Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1013. sayfa)

5 sn
331.561
Cevap
8.113
Favori
72.856.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pioneer Se-Mj502-W Kulak Üstü Kulaklık, Beyaz / 56TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00FS6JZV6/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Amerika Amazon'u aradınız ve konunun çözüleceği söyleniyorsa bir şekilde çözülür. Büyük ihtimal size çek verirler. Para iadesi bankayla ilgili bir durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon iyi güzelde, bir farkı yok Türkiye pazarından. Kaldı ki zaten Türkiye üzerinde kurmaya çalıştı. Ucuz bir yer değil.
  • Aske kullanıcısına yanıt
    Kaliteli hizmetleri varsa bir çok alışveriş platformuna altarnatif olur. Güvenebileceğimiz yeni bir adres olur umarım.

Bu arada ücretsiz iade ibaresi ürünlerdeki mânayı anlatabilecek var mı? Ürün iadesi sırasında kargo ücreti vs. müşteriden tahsis edilmiyor anlamına mı geliyor bu?
  • The Beatles kullanıcısına yanıt
    Dostum iade talebinde bulunup talebin kabul edilince chatten veya e mailden ulaşıyorsun müşteri hizmetlerine. E mailine çıktı gönderiyorlar,onları yazıcıdan çıkartıp kutuya yapıştırıyorsun, geri iade gönderiyorsun PTT ile. Yurt dışı alıcı ödeme olmadığı için ilk etapta nakliye cebinden çıkıyor. Dekontu gönderdikten sonra müşteri hizmetlerine e mail olarak at hemen nakliye ücretini geri fişekliyorlar.

• Amazon TR ' de Türk firmalarından ürün satın aldıktan sonra ürünle alakalı sorun ( Yanlış, bozuk, eksik ürün vb) yaşarsam Amazon bana nasıl yardımcı oluyor? Yoksa beni satıcı ile baş başa bırakıp aradan çekiliyor mu?

Daha önce alışveriş yapmadığım bir Türk firmasından alışveriş yaptım Amazon TR üzerinden. Sorun yaşayabileceğimi bilerek fakat Amazon ismine güvenerek sipariş verdim. Konuyla alakalı bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olacak.
  • strato026 kullanıcısına yanıt
    Amazon.com.tr satışlıysa garantiniz amazon, 1 sene içerisinde tüm yapısal sıkıntılarda indirim çeki+iade veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Amazon.com.tr satışlıysa garantiniz amazon, 1 sene içerisinde tüm yapısal sıkıntılarda indirim çeki+iade veriyorlar.
    Demek istediğiniz üçüncü taraf satıcıları içinde mi geçerli? Normalde Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir olan ürünleri tercih ediyorum fakat almak istediğim ürünü Amazon satmıyor bende o yüzden bir Türk firmasından satın aldım kargoya ne zaman vereceklerini arayarak belirttiler şuan için sorun gözükmüyor fakat ya yaşarsam kargoya vermezlerse mesela ne yapmam gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: strato026

Demek istediğiniz üçüncü taraf satıcıları içinde mi geçerli? Normalde Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir olan ürünleri tercih ediyorum fakat almak istediğim ürünü Amazon satmıyor bende o yüzden bir Türk firmasından satın aldım kargoya ne zaman vereceklerini arayarak belirttiler şuan için sorun gözükmüyor fakat ya yaşarsam kargoya vermezlerse mesela ne yapmam gerekli?

Alıntıları Göster
    amazon'la yine iletişime geçebilirsiniz. Onlar satıcıyla iletişime geçip sizi satıcıyla uğraşmaktan kurtarabilirler

ama sorun vesaire çıkarsa amazon sadece aracı görev görüyor. Bütün o olay senle satıcı arasında oluyor. Diğer firmalarda da böyle zaten amazon sahiplenmiyor satıcının sorunlarını yani.

O yüzden zaten "amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir" ibareleri ürünleri almaya dikkat edin derim. O ürünlerder türlü desteği veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

amazon'la yine iletişime geçebilirsiniz. Onlar satıcıyla iletişime geçip sizi satıcıyla uğraşmaktan kurtarabilirler

ama sorun vesaire çıkarsa amazon sadece aracı görev görüyor. Bütün o olay senle satıcı arasında oluyor. Diğer firmalarda da böyle zaten amazon sahiplenmiyor satıcının sorunlarını yani.

O yüzden zaten "amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir" ibareleri ürünleri almaya dikkat edin derim. O ürünlerder türlü desteği veriyorlar.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Normalde hep Hepsiburada ve Amazon' un kendi sattığı ürünleri alırım. Fakat istediğim ürün böyle denk geldi. O yüzden hiç yaşamadığım bir problemle karşılaşmak istemiyorum. Umarım karşılaşmam da, siparişi verdim çünkü.

