Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (642. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 105 Misafir (13 Mobil) - 100 Masaüstü20 Mobil2 iOS7 Android
5 sn
331.536
Cevap
8.114
Favori
72.849.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kredi kartından ödeyin.hesap kartlarını kullanamadım bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiçbir şekilde banka kartı geçmiyor. Vakıfbank ve Ziraat Bankası banka kartlarım kabul edilmedi. Amazon'un sistemi çok farklı. Bu yüzden mağdur oldum. Enpara ya da kredi kartı gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOSMERCAN kullanıcısına yanıt
    xg2401 neden 2402den daha pahalı? farklı bir özelliği mi var acep? bilginiz var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Bu sorunu nasil cozebilirim? Ilk alisverisim tecrubem yok.

Mevcut kredi kartı bilgisini silip, limiti olan bir kredi kartı tanımlarsanız sıkıntı çözülür.

• E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Enpara ya da kredi kartı gerekiyor. Banka kartıysa geçmez. Amazon'un 3d ödemesi olmadığından sistem farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

xg2401 neden 2402den daha pahalı? farklı bir özelliği mi var acep? bilginiz var mı hocam

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/93526-101290/viewsonic-xg2401_viewsonic-xg2402

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    pek fark yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

Arkadaşlar yukardaki mesajımı yanlış anlayan arkadaşlar yada başka yere çeken arkadaşlar olmuş etik değil falan diye ben hakkım olanın peşinden koşuyorum bu etik değil ise kanunda belirtilen madde de etik değil mağazanın savunulması da ayrı garip

Satıştan kaçınma

MADDE 6 – (1) Vitrinde, rafta, elektronik ortamda veya açıkça görülebilir herhangi bir yerde teşhir edilen malın, satılık olmadığı belirtilen bir ibareye yer verilmedikçe satışından kaçınılamaz
    Arkadaşa katılıyorum. Aynı gün incehesap 241 liraya satarken Samsung satıcısı ise 247 liraya satıyordu. Daha uygunu seçtim doğal olarak. Ürün kaldırıldığında Samsung da fiyatı yukarı çekti. Sonra satışlar iptal.

Bu hatalı fiyat örneği değil. Yılda bir kez geliyor bu alışveriş şenliği, inanılmaz fiyatlar çıkabiliyor. Ayırt edemeyiz. Bu yüzden Satıcı da dikkat etmeli. Beni mağdur edemez.

• Kredi karti ile odeme yapmistim. Is bankasi maximum. Limit de vardi anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

aynen bende 144hz 24" monitör bakıyorum. güzel bir fırsat yakalarsanız haberdar ederseniz sevinirim.
    Bende bakıyorum eğer olursa haberleşelim arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

Bende bakıyorum eğer olursa haberleşelim arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    aynı şekilde
  • Kredi kartiyla odemistim.

• Referans monitör fırsatı yakalayan olursa haber versin
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Burada öyle sadece. Normalde XG2402 daha pahalı. Ama zaten aralarında pek fark yoktu araştırdığım kadarıyla. XG2402, HDMI üzerinden Freesync desteği sağlıyor diye okumuştum.
  • designr kullanıcısına yanıt
    Genelde ben haberdar edilen taraf oluyorum ama elbette hocam.
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Yeni ve ucuz olanı alın alaacaksanız. TN paneller hoşuma gitmiyor benim. Benzer fiyatlara MSI Optix ya da Samsung'un 144hz VA panellileri de mevcut. Ama onlarda Curved. (O da hoşuma gitmiyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

Aslında mağdur filan değilsiniz biliyorsunuz değil mi? Kazandığınız da bir başarı değil. CeyKalDa'da Halk Kahramanı değil!

NOT: Sıcak fırsatlardaki her konuda hatalı fiyattan ürün alanların böbürlenmelerini görmekten gına geldi artık!
    tuvnera bey diyecekseniz,ceykalda neymiş?
  • Tükenmiş demek, ben de şansa girdim satıcılar listesine

• Serciey kullanıcısına yanıt
    2401 kullanıyorum merakımdan sordum hocam saolasın:)

• https://www.amazon.com.tr/Samsung-250-Taşınabilir-SSD-Disk/dp/B074X1P1MR/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1542815665&sr=8-1&pi=AC_SX110_SY165&keywords=samsung+t5+ssd&dpPl=1&dpID=317nS0hiFsL&ref=plSrch

Samsung 250 t5 taşınabilir ssd 494 piyasaya göre baya uygun ihtiyacı olan alabilir

• 
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.