Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (522. sayfa)

5 sn
331.603
Cevap
8.113
Favori
72.865.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Benim de İngilizcem Google Translate'den daha iyi değil. O yüzden onlara sordum. Şöyle bir şey çıktı ortaya:

Sayın yetkili,
    Birkaç ay önce Amazon Türkiye'de faaliyete başladı. Siz Amazon'un olduğu bütün ülkelerde Amazon fiyatlarını takip ediyorsunuz.
    Bize Türkiye'deki ürün fiyatlarını takip etmek için destek verir misiniz?
    İlginiz için çok teşekkür ederim.

Site adresi:https://www.amazon.com.tr

Dear Sir / Madam,
    A few months ago Amazon began operations in Turkey. You're following Amazon prices in all countries where the Amazon is.
    Could you give us support to track product prices in Turkey?
    Thank you very much for your interest.

Site address:https://www.amazon.com.tr

Daha önceki mesajımda da buna benzer bir şey göndermiştim ama silmişim herhalde, bulamadım.

Gönderilecek adres: support@camelcamelcamel.com

Alıntıları Göster
    Bu sabah saat 10 gibi Keepa şirketine info@keepa.com e-mail adresi üzerinden ulaştım. Amazon Türkiye için fiyat takibi entegrasyonuna başlanıldığına; net bir tarih verilmemekle birlikte birkaç ay içinde Amazon Türkiye'de satılan ürünler için fiyat takibinin sistemleri üzerinden mümkün olacağına dair kendilerinden bilgi aldım.

Ayrıca bazı ürünler için fiyat farklılıklarını mesajlarınızda paylaşmışsınız. Black Friday için paylaşımlarınızı çok yararlı olacaktır. Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.

Son olarak, mümkünse ayrı bir konuda fiyat farklılıklarını paylaştığınız mesajları bütün halde görebilirsek daha da iyi olur.

• Arkadaşlar blackfriday için ekip kurmak sizce iyi olmaz mı? Yani mesela tv takibi için ayrı birileri, beyaz eşyalar için ayrı birileri takip etse kargaşa oluşmasını azaltırız ve takibi kolay olur gibi geliyor. Düşünen varsa oluşturalım ekipleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuxVivens

Bu sabah saat 10 gibi Keepa şirketine info@keepa.com e-mail adresi üzerinden ulaştım. Amazon Türkiye için fiyat takibi entegrasyonuna başlanıldığına; net bir tarih verilmemekle birlikte birkaç ay içinde Amazon Türkiye'de satılan ürünler için fiyat takibinin sistemleri üzerinden mümkün olacağına dair kendilerinden bilgi aldım.

Ayrıca bazı ürünler için fiyat farklılıklarını mesajlarınızda paylaşmışsınız. Black Friday için paylaşımlarınızı çok yararlı olacaktır. Zamanınızı ayırdığınız için teşekkürler.

Son olarak, mümkünse ayrı bir konuda fiyat farklılıklarını paylaştığınız mesajları bütün halde görebilirsek daha da iyi olur.

Alıntıları Göster
    Bu güzel haber için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Ben şöyle yapacağım hocam belki fikir verir: S9+ için. Cihazı açmayacağım 23 Kasım'a kadar. Baktım daha mı ucuz onu alacağım. Elimdekini iade edeceğim ya da satacağım sonuçta piyasada 4000'den ucuza yok bu cihaz.

Alıntıları Göster
    buda bir yontem ama black friday son cumasi bu ayin ve 29 una denk geliyor yani o tarihte baslamis olurmu amazon bilmiyorum...
  • arkadaşlar amazon tr de black friday olacakmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

buda bir yontem ama black friday son cumasi bu ayin ve 29 una denk geliyor yani o tarihte baslamis olurmu amazon bilmiyorum...