• 22 Temmuz:

Roomeye Explore 0-18 Kg (0-4 Yaş) Oto Koltuğu Black Grey, Gri / 699TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07J7164JM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Electrolux UltraCaptic EUC9ANIMAT AAA Turbo Başlıklı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (5 Yıl Garantili) [Enerji Sınıfı A] / 888TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CKWZJY1/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

• quote:

Orijinalden alıntı: Antonietta

Dostum iade talebinde bulunup talebin kabul edilince chatten veya e mailden ulaşıyorsun müşteri hizmetlerine. E mailine çıktı gönderiyorlar,onları yazıcıdan çıkartıp kutuya yapıştırıyorsun, geri iade gönderiyorsun PTT ile. Yurt dışı alıcı ödeme olmadığı için ilk etapta nakliye cebinden çıkıyor. Dekontu gönderdikten sonra müşteri hizmetlerine e mail olarak at hemen nakliye ücretini geri fişekliyorlar.
    Sistemde iade talebimiz kabul gördükten sonra Amazon'a E-posta atıp ürünleri iade yapacağımız adresi öğreniyoruz.

PTT'den aldığımız; ücret ve adres bilgisi yer alan dekontu Amazon'a E-postalıyoruz ve ücret iadesi hesabımıza geçiyor.

Şimdi ben doğru mu anlamışım?

• The Beatles kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım amazonda paranız kalmaz canınızı sıkmayın rahat olun, kargo evrağınızı almayı unutmayın, en azından fotosunu çekin.

• butun urunlerimi internetten alirim yurtdisida dahil hatta magazada bedenini deneyip indirim kuponuyla 8tl daha ucuza bile gelse acelem olmadigi icin internet ten siparişini veririm surekli aldigim icin gecen hafta amazondan ilk defa sipariş verdim pek uygun fiyatli urun bulamadigim icin karli gelmiyordu site ve ayakkabi aklimda olmadigi halde puma ayakkabısı uygun olduğu için 1tane aldim, hayatim boyunca en düzenli aldigim ayakkabi paketlemesiydi kutunun icinde kutu ve icindeki kutu sallanmazsin diye kagitla sikistirma vs. baska sitelerden kac milyarlık telf. aldigim halde bile onu sikistirmiyorlar sallana sallana saga sola vurarak gelmisti. Bunun gibi birde decathlon da duzenli paketliyor. O yüzden fiyat yakin olmasi durumunda artik amazonu tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satici amazonn ise bir ay icinde kosulsuz iade edebilirsiniz , kargo ucreti odemiyorsunuz . Daha once alip memnun kalmadigim uc urunu bir ay icinde iade ettim , tek soru sormadan iade islemi baslattilar. O konuda amazon en iyisi diyebilirim . Hatta 2 ay kullandigim kulaklik bozuldu servisle falan ugrastirmasan gonderin bize paranizi iade edelim dediler .

• quote:

Orijinalden alıntı: Endyk

Bu mesaj silindi.
    Yurticinden gelir. Stokta ise aninda kargoda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba 14 gün önce Amazon'dan çörek otu yağı siparişi verdim. 14 gündür kargoya verilmedi. Tahmini teslim 19 temmuz diyordu. Sİpariş iptali istedim 3 kere. Ne Amazon ne satıcı geri dönmedi. Ne yapmalıyım? Amazon için hep güvenilri firma diyorlar ama bilseydim böyle olcağını N11'den alırdım orda hiç sorunla karşılaşmadım. Amazon.com.tr'yi arayabilceğin bir numara var mı?
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlleinMann -- 24 Temmuz 2019; 13:26:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

Arkadaşlar merhaba 14 gün önce Amazon'dan çörek otu yağı siparişi verdim. 14 gündür kargoya verilmedi. Tahmini teslim 19 temmuz diyordu. Sİpariş iptali istedim 3 kere. Ne Amazon ne satıcı geri dönmedi. Ne yapmalıyım? Amazon için hep güvenilri firma diyorlar ama bilseydim böyle olcağını N11'den alırdım orda hiç sorunla karşılaşmadım. Amazon.com.tr'yi arayabilceğin bir numara var mı?
    amazonu aradınmı hatta net üzerinden ara onlar seni arıyor. bu kadar beklemeye iptal edip parayı gönderirler çok ürünümüz iptal oldu ama gönderdiler para konusunda sorun yaşamadım.
    https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/contact-us?

• 
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.