Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Amazon Türkiye Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
18.680
Cevap
1.214
Favori
3.504.599
Tıklama
Giriş
      44 Mesaj
      12 Kasım 2018 08:50:16
      Arkadaşlar Amazonda fırsatları nereden takip ediyoruz. Fırsatlar bölümüne bakıyorum arada ama orda pek bir şey olmuyor. Nedir yöntemi acaba?
      |
      |

• Yarbay
      4554 Mesaj
      12 Kasım 2018 08:51:46
      Stanley marka mug ve termos arıyorum. Ürün tavsiye edecek var mı?

• Yarbay
      2700 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:04:12
      Arkadaşlar şu faturada İME olmadıgında garanti bakmıyor yalanına inanmayın öyle bişey yok.O eskidendi sonradan çıkan yasa ile herşey seri numarası üzerinden dönüyor.Pilin arkasındaki seri numarasına bakıp garantiyi görebiliyorlar.Zaten telefon alındıgında üzerinize fatura kesiliyor o seri numaralı telefon üzerinize kaydediliyor zaten.Seri numara girildiginde veya isminiz girildiginde sistemde o telefon gözüküyor.BAzı kişiler millet iptal etsin ben alayım düşncesiyle insanları yanlış bilgilendiriyorlar.

Youtube/EA Creative

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
    • Er
      11 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:13:01

Stanley Classic One Hand Mug Klasik Tek El Termos Bardak, Unisex, Lacivert, Tek Bedenhttps://www.amazon.com.tr/dp/B00G94T1CE/ref=cm_sw_r_cp_api_AMr6BbY54EWFJ
      Geçen ay almıştım çok memnunum tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Büyük İskender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2700 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:14:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Uçaktan mı atmışlar

Alıntıları Göster
      Olabilir büyük ihtimal amazonun hızlı kargo seçenegini ilk orda test ettim gerçekten hızlıymış
      |
      |

Youtube/EA Creative

AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 860 Evo 500gb || Samsung 850 Evo 250gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
    • Yüzbaşı
      541 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:21:42
      Arkadaşlar ilk defa bir şey sipariş ettim ve adres verirken mahalle ilçe seçmiştim fakat sipariş verdikten sonra kargo takibinde ilçe ve mahalle yazmıyor yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      418 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:21:48
      Bu Amazon’da neden diğer siteler gibi beyaz eşya çeşidi fazla değil ayrıca indirim falan da yok. Neyi güzel ? Bilmediğim için soruyorum...

|
      |
    • Yarbay
      3425 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:26:01

insanımız cahil hocam, yapacak bir şey yok.

benim elimde fatura+garanti belgesi olacak ve teknik servis bana "bakmıyorum" diyecek ha...
      |
      |
      Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1105 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:29:51
      |
      |

Cabin crew, cross check

• Yarbay
      3425 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:35:02
      quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bence hiç gerek yok, çek vs kovalamadan çok daha ucuza satabileceklerini gördük bugün. asıl olması gereken bu, amazon böyle çalışıyor zaten.

Alıntıları Göster
      insanları yıllarca nasıl alıştırdılarsa çeksiz-kuponsuz şekilde yapılmış olan indirimi indirimden saymıyor ve ucuza aldığını yeterince hissedimiyor.

yani çek-kupon illa olacak. :) bu arkadaşalr ancak o zaman mutlu oluyorlar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      789 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:40:31
      arkadaşlar bir flash bellek lazım varmı halen indirimde ?

Renault 12 TSW
    • Er
      2 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:41:00
      quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Dün 4200 lere düştü yakalarsam alacağım:)

|
      |

• Emekli Yönetici
      8984 Mesaj
      12 Kasım 2018 09:49:49

Acil değilse:https://www.dresslily.com/eaget-s30-usb3-0-interface-product6650788.html
      Kod: DL11H92
      7.99$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serji -- 12 Kasım 2018; 9:50:18 >
      |
      |
      Badi Ekrem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      98 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:15:01
      DÜn verdiğim sipariş için karttan hala para çekilmemiş ?