Alıntıları Göster
    Türkiye'de 23 Kasım'da olacak deniyor.
  • Rowenta Ro5254 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge, Beyaz , azaltıldı 509,40 TL olan eski fiyatı 494,10 TL olarak değişti
    Samsung Galaxy S9 Plus, Gri (Samsung Türkiye Garantili) , arttırıldı 3.570,12 TL olan eski fiyatı 4.274,91 TL olarak değişti
    Oral-B Genius Pro 8900 Şarj Edilebilir Diş Fırçası 2'Li Avantaj Paketi , arttırıldı 566,91 TL olan eski fiyatı 584,10 TL olarak değişti
    Apple iPhone X, 64 GB, Uzay Gri (Apple Türkiye Garantili) , azaltıldı 6.649,05 TL olan eski fiyatı 6.602,41 TL olarak değişti
    Black+Decker Black & Decker3.6V 1.5 Ah Şarjlı Tornavida , azaltıldı 132,08 TL olan eski fiyatı 125,91 TL olarak değişti
  • Samsung S9 Plus devretmek isteyen veya almaktan vazgeçen varsa alabilirim arkadaşlar, telefonum bir kaç haftadır sıkıntı veriyor.

Iphone 8 Plus bütçemi aşıyor ama Samsung bulamazsam alabilirim.

PM ile ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

hocam size bir soru daha sorayim.saticisi amazon olmayınca ölü pitsel filan cıkarsa geri aide almiyorlarmiş.amazonda boyle bir sıkıntı yaşamam degilmi? tek indirim degilde satıcısı amazon olsun.

Alıntıları Göster
    Bu sıkıntı değil ödül olur

Ölü piksel 1 tane de olsa kusurlu ürün sayılıyor

Tüketici hakem heyeti ile ücret iadesi alabilirsiniz

Kullandığın kar kalır yanına

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Başka satıcılar da fiyat düşürebiliyor. Mersin123 dediğini yaptim televizyonlarda. İncehesap satıcısı 40lira falan bi indirim yapmış. Bildirimi geldi. Televizyonlari takip ediyorum ben
    Başka satıcılar da inidirm yapıyordur tabi de,

Amazpn gibi bariz açık ara yapıyordur sanırım

• Hala telefonum kargolanmadı. Teslimat tarihi bekleniyor yazıyor. Parayı çekerken iyi, sonra stok yok diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GEÇBATAN

Bu sıkıntı değil ödül olur

Ölü piksel 1 tane de olsa kusurlu ürün sayılıyor

Tüketici hakem heyeti ile ücret iadesi alabilirsiniz

Kullandığın kar kalır yanına

Alıntıları Göster
    hocam acer in uluslararasi prosurudurune gore o sayı 5 miş. 5 e kadar olu pitsel normal bi durummuş.ücretsiz iade yi de veya ölü pitsel ide bundan dolayi kabul edemezlermiş.aldıgım cevap dün gibi aklimda.isterseniz boş vaktiniz varsa telefonlarını vereyim sizde sorun.aynı cevaplari sizede verirler.uğraşmak istemedigimden ve karşılıklı laf dalaşına girmek istemediğimden kapattım teli.

• GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Black friday 23 kasım hocam.

• GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    29 kasım perşembe günü hocam bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi83 -- 12 Kasım 2018; 18:48:52 >
  • Ustad amazon.de uzerinden pahali urunleri nasil getirtiyonuz 22 euro sınır daha pahali urun gumrukte sikinti yapmiyormu bi yardimci olsan varsa bi yontemi buzde alalim bikac bisey

• Amazon'la ilgili bir sorum var Amazon'da 300 TL üzeri her üründe vadesiz taksit yapılıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanibene

Ustad amazon.de uzerinden pahali urunleri nasil getirtiyonuz 22 euro sınır daha pahali urun gumrukte sikinti yapmiyormu bi yardimci olsan varsa bi yontemi buzde alalim bikac bisey
    alıcagın urunu once amazon.com dan ordan pahalı geldiyse amazon.de den bakıp gumruk vergisini filan koyup hesabımı yapıyorum oyle aliyorum.yurtdısı eskiden cok avantajliydi corabımı bile dısardan alırdım ama ulkemizde dolar ve vergi sistemi degiştigi icin cok cazip degil.bazen boyle denk geliyor işte.aldıgım makina 900 tl ye kartımdan para cektiler.gumruk vergisi de dahil.tr de 1800 tl.
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.