Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (413. sayfa)

5 sn
330.954
Cevap
8.112
Favori
72.704.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Ne zamandır konuya girmiyordum boş muhabbetten

Dedim gireyim belki değişmiştir , hala boş muhabbet var.

Yav arkadaş muhabbet edecekseniz konu dışına gitsenize veya amazon konu dışı açalım orada yazın ya
    herkes böyle yazıyor bide şikayet ediyorpaylaş bi fırsatta katkın olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrrobot21 kullanıcısına yanıt
    Bunun için ne gerek var desteğe az sabret 11.11

• Son 3 sayfayı okudum.

Herkes paylaşım yapmayanlardan şikayetçi.

Aksi gibi kendileri de paylaşmıyor. E kardeşim madem şikayet ediyorsun paylaşım yok diye. Ee sen de paylaşım yap, konunun havasını değiştir? Demekki adam iyi ürün bulamıyor ki paylaşamıyor sen neden sadece şikayet edip aynı şeyi uzatmayı sağlıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Son 3 sayfayı okudum.

Herkes paylaşım yapmayanlardan şikayetçi.

Aksi gibi kendileri de paylaşmıyor. E kardeşim madem şikayet ediyorsun paylaşım yok diye. Ee sen de paylaşım yap, konunun havasını değiştir? Demekki adam iyi ürün bulamıyor ki paylaşamıyor sen neden sadece şikayet edip aynı şeyi uzatmayı sağlıyorsun?
    Sen ne yapmış oldun peki ?

• kollektir K kullanıcısına yanıt
    Benim amacım niye paylaşım yok yeaaa niye bi şey paylaşmıyorsunuz yeaaa demek değil. O yüzden bir şey yapmış olmadım.

Konunun kirlenmesine gerek yok, iyi forumlar.

• Beyler, konu dışı var. Fırsat harici paylaşımları (geyik vs.) orada yapmak daha mantıklı değil mi?

• Genelde foruma kısa sure girip beleş hazıra fırsatlara konmak isteyen ......ler konudaki muhabbetlere kızıyor.
    Fırsatı bulanda muhabbeti yapanlarda zaten aynı kişiler oldugu için bunlara sorun yok. Bu kişiler hem fırsat buluyor hemde egleniyor.
    Birde bu tiplerin şöyle bi arsız modeli var, paylasılan fırsatın ertesi gunu konuya girip ürünü alamayan alamadıgı için boş boş yazan..
  • 11.11 Mübarek Cuma'ya kadar fırsat yok galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 24 Ekim 2018; 10:41:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

herkes böyle yazıyor bide şikayet ediyorpaylaş bi fırsatta katkın olsun

Alıntıları Göster
    Konu salak saçma geyik mesajlarından başka hiç birşey içermemeye başladı.

Bunun sebebi fırsat paylaşmayanlar , veya fırsat bulamayanlar değil geyik yapanlar.

Ben Seagate hdd 2tb'yi 280 liraya paylaşanlardan biriyim. O zaman konu konuydu salak saçma geyik olmuyordu

Fırsat bulacak adamın konuya giresi gelmiyor ki ? Gelip 10 sayfa bomboş mesajlar mı okuyacak adam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 24 Ekim 2018; 10:46:7 >

• Amazon dan bugun kargomun kayboldugunu ve para iadesinin kartima yapildugina dahil bilgi aldim bir aya yakin bosu bosuna beklemis oldum. Daha once boyle bir durumla karsilasan oldumu? Amazon tr nin bu tutumu hic hosuma gitmedi nedense saha ilk alisverisimde bana ukemizdeki diger firmalarin yasattigi tecrubeyi yasatmis oldular..

• Ya genel olarak iadeler kaç günde yansıyor kartlara ?? Enpara ve finans da mesela ?

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Ya genel olarak iadeler kaç günde yansıyor kartlara ?? Enpara ve finans da mesela ?
    2 gün önce bir ürün aldım enpara kredi kartı ile. Dün iptal edildi, bu sabah karta iade yansıdı. 24 saat sürmedi.
  • Ya beyler,

Nokia 8 siparişi verdim pazartesi günü. Taak account banlandı. Aradım MH'ni; onlar da sorunu çözemediler. Normalde dün gelecek telefon için form doldurduk, 25-27 Ekim tarihleri arasında teslim edilmesi tahmin ediliyor diyorlar.

Baktım kartımdan da çekim yapmamışlar.

Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • Herkese merhaba,

Bugünden itibaren konuda/son mesajlarda paylaşılmış olan indirimler ilk sayfaya eklenecektir.

Lütfen ilk sayfaya eklenmesini istediğiniz "Forum Donanım Haber ruhuna yakışır" indirimleri/fırsatları; dilerseniz özel mesaj yoluyla tarafıma iletin, dilerseniz konuda paylaşıp, " Amazon Türkiye Destek " hesabını(bu hesabı etiketleyin).

Tavsiyem/Ricam; konuda paylaşmanız ve bana özel mesaj yoluyla indirimleri iletmeniz yönünde.

Şimdiden anlayışınız ve paylaşımcı ruhunuzdaki hassasiyetiniz için teşekkür eder, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte; sağlıklı, mutlu ve de huzurlu günler dilerim.

Amazon Türkiye Destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amazon Türkiye Destek

Herkese merhaba,

Bugünden itibaren konuda/son mesajlarda paylaşılmış olan indirimler ilk sayfaya eklenecektir.

Lütfen ilk sayfaya eklenmesini istediğiniz "Forum Donanım Haber ruhuna yakışır" indirimleri/fırsatları; dilerseniz özel mesaj yoluyla tarafıma iletin, dilerseniz konuda paylaşıp, " Amazon Türkiye Destek " hesabını(bu hesabı etiketleyin).

Tavsiyem/Ricam; konuda paylaşmanız ve bana özel mesaj yoluyla indirimleri iletmeniz yönünde.

Şimdiden anlayışınız ve paylaşımcı ruhunuzdaki hassasiyetiniz için teşekkür eder, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte; sağlıklı, mutlu ve de huzurlu günler dilerim.

Amazon Türkiye Destek
    Ne yüzle geldiniz ki

• anonim a.ş. gitmiş yeni konu sahibi gelmiş : ))

şirket çalışanı vay be amazona bak

yada ikiside aynı kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 24 Ekim 2018; 11:29:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amazon Türkiye Destek

Herkese merhaba,

Amazon Türkiye Destek
    Anonim A.Ş. siz iseniz neden baştan beri firma yetkilisi olarak konu açmadınız? siz değilseniz bugün bu değişikliğin sebebi ne?

• MM inside anlayana ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

Anonim A.Ş. siz iseniz neden baştan beri firma yetkilisi olarak konu açmadınız? siz değilseniz bugün bu değişikliğin sebebi ne?

Alıntıları Göster
    n11 ile fiyatta anlaşamamışlardır :)

şaşırmamak lazım
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.