Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1025. sayfa)

5 sn
328.533
Cevap
8.081
Favori
72.098.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1585 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun kargoya verildi benimki de
  • günümüz şartları bu hale getirdi para veriyosam o üründe hata kabul etmem.0 ürün alıyorum sonuç olarak.
  • SiSKHoBBiT kullanıcısına yanıt
    Bende gelişme yok hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiSKHoBBiT

günümüz şartları bu hale getirdi para veriyosam o üründe hata kabul etmem.0 ürün alıyorum sonuç olarak.
    Oğlum adamların sana 660 TL'ye cihaz göndermelerine şükret. Gelmiş 0 ürün alıyorum diyor. Tam bir mezarcısın :D

Ha şunu da unutma ki piyasada ölü piksel olmayan monitör yok. 2. sınıf, 3. sınıf cihazları Türkiye'ye yolluyorlar. Kafana takma diye tavsiye veriyorum ama sen kafanı çalıştırmıyorsun. 1-2 tane ölü piksel çatarsa ve sen bunu zor farkediyorsan, rahatsız etmiyorsa boşuna yollama demek istiyorum. Çünkü yenisinde daha beter çıkma ya da başka sorunlar olma ihtimali de var. Son 2 ayda aynı model monitörden 3 tanesini değişime vermiş birisi olarak söylüyorum. Monitör, diğer cihazlara göre biraz daha dertli bir iş.

• recepasnn kullanıcısına yanıt
    Kargoya verildi iki ürünüm. Sizde gelişme var mı hocam?

• Bence adamın hakkı hatasız ürün istemesi. Türkiye'ye böyle hatalı ürün yollamalarının sebebi ise kimsenini hakkını aramaması. İyi kötü idare ediyoruz düşüncelerinde olmaları. Bence herkes hakkını sonuna kadar aramalı ve istediği kalitedeki ürünü almadan durmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingr@ -- 6 Eylül 2019; 20:33:15 >
  • Kingr@ kullanıcısına yanıt
    Adamlar iade demesin sonra 😂

• Anormal seviyede indirime giren, bahsi geçen monitörlerin linklerini atar mısınız?
  • aynen biz de takip ederiz fırsatları artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingr@

Bence adamın hakkı hatasız ürün istemesi. Türkiye'ye böyle hatalı ürün yollamalarının sebebi ise kimsenini hakkını aramaması. İyi kötü idare ediyoruz düşüncelerinde olmaları. Bence herkes hakkını sonuna kadar aramalı ve istediği kalitedeki ürünü almadan durmamalı.
    Hakkı olmasına bir şey demiyorum ama çok da takıntı yapmamak lazım. En azından şansını bir kere daha denesin ama sürekli ölü piksel vs. çatınca insan bunalıyor. Rahatsız etmiyorsa kullanılabilir. Özellikle de 2K ekranlarda belli olmuyor.

Piyasada anormal derecede kullanılmış ve DOA kapsamında iade/swap ürün satıyorlar (Bunu bana servis itiraf etti). İki kere Samsung C27HG70 değiştirdim. İkisi de ayıplı ürün olarak geldi. Üstelik ikisi de kullanılmıştı (YouTube açılış videolarında panele yapışık gelen sticker varken, bunlarda yoktu ve panelde leke vardı). Son olarak başka siteden ve farklı markadan satın almayı denedim. Onda da 1 ölü piksel, 1 soluk piksel ve 1 de sıkışmış piksel çıkınca, koyarım böyle işe dedim ve kullanmaya devam ettim. Hem rahatsız etmiyor (sadece bembeyaz ekranda, görmek için bakarsam buluyorum) hem de yeni gelecek olan cihazın yeni stresler doğurma ihtimaline girmek istemedim. Çünkü monitörü paketle, geri yolla, kargo bekle, kur, paketle, geri yolla artık bunaldım. Nazar boncuğu olsun artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Foley -- 6 Eylül 2019; 22:43:57 >
  • Uygun fiyata puma ayakkabı falan satıyordu amazon bir ara. Bu aralar var mı öyle bir indirim ? Takip edemedim pek.
  • 6 Eylül:

MSI S37-2100910-Sv1, Ds502 Gaming 7.1 Ses Mikrofonlu Titreşimli Kulaklık / 330TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B019LZIJUM/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

MSI AIO PRO 20EXTS 8GL-011XTR 19,5 HD+ (1600X900) SINGLE-TOUCH CELERON N4000 4G 1TB DOS DVD BEYAZ-BEYAZ-BEYAZ / 2115TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07KJW9LSP/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
  • quote:

Orijinalden alıntı: condemned890

Uygun fiyata puma ayakkabı falan satıyordu amazon bir ara. Bu aralar var mı öyle bir indirim ? Takip edemedim pek.
    Şu an amazonda uygun fiyata toplu iğne bile yok malesef.

• Kacirdik iyimi samsung quantum dot cfg73 iyi olurdu, pahali indirime de girmiyor diye 75hz curved (quantum dot olmayan) modelini kovaliyordum da masallah 75hz olandan da dusuk fiyata satmislar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung 24" CFG73 monitörüm geldi kargodan. Cidden çok güzel bir monitörmüş.

Yalnız sağ kenara yakın (2 cm) bir ölü piksel çıktı. Yakından bakmadıkça belli olmuyor zaten. 600 küsür liraya aldım bu da nazar boncuğu olsun.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Benden başka gönderilmeyen var mı ya, hala bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: recepasnn

Benden başka gönderilmeyen var mı ya, hala bekliyorum
    Kargoya verilmiş mi peki? Müşteri hizmetlerini arayıp sorun bence. Ben aradıktan hemen sonra kargoya verildi diye mail geldi.
    Siparişinizi iptal edeceklerini de zannetmiyorum ben bu saatten sonra.

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Daha verilmedi. Her gün arıyorum 😂

• 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.