Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1023. sayfa)

5 sn
330.945
Cevap
8.111
Favori
72.702.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha kargoya vermediler, hemen üzülme. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xreaLy kullanıcısına yanıt
    hocam kargoya vermeseler bile sözleşme kurulduktan sonra thh verirdi onları. uzun süredir monitör bakıyordum, o fiyatlar alev almış resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xreaLy kullanıcısına yanıt
    Vereceklerini söylediler hocam :) Bende beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recepasnn kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Beklemeye geçtim.

• amazon sayesinde d r daki 55 liralık kitabı sıfır 22 liraya aldım teşekkürler

• Amazon MNG ile çalışmıyor muydu? Dün gece aldıklarım Aras ile gönderilmiş satıcı amazon hemde.
  • 4 Eylül:

King P 957T BlendMasterPRO Komple Blender Seti, Kırmızı / 199TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CMRB7VK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A2XMNZBQN5AE1R

LG 23.5" 24M47VQ-P 2 Ms Full HD HDMI, D-Sub, DVI-D 60HZ FreeSync Oyun Monitörü / 616TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00XBHHESA/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

• fırsat var mı beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Amazon MNG ile çalışmıyor muydu? Dün gece aldıklarım Aras ile gönderilmiş satıcı amazon hemde.
    bazen istisna oluyor ama genel olarak mng
  • recepasnn kullanıcısına yanıt
    bizim monitör işi yattı bence 2.gün kargoya vermediler
  • SiSKHoBBiT kullanıcısına yanıt
    Bende tek monitör siparişi yok hocam, birden fazla var :) ssd de duruyor daha kargoya verilmedi. Canlı desteğe sorduğumda herhangi bir sorun olmadığını ve kargoya verileceğini söylediler.
  • Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerin iptal edildiği oldu mu hiç? Monitör almadım ama tecrübe edinmek için alan arkadaşlardan durum haberleri bekliyorum.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    1 defa oyun aldım, o da indirime girmişti :) 2 hafta sonra elime ulaştı ama sonuçta geldi
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Evet, iptal ediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerin iptal edildiği oldu mu hiç? Monitör almadım ama tecrübe edinmek için alan arkadaşlardan durum haberleri bekliyorum.
    bende de oldu
  • göndermek için çabaladıklarını söylüyorlar :) bakalım

02.09.2019 tarihinde verdiğiniz ........... numaralı siparişle ilgili olarak sizinle iletişime geçiyoruz. Siparişinizdeki bazı ürünlerin teslimat tarihinde bir gecikme meydana gelmiştir. Bu durumun neden olduğu her türlü rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz.

Aşağıdaki ürünler için yakında bizden bir teslimat tarihi bildirimi alacaksınız:

"LG Electronics 34WK500 Ekran, 34 inches"
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07FNTL3JK

Bu teslimat bildiriminde, güncellenmiş tahmini teslimat tarihi ve varsa takip bilgisi verilecektir.

Ürünleri size en kısa sürede ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Siparişinizde başka ürünler varsa, bu ürünler sipariş ayrıntılarında gösterilen tahmini teslimat tarihlerine uygun şekilde ve herhangi bir ek ücret alınmadan tarafınıza gönderilecektir.

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Bi bana gelmedi şu mail :) müşteri hizmetlerini aradım sorun olmadığını, tahmini teslimat süresinde elinize ulaşacaktır dedi.

• Ben fırsatı anlayamadım
  • tugymugy T kullanıcısına yanıt
    3 monitör indirime girdi, hemde sudan ucuz fiyatlara. Kapan kaptı, kargo bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.