Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (524. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 80 Misafir (7 Mobil) - 84 Masaüstü16 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
331.555
Cevap
8.114
Favori
72.853.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hızlı kargo seçtim ona rağmen dünden beri gönderim icin hazırlanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beniö S9 plus kargoya verildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Şimdi baktım, biz 4+1 parça olanı almışız.
    https://www.amazon.de/gp/product/B01N5TBJGQ/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

Order Summary
    Item(s) Subtotal: EUR 72,96
    Postage & Packing: EUR 0,00
    Total Before VAT: EUR 72,96
    VAT: EUR 0,00
    Total: EUR 72,96
    Promotion Applied: -EUR 50,00
    Import Fees Deposit EUR 13,13
    Gift Card Amount: -EUR 36,09
    Grand Total: EUR 0,00

Alıntıları Göster
    Siz ne kadara almıştınız hocam büyük olan Türkiyede 800 amazon çok mu pahalı göremediğim bir şey mi var acaba,? Indirime denk gelmek mi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 12 Kasım 2018; 20:39:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Standart teslimatla ürün kaç güne geliyor mng kargoya verilmiş ama bekliyor şubede yola çıkmıyor mu bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Beniö S9 plus kargoya verildi.
    kullanacak mı yoksa satacak mısınız ?
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    İphone 8 plus yetişemedim bunu verip 8 plus alıcam.

• quote:

Beniö S9 plus kargoya verildi.
    Kaçtan aldın hocam ? Ben kaçırdım fırsatı ama black friday de düşerse almayı düşünüyorum.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız hocam ona göre fiyat kovalayalım.

S8'de 3134tl şu an.

• Dün sipariş ettiğim tv bugün saat 9 gibi kargoya verildi yarın muhtemelen elimde olur satıcı amazon
  • Ürün açıklamasında yazana göre hareket ediyorlar. Benim aldığım ürün farklıydı katalog hatası olduğu için yanlış gelmiş siteden iade etmek istiyorum uygulama hata veriyor 50 tane köpek resmi çıktı iade edecem derken. Neyse yazdım maille dönüş olsun diye inatla arıyorlar işteyken reddediyorum gene arıyor ısrar ısrar ısrar neyse sonuç şu ürünü iade edin paranızı öyle iade edelim diyorlar. Kargoya giderken yaktığım yakıtın parası harcadığım atp 15 liradan fazla ediyor bırak kalsın hayrını görün 15 liranın 2,5 dolarla amazon’u kurtaracaklar. Sonra tekrar arıyor böyle deyince yediremedi heralde ürün sizde kalsın paranızı iade edelim diyorlar. Parasında da değilim aldığım ürünü göndermiyorsunuz sizin hatanız için benim tekrar uğraşmamı istiyorsunuz lafı sokunca ancak sizin hatanız olduğu aklınıza geliyor ben buna kızıyorum dedim haklısınız vs vs.. bırak dedim 5 Allah kuruşu iade istemiyorum ürün bende kalacak mükemmel bir ürünmüş bütün vücudumu çalıştırıyor gerçekten harika falan diyip kapattım... insanı gerçekten sinir ediyorlar adam gibi alışveriş yapıyorum gene mağdur ben oluyorum. Sırf müşteri hizmetleri yüzünden bütün günüm 50 liralık şey için öfkeyle geçti hala öfkemi yenemiyorum birinin hakkımı yemesi üstüne üstlük suçu bana yıkmaya çalışması beni çileden çıkarıyor amazon hesabının kalıcı olarak silinmesini istiyorum ama ayarlarda bulamadım. İlla mail atıp yazmak mı lazım? Mail de atmak istemiyorum arayacaklar bu sefer küfür edecem kendimi tutamayıp haklıyken haksız konumuna düşücem ondan korkuyorım

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    3.570 tl aldım.Bunun iphone 8 plus takaslıcam.

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyata nasıl indirdiniz? 140€ görünüyor.

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    3.570 tl aldım s9 plus 64.

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Siz ne kadara almıştınız hocam büyük olan Türkiyede 800 amazon çok mu pahalı göremediğim bir şey mi var acaba,? Indirime denk gelmek mi lazim

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 2 yıl önce Amazon.de'den özel bir kampanya ile 36 €'ya almıştık.

• quote:

3.570 tl aldım s9 plus 64.
    Çok iyi fiyat yav. Black Fridayde yetişirsem iki tane alırım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bde

Hocam bu fiyata nasıl indirdiniz? 140€ görünüyor.
    O zaman 70 € civarı idi. Sonra başka indirimler olmuştu. Bize 36'ya gelmişti.

• 12 Kasım - 2:

ASUS Zenfone Max Pro Akıllı Telefon, Gümüş / 1900TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07J2XBP31/ref=ox_sc_act_title_4?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Apple iPhone 8, 64 GB, Uzay Gri (Apple Türkiye Garantili) / 4237TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B078LY1KB5/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Apple MacBook Pro 13" Dizüstü Bilgisayar, Intel core i5, 8 GB RAM, 128 GB SSD, macOS, Uzay Grisi / 8074TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B076J8RX72/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

• Thermaltake View 27 600W Kasa ürününün azaltıldı 699,26 TL olan eski fiyatı 695,50 TL olarak değişti

Philips Hue Go Taşınabilir Işık ürününün azaltıldı 359,11 TL olan eski fiyatı 341,10 TL olarak değişti

Electrolux EKF3300 Damlatmaz Geniş Cam Hazneli Filtre Kahve Makinası ürününün arttırıldı 170,10 TL olan eski fiyatı 170,91 TL olarak değişti

AUKEY CC-S3 AUKEY CC-S3 Araç Hızlı Şarj Cihazı 2-Port & 24W/4.8A Output ürününün arttırıldı 44,91 TL olan eski fiyatı 53,91 TL olarak değişti

Kingston 16GB DT MicroDuo USB 3.0 + microUSB (Android/OTG) ürününün arttırıldı 49,23 TL olan eski fiyatı 50,13 TL olarak değişti

Apple iPhone 7 Plus, 128 GB, Siyah (Apple Türkiye Garantili) ürününün azaltıldı 5.540,61 TL olan eski fiyatı 4.939,05 TL olarak değişti

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    bu gereksiz mesajları neden yazıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.