Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1024. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 109 Misafir (11 Mobil) - 107 Masaüstü20 Mobil4 iOS7 Android
5 sn
331.559
Cevap
8.113
Favori
72.856.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da monitör lazım, 2 tane. İyi bir model var mıdır bildiğiniz? Sepete ekleyim takip edeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recepasnn kullanıcısına yanıt
    fark etmez hepsini iptal ederler görürsün.Şimdi mhyi aradım.Çıkan kadın beklemeye devam edin dedi.Depoyla iletişim kuramıyoruz şuan felan dedi.Büyük ihtimal iptal edecekler.
  • SiSKHoBBiT kullanıcısına yanıt
    Depo ile iletişim kuramıyorlar evet, öyle bir yetkileri yok. Bana öyle dediler

Şimdi tekrar aradım, sistemsel sorunlar vs oluştu, en kısa sürede bilgi vereceğiz dendi :/

• Benim aldığım samsung 24" cfg73 660 liraya geldi. Ben 1 tane kendi ihtiyacım için sipariş vermiştim başkaları da yararlansın diye ekstradan almadım hatta siparişi verince direk buraya yazdım. Benim ürünüm geldi bugün ancak tek sipariş yüzünden olabilir. şuan testleri yapıyorum gözüme takılan bişey olmadı.
  • th3sicilian T kullanıcısına yanıt
    keşke 2 tane alsaydınız hocam bizim gibi fırsatı kaçıranlara da yarardı :) şaka bir yana paylaşım için teşekkürler, umarım çok kişi faydalanmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben 3 monitörü de sipariş ettim, daha gelen giden yok.

• Omara kullanıcısına yanıt
    Hocam işte o zaman alıp satmaya girecek kimsenin hakkına girmeyeyim dedim ne kadar çok kişi alabilirse o kadar iyi olmuştur.
    özelden de yazmışsınız hocam burdan cevap vereyim sipariş verir vermez yazmıştım buraya. Buraya attığım mesaj 18.12de atmışım demekki 18.10 falan dı siparişim.
    Ama ben tek ürün aldım sizlerde 2-3 ürün var o yüzden gecikmiş olabilir bilemiyorum
    bende 1 tane aldım keşke 2 tane alsaydım fırsatlar hep böyledir biri kapar biri kaçırır istesende istemesende
    18:01 de sipariş geçtim, toplu göndermek için mi beklettiler acaba. Bu en azından %65 gibi bir indirimdi. Diğerleri %90 ve 98 filandı.

Sizin durum nedir hocam?

bekliyorum çok umudum yok açıkcası.
  • 5 Eylül:

Vestel 22FA5100 Color Led Televizyon, 22 İnç / 798TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07TY1S3MD/ref=ox_sc_act_title_4?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Dell P2217H Led Monitör, 22 Inç / 881TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01F80F9CU/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Acer R241YWMID 23.8" Full HD IPS Panel LED Monitör / 806TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01DZ2W1DS/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

21,5" ASUS VS228NE LED 1920x1080 FullHD, 5ms (DVI,VGA) VESA EyeCare, Flicker-Free, Düşük Mavi Işık / 455TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07D2JVWSN/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Depoda sistemsel sorun oluşmuş , o yüzden gecikmiş. Kargoya verilecek dendi tekrar.

tamamen yalan aradan 4 gün geçmiş 4 gün de düzelmez mi bir sorun ? Sorun varsa tüm herkesi etkiler.Arayıp sıkıştırmaya devam edersek bi ihtimal yoksa bekletip bekletip en sonun stoklarımızda yok deyip iptal ederler görürsün.
    Bende öyle düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiSKHoBBiT

çok iyi oldu monitor beleş fiyata 144 hz 1ms monitör aldık.İnş. ölü piksel vesaire çıkmaz uğraşmayız.2.yi alacaktım bi baktım ya stok bitmiş
    O fiyata monitör bulmuş hala ölü piksel diyor. Ölücülükte son noktasın. Rahatsız etmedikten sonra ölü piksel olsa ne olur anasını satayım.

Günde 3 defa arıyorum 😂 o monitörler gelecek.

Benim ürün kargoya verildi. şimdi mail geldi.
  • 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.