Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1057. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 104 Misafir (7 Mobil) - 108 Masaüstü17 Mobil5 iOS3 Android
5 sn
331.559
Cevap
8.113
Favori
72.856.321
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung 27" CF390 FHD 60-72Hz FreeSync HDMI VA Kavisli Gaming Monitör
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07J9M27LF/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Telefon almak istiyorum redmi note 8 veya mi a3. Bakalim black friday'de ne gibi indirimler olacak...
  • freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    Bende babama o civarda bir telefon alacağım. Mi A3 çözünürlükten dolayı direk eledim. Xiaomi bataklığına pek bulaştırmamak için GM 9 PRO alacağım, güzel indirim bekliyorum.
  • Android telefonlar hakkında çok bilgim yok. Xaomi bataklığı neden dediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Stok sıfırlanmış iyi fiyattı sanki ne düşünüyorsunuz aldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeyourmindtr

Android telefonlar hakkında çok bilgim yok. Xaomi bataklığı neden dediniz?
    Telefon konusundaki yaklaşımlarını bilmiyorum ama ben artık xiaomi marka birşey almamaya özen gösteriyorum.

3-4 sene önce usb soketli smart plug denilen bir akıllı priz almıştım. çinden aldığım için önce ürünün çalışmasını değiştiriler. sadece çin serverlarına bağlantı yaparsa çalışacak şekilde ayarladılar. Serverlardan çin seçili kullanıyorduk. Sonra çin dışı çin serverlara bağlantıyı engellediler. VPN vs ayarlayıp o şekilde kullandık. En sonunda hiç kullanılmaz hale getirdiler yeni modelleri çıktığı için. şuan normal priz olarak kullanıyorum.

xiaomi 4k aksiyon kamerası almıştık. ilk başlarda arada bir bağlantı kopuyordu. son güncelleme ile nerdeyse hiç andorid app ına bağlantı sağlayamıyor sürekli bağlantı kopuyor. sd kartı tak çıkart şeklinde dosya transferi yapabiliyoruz sadece.

geçen sene blackfridayde xiaomi 1080p cctv kamera almıştım 2adet. dizayn vs çok güzel kasasından çıkarıp gizleyebiliyosun vs. ancak kameralar sürekli çıtçıtçıt ses çıkarıyor. gece görüşü vs iptal etmeme rağmen çözülebilir bir sorun değilmiş diyorlar forumlarda.

netice olarak xiaomi fiyat/performans olarak güzel olsada uğraşmak isteyene özel ürünler üretiyor. ve aynen apple gibi gerekirse elinden geleni yapıyor sen yeni ürün al diye. yani arkadaş güzel demiş. biraz bütçeyi arttırabilrisen bu bataklığa bulaşma. ha sorun değil ben uğraşır ederim sürekli, öyle ufak tefek sorunlarda sorun değil diyorsan bulaş tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: poligow

Telefon konusundaki yaklaşımlarını bilmiyorum ama ben artık xiaomi marka birşey almamaya özen gösteriyorum.

3-4 sene önce usb soketli smart plug denilen bir akıllı priz almıştım. çinden aldığım için önce ürünün çalışmasını değiştiriler. sadece çin serverlarına bağlantı yaparsa çalışacak şekilde ayarladılar. Serverlardan çin seçili kullanıyorduk. Sonra çin dışı çin serverlara bağlantıyı engellediler. VPN vs ayarlayıp o şekilde kullandık. En sonunda hiç kullanılmaz hale getirdiler yeni modelleri çıktığı için. şuan normal priz olarak kullanıyorum.

xiaomi 4k aksiyon kamerası almıştık. ilk başlarda arada bir bağlantı kopuyordu. son güncelleme ile nerdeyse hiç andorid app ına bağlantı sağlayamıyor sürekli bağlantı kopuyor. sd kartı tak çıkart şeklinde dosya transferi yapabiliyoruz sadece.

