Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (150. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 75 Misafir (10 Mobil) - 68 Masaüstü13 Mobil6 Android
5 sn
331.511
Cevap
8.114
Favori
72.841.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fatura olmadan kurulum yapmıyor Samsung. Benimde bugün kargolandı. Bakalım gönderecekler mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet fatura olmadan hiç bir üründe hiç bir yetkili servis kurulum ve montaj yapamaz. Geçen e-Bebek mağazasından bir kaç ürün aldım, mağazadan çıkmadan sms ile e-fatura geldi telefonuma. Yani şu dönemlerde zor olmasa gerek böyle uygulamalar. Amazon sistemini henüz kuramamış anlaşılan, Zaman içerisinde rayına oturacaktır her şey. Hayırlı olsun bu arada, TV güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadrkn kullanıcısına yanıt
    benim tvnin kurulumu yapıldı faturaya sipariş ekranından ulaşılıyor. servis fotoğrafını çekti sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Gelmedi, sadece sevk irsaliyesi ile geldi ürün. Fatura normalde kargo öncesi kesilip ürün ulaşmadan mail adresine yollanıyor.

Bir şekilde ulaşıp faturayı göndermelerini sağlarız sorun olacağını zannetmiyorum.
    Faturalar sitede mevcut.Siparişlerim kısmında bulabilirsiniz.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Squixse -- 22 Eylül 2018; 22:12:42 >

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Benim de iade yapmam gerekebilir. Iade süreci nasıl işliyor? Kargo kodu veriyorlar öyle mi gönderiyoruz yoksa kargo gelip kendisi mi alıyor?

• karmakan kullanıcısına yanıt
    Benim urunlerde geldi de bende de ayni sekilde. Ben aradım fatura kesmiyoruz vs dedi saçma geldi ama E fatura olarak direk duzenleyip gonderiyorlar.

Hesabim siparislerim bolumunden fatura yi indirebilirsiniz.

• kadrkn kullanıcısına yanıt
    Bu bölümden faturanıza erişebilirsiniz.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farfar63 -- 22 Eylül 2018; 22:16:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Benim de iade yapmam gerekebilir. Iade süreci nasıl işliyor? Kargo kodu veriyorlar öyle mi gönderiyoruz yoksa kargo gelip kendisi mi alıyor?
    Hocam kendim aradım iade edin dediler iadeye şekline döndü sipariş orada iade etiketi gibi kısım cıkıyor onu cıktı alıp kargonuza yapıstırıyorsunuz mng ye götürüp veriyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadrkn

Curved tv mi aldınız sizde ? Ben hala teslim alamadım. Kargolanmadı bile. Curved tv için ön izlenimiz nasıl ?
    Hala kutusunda denemedim daha, servis bizim burada sıkıntı her gün gelemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 22 Eylül 2018; 22:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

Dün aldığım makel led ampuller bugun teslim edildi.Kargo hızı paketleme gayet iyi.Yalnız adamlar her ampul icin ayrı kargo çıkarmış her ürün için 2 adet irsaliye basmışlar.Helal olsun ne diyeyim.Yıllardır com ve de' den sipariş yaparım.Uyguna gelirse TR ' den devam
    Bu durum Amazonun sisteminin ne kadar hatalı başladığını gösteren başka bir örnek.

Amazon Amerika'dan 10-15 parça farklı ürün sipariş ettiğimde tek bir kutuya sağlam şekilde koyuyorlardı burada ciddi israf yapmışlar bilerek yapmamışlardır sistem hatasıdır diye düşünüyorum.

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Refli link verdiginizde ne gibi kazanclariniz oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oto koltuğu aldım. 3700lerden 2300 küsüre inmiş. Kur öncesi 2500lerdeydi, fırlamıştı, burda piyasanın epey altında.

https://www.amazon.com.tr/Maxi-Cosi-AxissFix-Koltu%C4%9Fu-61-105-Nomad/dp/B07F3CXHMY/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1537645585&sr=8-4&keywords=maxi-cosi

2 yaşına kadar arabanın arkasına bakacak şekilde kullanılıyor, sonra öne baktırabilirsin, hatta 360 derece dönüyor. Bizimki geri bakmayı pek sevmiyor, arada çeviririm diye alıyorum. Çarpışma testleri vs. tamdı, araştırmıştım zamanında.

• TÜRKİYE'de hiçbir firma aşağıdaki penseyi satmıyor. Tamir işinde kimse kullanmıyor galiba.

https://www.amazon.com/Engineer-PZ-58-Screw-Pliers-GT/dp/B002L6HJAA

• quote:

Orijinalden alıntı: seçilebilirkişi

Oto koltuğu aldım. 3700lerden 2300 küsüre inmiş. Kur öncesi 2500lerdeydi, fırlamıştı, burda piyasanın epey altında.

https://www.amazon.com.tr/Maxi-Cosi-AxissFix-Koltu%C4%9Fu-61-105-Nomad/dp/B07F3CXHMY/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1537645585&sr=8-4&keywords=maxi-cosi

2 yaşına kadar arabanın arkasına bakacak şekilde kullanılıyor, sonra öne baktırabilirsin, hatta 360 derece dönüyor. Bizimki geri bakmayı pek sevmiyor, arada çeviririm diye alıyorum. Çarpışma testleri vs. tamdı, araştırmıştım zamanında.
    Gayet kullanışlı ürün, 7-8 ay önce tokerden indirimle 1800 tlye almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Squixse

Faturalar sitede mevcut.Siparişlerim kısmında bulabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam çok teşekkür ederim. Ne zamandır PC kullanmıyorum, Amazon’a da hep telefondan giriyordum, telefonun tarayıcısından görünmüyor. PC den baktım dediğiniz gibi fatura görüntüleniyor.

• her türlü zorno sitesine girebiliyorum dh ye gelince giremiyorum yıllardır hiçmi düzelme olmaz nasıl bişey bu son mesaja bakim diyorum yetkin yok metkin yok kaldırmışlar filan yazıyor
  • Beyler .tr de nasıl indirimleri takip ediyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

Gayet kullanışlı ürün, 7-8 ay önce tokerden indirimle 1800 tlye almıştım

Alıntıları Göster
    Ah ah, bu fiyatlar artık fırsat oldu. Hatta öyle ki kırk defa baktım yanlış ürün mü diye. Halen daha da emin değilim, umarım beklediğim ürün gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadrkn

Fatura olmadan kurulum yapmıyor Samsung. Benimde bugün kargolandı. Bakalım gönderecekler mi
    bugün kuruldu, ne fatura sordular ne bişey. Kutunun üstündeki irsaliyeyi bile açıp bakmadılar
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.