Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (144. sayfa)

5 sn
331.366
Cevap
8.113
Favori
72.808.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne tek gönderim nede kendi kolisi ile ilgili bir seçenek göremedim. Bir kilo üzüm alsam tane tane gönderecekler diye korkuyorum
  • Dün ekspress kargoyu seçerek ek ücret verdim AGT KURYE diye bi saçma sapan adı sanı duyulmamış bi firma koskoca amazon AGT kuryeyi mi bulmuş daha kaliteli bi firma beklerdim istanbul bakırköydeyim halen gelen giden yok aradım işte 6 ye kadar gelicek size

Beni arayacaklarını söylediler arayan soran yok dağıtıma çıktı diye saat yzmıyo 2-3 bekleyerek MNG kargo seçeneğini seçeceğim bi dahakine en aZından kargoya verilince ertesi sabah bende olacağını bilirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farfar63

Hocam sıkmayın canınızı hayrını görün. İlk gün geldi ve 10 dakikada indirim bitti.

Şuan çok yüksek fiyattan satılıyor.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07HCY5XGG/
    Benimki hala kargolanmadı, hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kronik Farenjit -- 22 Eylül 2018; 16:44:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok acemice giriş yaptılar , kesinlikle hakkımı helal etmiyorum stokta olan ve satıcısı amazon olan kulaklığı yollamadılar , siparişimi kendi kafalarına göre iptal ettiler , üstelik kartımdan ücretide çekmişler taksit geri ödenecek boku bokuna limitim düştü bunların işbilmezliğinden dolayı , hayır hem göndermiyorsunuz o zaman niye karttan çekiyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Çok acemice giriş yaptılar , kesinlikle hakkımı helal etmiyorum stokta olan ve satıcısı amazon olan kulaklığı yollamadılar , siparişimi kendi kafalarına göre iptal ettiler , üstelik kartımdan ücretide çekmişler taksit geri ödenecek boku bokuna limitim düştü bunların işbilmezliğinden dolayı , hayır hem göndermiyorsunuz o zaman niye karttan çekiyorsunuz
    Limit olduğu gibi iade edilir. Sadece ekstrede taksitler görünür.

• Osram 6lı ampül ü bende almıştım şimdi tekli geliyormuş bana daha ulaşmadı hiç teslim almamak daha mı iyi sizce

• Seagate slim gümüş 2000 gb 271 TL'ye almıştım. Bugün sorunsuz mng kargo şubesinden teslim aldım.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    denedik hocam öyle de kabul etmedi
  • Kargosu ulaşanlar fotoğrafını atabilir mi? Paketlemelerini merak ettim.
  • ps 4 1tb Gow gelen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Çok acemice giriş yaptılar , kesinlikle hakkımı helal etmiyorum stokta olan ve satıcısı amazon olan kulaklığı yollamadılar , siparişimi kendi kafalarına göre iptal ettiler , üstelik kartımdan ücretide çekmişler taksit geri ödenecek boku bokuna limitim düştü bunların işbilmezliğinden dolayı , hayır hem göndermiyorsunuz o zaman niye karttan çekiyorsunuz
    benim anlamadığım koskoca disiplinli firma nasıl bu kadar aciz durumlara düşebiliyor ve bundan ötürü sorumlu olan kişilere hiç bir gerekli tedbir uygulanmıyor şimdi amazonun reklam yapmasına gerek yok aslında ama benim anlamadığım amazon reklam yapsa bile zarar edecek bir firma değil şirketin geliri ortada ama adamlar ülkemize sesiz sedasız giriş yaptılar ve reklamı bırak adamlar daha sistemi oturtamadan bir sabahın köründe siteyi açtılar

ne bir duyuru ne bir reklam hiç bir yerden haber verilmedi fıs bir açılış oldu tamam bazı ürünlerde indirim oldu ama şikayet vara girdiğimde indirimli ürünler ya iptal edilmiş yada teslim edilmemiş bu ülkede neden her firma özelikle yurt dışı firmalar ülkemize girince hemen değişiyorlar türk firmalarında hiç bahsetmeye gerek yok

zaten iyi olsalardı insanlar sabahın köründe sesiz sedasız piyasaya giren amazondan haberi olmazdı ama işte insanımız kalite hizmet arıyor ama yabancı firmalarda bu ülkeye girince değişiyorlar örnek gitti gidiyor ebay aldı şimdi bildiğin çöplük umarım amazon bu sorunları aşıp yurt dışında hizmeti nasıl veriyorsa ülkemizde eksiksiz yerine getirmeli yoksa ne amazonu bu amazon değilde bu firma daha çok şuna benziyor n11zon yada hbzon hiç bir farkı yok şu anda açıkçası

amazon bu sıkıntılarını black friday da gidere bilmeli yoksa bir anlamı yok n11 veya hb den black fridayde netleşir kalite ve hizmeti ancak o zaman tr ye önem verip vermedikleri belli olur düşüncesindeyim bakalım göreceğiz

birde unutmadan indirimli ürünler yada elektronik ürünler sürekli fiyatlar zırt bırt değişiyor özelikle gün içinde bu ne arkadaş resmen borsa gibi bir çıkıyor bir iniyor şunu halletmeleri lazım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Kargosu ulaşanlar fotoğrafını atabilir mi? Paketlemelerini merak ettim.
    Bir suru koyan oldu bi kac sayfa geziver hocam sayfalari

• quote:

Orijinalden alıntı: |SteeL|

ps 4 1tb Gow gelen varmı
    Beklemedeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Şöyle bir ürün var, ya başlığı yanlış yazılmış yada fotoğraf yanlış ama ürünün kodu ve resmi doğru.

Makita BHR241 18-Volt LXT

https://www.amazon.com.tr/Makita-Bo3710-Titresim-Zimpara-Aleti/dp/B003WBS4CU/ref=sr_1_39?s=diy&ie=UTF8&qid=1537617053&sr=1-39
    https://www.ereyon.com.tr/urun/makita-b03710-titresimli-zimpara-makinasi

• bluee1907 kullanıcısına yanıt
    2300e satıcam gelince
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Anlattıkların çok güzel ama ben açılışta farklı şeyler gördüm. Doğru düzgün müşteri hizmetleri bile yok.

Ali Koç v2 bu keltoş. Görücez bakalım Ali Koçu da Keltoşu da

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Doğrudur fakat ürün kodu "BHR241" olarak geçiyor ağırlıkta 7 kg. Zımpara makinasının ağırlı 1.5 kg. Yani Matkap olma ihtimali var bir şekilde.

Asın kodu ile amazon.com asin kodu uyuşuyor.
    https://www.amazon.com/Makita-BHR241-Lithium-Ion-Cordless-SDS-Plus/dp/B003WBS4CU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 22 Eylül 2018; 17:24:19 >
  • Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bekolari iptal etmediler. Alanlara gelir hocam.

• beyler redmi 5 plus kovaliyom yokmu indirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.