geçen sene blackfridayde xiaomi 1080p cctv kamera almıştım 2adet. dizayn vs çok güzel kasasından çıkarıp gizleyebiliyosun vs. ancak kameralar sürekli çıtçıtçıt ses çıkarıyor. gece görüşü vs iptal etmeme rağmen çözülebilir bir sorun değilmiş diyorlar forumlarda.

netice olarak xiaomi fiyat/performans olarak güzel olsada uğraşmak isteyene özel ürünler üretiyor. ve aynen apple gibi gerekirse elinden geleni yapıyor sen yeni ürün al diye. yani arkadaş güzel demiş. biraz bütçeyi arttırabilrisen bu bataklığa bulaşma. ha sorun değil ben uğraşır ederim sürekli, öyle ufak tefek sorunlarda sorun değil diyorsan bulaş tabi

Alıntıları Göster
    Telefonlarından insanlar memnun. Xiaomi kullanan arkadaşlarım çok. Yakınlarım da. Hiç sorun yaşadaıklarını duymadım, aksine çok memnunlar. Ben hiç Xiaomi almadım powerbank hariç. Ama markaya telefon konusunda bir önyargım yok hatta sempatim var. Belki telefon ve powerbank harici ürünlerde çuvallıyordur bilemem.

• Impakt kullanıcısına yanıt
    fiyat piyasaya güre güzel evet ama 1 ay önce 200 - 300 tl ye satıldığında aldığmdan bunu alma ihtiyacı duymadım açıkcası
  • cevahiroglu C kullanıcısına yanıt
    Xiaomi nin tüm ürünleri uğraşmak isteyene güzel. Anneme mi note 3 telefon aldırdım, hala daha kullanıyor( Genel olarak memnun, anne telefonundan çok öte ) Bir süre sonra konuşma sesi kısık gelmeye başladı, meğerse genel problemmiş. Root yapıp EU rom atıp oradan xml editlemem lazım. Kadıncağız da fotoğraflarım vs gider korkusuyla yaptırmıyor. Şimdi kulakları çok iyi duyuyor, 2 kat yukarıda ki komşunun sesini alıyor gece, uyku problemi çekmeye başladı.
    Teşekkürler Xiaomi Bu sebeple 1500TL ye Çin markası değil de GM aldıracağım, en azından yeri yurdu yakın. Servisi evimin yanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Xiaomi nin tüm ürünleri uğraşmak isteyene güzel. Anneme mi note 3 telefon aldırdım, hala daha kullanıyor( Genel olarak memnun, anne telefonundan çok öte ) Bir süre sonra konuşma sesi kısık gelmeye başladı, meğerse genel problemmiş. Root yapıp EU rom atıp oradan xml editlemem lazım. Kadıncağız da fotoğraflarım vs gider korkusuyla yaptırmıyor. Şimdi kulakları çok iyi duyuyor, 2 kat yukarıda ki komşunun sesini alıyor gece, uyku problemi çekmeye başladı.
    Teşekkürler Xiaomi Bu sebeple 1500TL ye Çin markası değil de GM aldıracağım, en azından yeri yurdu yakın. Servisi evimin yanında.
    Ne güzel işte, telefon tamirini de öğreniyorsunuz. Ben de 2000 yılında sıkıntılı bir PC almıştım. O sayede neredeyse donanımcı oldum

• LG 24BK550Y 23.8" Full HD IPS Panel LED Monitör, Pivot Ayarlı, Siyah ve Beyaz

599 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XFFGS71/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Kestane cuma indirimleri kapıda. Fiyat bindir sonra da indir umarım Amazon yapmaz
  • LG 27BK550Y 27" Full HD IPS Panel LED Monitör, Pivot Ayarlı, Beyaz 700 TL
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XHBQ1PB/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Xiaomi Mi 9T ve 144hz monitör alıcaz bakalım umarım biraz indirim olur.
  • güzel konu
  • 
Sayfa: önceki 10551056105710581059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.