Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (148. sayfa)

23 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 71 Misafir (16 Mobil) - 68 Masaüstü26 Mobil3 iOS10 Android
5 sn
330.594
Cevap
8.106
Favori
72.627.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar 55" nu8000 satti sanirim amazon. Fiyati goren bilen var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Bu mesaj silindi.
    24 Kasım Öğretmen Düşmanları günü erken gelmiş. Konu dönüp dolaşıp buraya getirmekte ayrı bi kabiliyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

hayırdır birader senmi veriyosun maaşı? hangi oğretmenın naptı sanada boyle konusuyosun? bıraz terbıye yahu.
    Oo hemşom varmış buralarda.
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    Aldigin oaraya satmiyirsun ama degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsasa

Benim gibi samsung tv alanlar sakın kutu yu açmayın. Samsung teknik servisi arayıp randevu alacaksınız. Bana hemen pazartesiye randevu verdi. Kendileri gelip kuracakmış yoksa garanti kampsamı dışındaymış kırıklar çizikler vs bilginiz olsun. Faturası hazır olsun diyorda elimizde fatura yok bakalım nasıl ulaşcaz faturaya
    Satıcı amazon ise fatura hesabında var e fatura olduğundan tv ile göndermemişler dir. Hesabında siparişin sağ tarafında görürsün faturayı

• f_b1907 F kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Reasontr

Arkadaşlar 1 kişi bir taş attı kuyuya arkasından 40 kişi gidiyor. Adam araştırmış almış üzerine kar koyup satabilir adama demediğiniz kalmadı Çakal vs gerek yok bu tip laflara. Sonuçta hayır Kurumu değil isteyen olursa bir miktar üzerine koyup satabilir. 40 kişi takıldı adamın peşine. Bunun yerine kampanyalı birşey varmı link paylaşalım bırakın gevezeliği.
    senden öğrencek degiliz arkadaş ne yapicagimizi.burada ucuza alip ustune kar koyanları dışlamazsak burası firsatci cakallarla doluyor.yeni uyesin kuralları kanunları bilmiyorsun bize ögretmeye calışma.
  • bu amazon un neresi amazon acaba baktıgım coğu ürün tr deki sitelere göre alınmayacak hasss....tir diyecek kadar pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Benim pentel kalemlerde geldi.

Bunları set olarak mı aldınız?

Birde pek anlamam çocuğuma iyi kalem almak istiyorum, bu marka nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 22 Eylül 2018; 20:27:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @complete_ ve benim demek istediğimi anlayamayanlar olmuş.Benim dediğimin öğretmen düşmanlığı ile alakası yok konuyu farklı taraflara çekmeyin ve genelleme yapmayın.

Adamın vakti bol olduğu için ihtiyacı olmadığı halde bol bol alıyor satmakla uğraşıyor.İhtiyacı olup burda indirim kovalıp almak isteyenler bu tarz insanlardan dolayı alamıyor.

Mesela bir örnek daha birisi Seagate Harddisk almış "ihtiyacım yok " demiş bir de alta not düşmüş "ALDIĞIM FIYATA VERMEM" demiş.

Biraz düşünce olsa burda öyle yazmaz gider diğer platformlarda rahat rahat satar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 22 Eylül 2018; 20:52:9 >
  • Çeşitlilik olmadığı sürece hiçbir anlamı kalmaz. Özellikle bilgisayar ürünlerinde tipik belli başlı ürünler satılıyor. Satıcıların amaçları global olmak ise kesinlikle çeşitlilik önemli olması gerekiyor. Tabi yeni olduğu için anlıyorum, ama umarım ilerde bu eksiklik giderilir.
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Yok hocam malesef fatura. Oluşturulmamış henüz diyorlar şaka gibi. Kurulum yapılamıyor fatura olmadığı için

• byturkuaz kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com.tr/Philips-FC9332-PowerPro-Torbas%C4%B1z-S%C3%BCp%C3%BCrge/dp/B01MTF06KN

• Msi z370 anakart kovaliyorum ilgilenen varsa uygun fiyat banada bilgi verirse cok sevinirim. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Pentel iyi marka hocam ben o urunu alan degilim ama arasdirdiydim iyi marka. Pentel , Rotring , Faber Castell ve Scricss alinabilir marka olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Pentel iyi marka hocam ben o urunu alan degilim ama arasdirdiydim iyi marka. Pentel , Rotring , Faber Castell ve Scricss alinabilir marka olarak.
    Teşekkürler. Birçok iyi marka vardır ama bizim hep faber Castelle kulağımız aşina olmuş. Aslında ismi var ama çok aşırı kalite olduğunu düşünmüyorum faber castelin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squixse

Aynen bende dünhttps://www.amazon.com.tr/gp/product/B0799G5DJW şu ürünü almıştım.Bugün kargoya verilecek olarak gözüküyordu.Kargo vs yok.Birde üstüne kargoya verileceği tarih olan kısımda 20 eylül yazıyordu şimdi onu kaldırıp Yakında gönderilecek ibaresi koymuşlar

Alıntıları Göster
    20sinde aradım 21inde kargolanacak dediler kargolanmadı, 21inde chatten yazdım bugün kargolanacak dediler, kargolanmadı. Bugün aradım, ayın 25inde gelmezse tekrar arayın diyorlar. Şaka mı bu ?

Sorunca işte çok yoğunuz ondan diyorlar. Milletinki geldi onda yoğun değil de bende mi yoğun? Ben anlamadım bu işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsasa

Yok hocam malesef fatura. Oluşturulmamış henüz diyorlar şaka gibi. Kurulum yapılamıyor fatura olmadığı için
    İlginç sordun mu amazona benim ürünlerin faturaları gözüküyor

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Belli basli serileri iyi. Ben almiyorum ama rotring scrikcs kullaniyorum almisdim bi ara. Scriks iyi ama biraz renk atti metaldi ama ici saglam dert etmedim rotringlerde iyi tikky serisi 20liraya alınabilir 1 2sene goturur daha sonra iyi bir sey isterseniz rotring rapid derim.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.