• Çavuş
      48 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:21:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Stanley marka mug ve termos arıyorum. Ürün tavsiye edecek var mı?
      stanley termosları amazon.com dan almanı tavsiye ederim en uygun orası.
      |
      |

• Yüzbaşı
      789 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:28:04

Amazon'da kargoya verilme esnasında para çekimi yapılır hocam.
      |
      |
      yavuzkar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Renault 12 TSW
    • Binbaşı
      1105 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:33:58
      S9+ Telefoncular kaça satın alır?

Cabin crew, cross check
    • Yarbay
      7170 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:34:09

porland marka tencere seti alan arkadaş.

porland,kütahya, güral,korkmaz, esse , gbi markaların tr de fabrikasi olması her ürünün tr de üretilecegi anlamına gelmiyor.firmalar hatta köklü firmalar bile çin e kaydı.bu tabi hem kalite nin düşmesine hemde ürünlerde sorun yaşanmasına neden oluyor.hele hele granit bir set alıcaksaniz size tavsiyem döküm üzerine yapılmış granitlerden alın.ben tefal inkilerini tercih ettim.yemekler güveç tadında oluyor.cok lezzetli oluyor dökümlerde.tencere tavada size tavsiyem ucuz ürün kovalamayin.alıcagınız ürünün numarasını alarak şiyayet varmı takip edin.piyasada insanlara satılan granit tavalar okadar basit okadar kalitesizki tavanın iskeletinin ustune 1 milimden daha az bi şekilde tabiri caizse sıva sever gibi granit cekiyorlar.buda zamanla granitin dokulmesine kenarlarından kavlamasına neden oluyor.

kendim zuccaciye sahibiyim. 2 yıl once kız kardesime granit tava alırken hem firmaları tanıdıgım icin hemde cok araştırma yaptıgım icin tecrube sahibi oldum.bilgilerimi aktarmak istedim. önericeğim ürün kesinlikle döküm üzerine cekilmiş granit ürünler.@nurullahkrks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsngencer -- 12 Kasım 2018; 10:36:45 >
      |
      |
      Bahsedilenler: nurullahkrks

• Yüzbaşı
      567 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:37:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Amazon'da kargoya verilme esnasında para çekimi yapılır hocam.
      Benden direkt sipariş esnasında çekiliyor.

|
      |
    • Er
      2 Mesaj
      12 Kasım 2018 10:39:46
      quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

porland marka tencere seti alan arkadaş.

porland,kütahya, güral,korkmaz, esse , gbi markaların tr de fabrikasi olması her ürünün tr de üretilecegi anlamına gelmiyor.firmalar hatta köklü firmalar bile çin e kaydı.bu tabi hem kalite nin düşmesine hemde ürünlerde sorun yaşanmasına neden oluyor.hele hele granit bir set alıcaksaniz size tavsiyem döküm üzerine yapılmış granitlerden alın.ben tefal inkilerini tercih ettim.yemekler güveç tadında oluyor.cok lezzetli oluyor dökümlerde.tencere tavada size tavsiyem ucuz ürün kovalamayin.alıcagınız ürünün numarasını alarak şiyayet varmı takip edin.piyasada insanlara satılan granit tavalar okadar basit okadar kalitesizki tavanın iskeletinin ustune 1 milimden daha az bi şekilde tabiri caizse sıva sever gibi granit cekiyorlar.buda zamanla granitin dokulmesine kenarlarından kavlamasına neden oluyor.

kendim zuccaciye sahibiyim. 2 yıl once kız kardesime granit tava alırken hem firmaları tanıdıgım icin hemde cok araştırma yaptıgım icin tecrube sahibi oldum.bilgilerimi aktarmak istedim. önericeğim ürün kesinlikle döküm üzerine cekilmiş granit ürünler.@nurullahkrks
      Teşekkürler. Gelsin bakalım ürün olmadı iade ederi:)

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Satılık Köpek
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,735
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.