Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (521. sayfa)

5 sn
330.586
Cevap
8.106
Favori
72.623.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S9 Plus 3570 den satıldı.
  • Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    s9 plustır o 3570
  • Kingston DT50/64GB, USB 3 DataTraveler 50, 64 GB, Metalik/Mavi , azaltıldı 82,07 TL olan eski fiyatı 81,74 TL olarak değişti

Ballistix Crucial 2x8 16GB 2666MHz DDR4 BLS2C8G4D26BFSB , azaltıldı 1.087,91 TL olan eski fiyatı 1.082,16 TL olarak değişti

Samsung EVO Plus microSDXC Kart 100 MB/s (SD Adaptör) 256 GB , azaltıldı 351,45 TL olan eski fiyatı 333,90 TL olarak değişti

Philips Hue Go Taşınabilir Işık , arttırıldı 332,10 TL olan eski fiyatı 359,11 TL olarak değişti

Samsung EVO Plus microSDHC Kart 95 MB/s (SD Adaptör) 32 GB , azaltıldı 40,58 TL olan eski fiyatı 37,71 TL olarak değişti

Apple iPhone 7 Plus, 32 GB, Siyah (Apple Türkiye Garantili) , arttırıldı 3.870,63 TL olan eski fiyatı 4.559,05 TL olarak değişti

SanDisk SDSQUAR-128G-GN6MA, MicroSDXC Kart 128GB , arttırıldı 172,79 TL olan eski fiyatı 176,41 TL olarak değişti

Philips Bhd029/00 - Drycare Essential Enerji Tasarruflu İyonik Saç Kurutma Makinesi, Siyah , arttırıldı 148,50 TL olan eski fiyatı 152,01 TL olarak değişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

https://www.amazon.com.tr/Acer-X34Pbmiphzx-Monit%C3%B6r-%C4%B0n%C3%A7-LED/dp/B078JB4291/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1542029573&sr=8-11&keywords=acer+monitor

arkadaslar yukardaki monitor 8000 tl degerinde.boyle bir ürüne satıcısı amazon olmasa dahi ciddi indirim gelebilirmi? suan icin sadece telde indirim gozukuyor.

tecrubeli arkadaslarin fikrini almak isterim.
    Aynı satıcılar HB, N11, GG, vb. yerlerde de var. Oralarda kaça satıyorlarsa burada da aiağı yukarı aynı fiyattan satarlar. Tek fark aralarındaki komisyonun farkından kaynaklanır.

• Satıcı amazon değilse ürün almayın ilgili ürün de problme olursa elinizde patlar söyleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Satıcı amazon değilse ürün almayın ilgili ürün de problme olursa elinizde patlar söyleyim
    hocam size bir soru daha sorayim.saticisi amazon olmayınca ölü pitsel filan cıkarsa geri aide almiyorlarmiş.amazonda boyle bir sıkıntı yaşamam degilmi? tek indirim degilde satıcısı amazon olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

ingilizcemiz tarzancadan beter. örnek metin paylaşırsan gereğini yaparız üstat.

Alıntıları Göster
    Benim de İngilizcem Google Translate'den daha iyi değil. O yüzden onlara sordum. Şöyle bir şey çıktı ortaya:

Sayın yetkili,
    Birkaç ay önce Amazon Türkiye'de faaliyete başladı. Siz Amazon'un olduğu bütün ülkelerde Amazon fiyatlarını takip ediyorsunuz.
    Bize Türkiye'deki ürün fiyatlarını takip etmek için destek verir misiniz?
    İlginiz için çok teşekkür ederim.

Site adresi:https://www.amazon.com.tr

Dear Sir / Madam,
    A few months ago Amazon began operations in Turkey. You're following Amazon prices in all countries where the Amazon is.
    Could you give us support to track product prices in Turkey?
    Thank you very much for your interest.

Site address:https://www.amazon.com.tr

Daha önceki mesajımda da buna benzer bir şey göndermiştim ama silmişim herhalde, bulamadım.

Gönderilecek adres: support@camelcamelcamel.com

• Bu amazon.com.tr De'ki hızlı kargo olayı tamamen kolpa.

Pazar gecesi sipariş verdim. Pazardan beri ürün hala gönderilmeye hazırlanıyor durumunda. Kaldı ki iptal de etmiyorlar kargoda diye.

Neyse Amazon de den 2016 veya 2017 tam hatırlamıyorum spürge sipariş etmiştim. Ellerin de olmadığı için amazon italya deposundan bana 1 gün de evime gönderdiler.
    Standart kargo seçmiştim ama hızlı kargoyla göndermişlerdi. Adamlar taaa italyadan istanbuldaki evime 1 gün de kargo gönderdi hiç unutmam bu olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

hocam size bir soru daha sorayim.saticisi amazon olmayınca ölü pitsel filan cıkarsa geri aide almiyorlarmiş.amazonda boyle bir sıkıntı yaşamam degilmi? tek indirim degilde satıcısı amazon olsun.

Alıntıları Göster
    İndirimi amazondan başkası yapmaz.Amazon her koşulda 1 ay içerisinde kutusu açılsa dahi iade alıyor.O yüzden dünyanın en iyi müşteri memnuniyetine sahip her zaman müşteri haklıdır der.Tabi bu durumu suistimal edenler yok değil.

Bu arada monitör güzelmiş ama çok pahalı.Böyle bir monitörü 3000 tl civarı alabilsek anca iyi olur o fiyatada düşmez

• Arkadaşlar s9 plus alıp vazgeçen devretmek isteyen olursa pm lütfen.

