15:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

arkadaşlar kim ne alıyorsa düzgünce yazsın. adam "düştü" yazıyor sadece. "aldım" yazıyor.

kimseyi etiketlemeden sadece kaça aldığının fotosunu atıyor. bu nasıl bir paylaşım yav
    TR'ye hoşgeldin
  • hocam türkçeyle alıp veremediğiniz birşey mi var? zira ben çok basit bir şey belirttim. muhtemelen yanlış anladınız.. ben paylaşmayın demiyorum !!! adam hangi ürünün düştüğünü belirtmeden "düştü" yazmış sadece. anlıyor musunuz???

ya da sadece kaç lira ödediğinin göründüğü screen shot almış. bunun neresi paylaşım şaka mısınız siz?

• Ben sizin için söylemedim. O konuda haklısınız link olmadan düştü demek saçma ötesi zaten. Bir ürüne ait bi konu değil ki düştü diyince millet anlasın.

• PS4 controller beyaz renk aldım 264 TL'den amazon.com.tr'den arayan varsa alsın.

https://www.amazon.com.tr/Sony-Dualshock-Controller-Black-Oyun/dp/B01MRUUSPR/ref=sr_1_3?srs=15868654031&ie=UTF8&qid=1542820870&sr=8-3&keywords=ps4&th=1

amerikadan alacaktım vergi + kargosuyla 50-55 dolar arasına geliyordu böyle daha uygun oldu.
  • telefonlar hala aynı fiyata satılıyor yani henüz indirim başlamamış bu kategoride.
  • benim mesajımdan sonra bu şekilde bir şey yazmanız bana cevap olarak algılanıyor. peki hocam iyi fırsatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Yeniden stokta

Duracell CEF14

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07BFDVNSJ/ref=ya_st_dp_summary?ie=UTF8&psc=1
    Kaptık 1 tane. Teşekkür ediyorum bilgilendirme için. Telsiz telefon için aldım.
  • https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B071KFJK61/ref=ox_sc_act_image_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Vileda mikrofiber 3lü bez 11 tl. Çoğu yerde 17 tl üstü.

Geçen gün almıştım. Tekrar indirime girmiş.

• Arkadaşlar xboxlar için oyun var mı? Aleti aldık oyunda paslayın

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    250 gb olanı 10 gün önce 305 TL'ye düşmüştü,aldım ama daha açmadım bile. İade edip bunu mu alsam?

• designr kullanıcısına yanıt
    Hocam uygun derken piyasasına göre mi demek istediniz? Çünkü genel olarak pahalı yani ek bir özellik mi kaçırdım acaba gözden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 21 Kasım 2018; 20:34:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

250 gb olanı 10 gün önce 305 TL'ye düşmüştü,aldım ama daha açmadım bile. İade edip bunu mu alsam?
    Size tavsiyem 250 gb almamanız iade edin.İnanın yetmiyor.500 gb tan aşağı almak mantıklı değil.Bende 250 gb aldım önce 1 tb harddisk aldım oyunlar harddiskte iştetim sistemi ssde ve 1 oyun ssd de yetmiyor.Harddiskte çok dolunca yavaşlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

PS4 controller beyaz renk aldım 264 TL'den amazon.com.tr'den arayan varsa alsın.

https://www.amazon.com.tr/Sony-Dualshock-Controller-Black-Oyun/dp/B01MRUUSPR/ref=sr_1_3?srs=15868654031&ie=UTF8&qid=1542820870&sr=8-3&keywords=ps4&th=1

amerikadan alacaktım vergi + kargosuyla 50-55 dolar arasına geliyordu böyle daha uygun oldu.
    170 tllere düşmesi lazımki alınsın.Bu dolar kuruna bu fiyat bile fazla.

• Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Sizde haklısınız mesajınız arkasında olunca sizeymiş gibi oldu. Kusura bakmayın hocam iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.