Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1004. sayfa)

331.061
Cevap
8.113
Favori
72.723.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mrb bugün amazonda bir satıcıdan siparişim iptal edilmiş.E-mailde şöyle yazmışlar.

''merhaba
    üzülerek siparişini iptal etmek zorundayız, teknik bir hatadan dolayı sizde takdir edersiniz fiyat aşırı düşük yazılmış, sorun düzeltildi ancak siparişiniz çok zarar yazacağı için iptal etmek zorunda kalıyoruz, tekrar özür diliyoruz Hayırlı Ramazanlar efendim''

Tüketici heyeti başvuru hakkım var mı bu tip durumlar için ? Varsa nasıl bir yol izleniyor ? Bilgisi olan var mı ? Karar da veremiyorum uğraşsam mı uğraşmasam mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu iade kodu için mng kargo geçersiz diyor.

belirli bir süresi mi var sisteme geçmesi için ?
  • Amazondan daha önce hiç alışveriş yapmadım. 5000tl civarında bir telefon almayı düşünüyorum. İphone 8 apple Türkiye garantili falan diyor fakat bu ürünler yurt dışından gelmiyor değil mi? Amazon TR ile N11,hepsiburada gibi bir site durumuna geldi diye biliyorum ben ama yanlış mıyım bilmiyorum. Bir kişi aydınlatırsa sevinirim. Sıkıntı çıkması durumunda sorunumuz çözülür mü? Yoksa aliexpres gibi uğraştırır mı biraz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Amazondan daha önce hiç alışveriş yapmadım. 5000tl civarında bir telefon almayı düşünüyorum. İphone 8 apple Türkiye garantili falan diyor fakat bu ürünler yurt dışından gelmiyor değil mi? Amazon TR ile N11,hepsiburada gibi bir site durumuna geldi diye biliyorum ben ama yanlış mıyım bilmiyorum. Bir kişi aydınlatırsa sevinirim. Sıkıntı çıkması durumunda sorunumuz çözülür mü? Yoksa aliexpres gibi uğraştırır mı biraz?
    Satıcı amazonsa hiç endişe olmasın. Sorun yaşamazsın. Yaşarsan daha harika çözerler. Ben iPad aldım. Monitör aldım. Eğer aradığım şey amaozndaysa ve satıcı da amazonsa hiç tereddüt etmem

• quote:

Orijinalden alıntı: AYLAVYU

Arkadaşlar bu iade kodu için mng kargo geçersiz diyor.

belirli bir süresi mi var sisteme geçmesi için ?
    Sisteme düşmesi bir saat geçerliliği 7 gün demişti Amazon müşteri hizmetleri

• AYLAVYU kullanıcısına yanıt
    kod oluşturulduktan 1 saat sonra aktif olur, 7 gün geçerli kalır. takibini mng nin verdiği kağıttan yapın iade takip sistemi ara sıra buglanıyor
  • Amazon Türkiye'den kurşun kalem almam bu saatten sonra. Polaroid makine aldım satıcı Amazon. Aynı gün teslimat olsun diye ekstra ücret ödedim. 2 gün Sonra teslim ettiler. Sipariş sistemleri bugta kaldı hazırlanıyor gözüküyor halen. Gelen makine bozuk geldi hediye idi. Apar topar ertesi gün iade verdirdim. Defalarca telefon mail her seferinde mevzuyu tekrar tekrar farklı temsilciye anlatmak. Sürecin hiç ilerlemesi biraz çıkışınca sistem sel hata denip size dönüş yapacağız denip dönmemeleri. En sonunda hakem heyeti savunma istedi ertesi gün iadem yapıldı. Amatör bir ekip yürütüyor işleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazondan bluetooth hoparlor aldim , iki ay sonra bozuldu. Ben hangi servise götürmem gerekiyor diye sormak icin aradim ama onlar bize gonderin paranizi iade edeleim isterseniz dediler . Satici amazonsa iade sartlari cok iyi gercekten . Bir ay icinde kosulsuz iade secenegide cabasi .

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. SAtıcı Amazonun kendisi :)

• 2 Haziran:

Black & Decker PV1820L Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge, 18V/27Watt / 680TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00JZLBNU6/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A1CPJHY6MIPTOX

Acer LCD R271bmid Monitör 27 inches LED Teknolojisi / 1410TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01BSIL4W0/ref=ox_sc_act_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Arçelik A49L 6750 5B 123 cm Full HD Uydu Alıcılı Smart LED TV [Enerji Sınıfı A+] / 2500TL /https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GH7CD25/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

• Amazondan bir ürün alacağım zaman sepete atıyorum, biraz zaman geçince bakıyorum fiyatı değiştiriyorlar hemen.
  • Mesajım bulunsun.

• Konu ölmüş, piyasa durgun, fırsat mırsat yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Konu ölmüş, piyasa durgun, fırsat mırsat yok.
    amazon bir türlü türkiye piyasasına ağırlık vermedi.
  • rasiTR kullanıcısına yanıt
    Sony SRS-XB01B'i aldım, sağolun paylaşım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 4 Haziran 2019; 0:6:58 >
  • Yok mu bayrama özel bir şeyler?
  • 
Sayfa: önceki 10021003100410051006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.