Kendim kullanmak için alacaktım dün çok uğraştım sepete eklenmedi sonra bitti zaten tekrar gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbangem

Bu mesaj silindi.
    aynen, arkadaş hiç bir komisyon isteğinde bulunmadı. alan arkadaşa hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

İndirimi amazondan başkası yapmaz.Amazon her koşulda 1 ay içerisinde kutusu açılsa dahi iade alıyor.O yüzden dünyanın en iyi müşteri memnuniyetine sahip her zaman müşteri haklıdır der.Tabi bu durumu suistimal edenler yok değil.

Bu arada monitör güzelmiş ama çok pahalı.Böyle bir monitörü 3000 tl civarı alabilsek anca iyi olur o fiyatada düşmez

Alıntıları Göster
    hocam monitor guzel parasıda guzel.parası cebimde hazır ancak 2 aydır alamadım.sebebi tr de bu urunu sinerji, istanbul bilisim hatta hepsiburada.com gibi sitelerde satıyor ancak almadan once firmaları aradım ölü pitsel cıkması durumunda veya koşulsuz iade hakkımı kullanmak istesem geri iade edebilirmiyim diye sordum.aldıgım cevap firmalardan şu oldu.üründe ölü pitsel cıksada (5 taneye kadar) alamiyoruz ,koşulsuz iade de alamiyoruz oldu.tc cumhiriyetinin kanunlarını tanimiyorlar.175 alo tuketici danışma hattını aradım.öyle bişey yok.14 gun boyunca kullana bilir begenmezseniz iade edebilirsiniz dediler.firmalara bu cevabı verdim.kimisi lütfen bizden almayın ozaman dedi.kimiside yok tanimiyoruz oyle bi karari dediler.parası cebimde hazır ama alamiyorum.vatan da satmiyor acer.vatan satsa orda direk kontrol edilip alabiliyorsunuz ama vatan acer satmiyor.

• Merhabalar
    Elektronik ürünlerde özellikle Monitörlerde Işık Sızması,Ölü piksel durumu sık sık karşılaşılıyor Amazon harici satıcılar sizi servise yönlendirir 20 iş günü içerisinde servis raporu alıp değişim isteyebilirsiniz belki satıcı iade yada değişimi kabul etmez ve ürün elinize kalır canınız sıkılabilir.

Amazon ve Hepsiburada harici satıcılardan ürün alırsanız iade veya değişim işleminde %90 problem yaşarsınız ben amazon harici bir satıcıyı tavsiye etmiyorum
  • Vergisini kargosunu ödeyin abd yada almanya amazondan alın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Size bir örnek:

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Bu grafikte Evga GQ750 model güç kaynağının fiyat değişimlerini görüyorsunuz. Bu grafikte ürünün son 5-6 ayda 4 defa 70$ altını gördüğünü öğrenen bir tüketici ürünü
    80 $ gibi bir fiyattan satın almayacaktır. Tabiki acil durumlar hariç. İşte bu grafiğin Amazon.com.tr için olanına ulaşabildiğimiz gün her şeyin seyri değişecektir.
    Çünkü bir tüketici, almayı düşündüğü ürünün aralıklarla bütçesine uygun seviyeye indiğini görmüşse diğer sitelerden kesinlikle alışveriş yapmayacaktır.
    Bu da o siteleri, fiyatlarını makul düzeylere çekmeye zorlayacaktır.

Umarım beklentilerimiz boşa çıkmaz.

• Samsung SSD 860 EVO SATA III 2.5 inç 250 GB , arttırıldı 323,10 TL olan eski fiyatı 359,10 TL olarak değişti
    Xbox One Kablosuz Oyun Kumandası, Beyaz , arttırıldı 197,10 TL olan eski fiyatı 278,10 TL olarak değişti
    Huawei Y7, 16 GB, Mavi (Huawei Türkiye Garantili) , arttırıldı 1.234,05 TL olan eski fiyatı 1.301,41 TL olarak değişti
    ASUS Zenfone Max Pro Akıllı Telefon, Gümüş , azaltıldı 2.089,91 TL olan eski fiyatı 1.899,91 TL olarak değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Benim de İngilizcem Google Translate'den daha iyi değil. O yüzden onlara sordum. Şöyle bir şey çıktı ortaya:

Sayın yetkili,
    Birkaç ay önce Amazon Türkiye'de faaliyete başladı. Siz Amazon'un olduğu bütün ülkelerde Amazon fiyatlarını takip ediyorsunuz.
    Bize Türkiye'deki ürün fiyatlarını takip etmek için destek verir misiniz?
    İlginiz için çok teşekkür ederim.

Site adresi:https://www.amazon.com.tr

Dear Sir / Madam,
    A few months ago Amazon began operations in Turkey. You're following Amazon prices in all countries where the Amazon is.
    Could you give us support to track product prices in Turkey?
    Thank you very much for your interest.

Site address:https://www.amazon.com.tr

Daha önceki mesajımda da buna benzer bir şey göndermiştim ama silmişim herhalde, bulamadım.

Gönderilecek adres: support@camelcamelcamel.com

Alıntıları Göster
    Hocam kâr amacı gütmeyen Keepa varken neden tamamen kâr üzerine kurulmuş Camelcamelcamel?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevoLand -- 12 Kasım 2018; 17:32:59 >

• altta linkini verdigim traş makinasını amazon.de den 900 tl ye aldım.tr de 1800 den aşagı satan yok.aradaki farka bakarmisiniz ya.

https://www.amazon.de/gp/product/B00KNCXFR0/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevoLand

Hocam kâr amacı gütmeyen Keepa varken neden tamamen kâr üzerine kurulmuş Camelcamelcamel?

Alıntıları Göster
    Soru soruş tarzınız rahatsız edici ama ben yine de cevap vereyim. Ben ikisini de kullanıyorum.
    İkisinin de farklı özellikleri var. Siz istediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.