Şimdi Ara

Amazon Türkiye 🛍️ Sadece İndirimli Ürün ve Fırsat Paylaşımları (5. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
28.245
Cevap
3.871
Favori
4.885.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
360 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • go pro almayı planlıyorum, herhangi bir fırsat olacak mı bileniniz var mı?
  • yunusi07 kullanıcısına yanıt
    14:50 de bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden tek konuda birleşmiyorsunuz ki, aşırı gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

profilo ,arçelik de burada üretim yapıyor ,bir sürü insan ekmek yiyor ama niyeyse kimse onlardan bahsetmiyor
    firmaları bile siyasete soktular ya daha ne diyelim

Alıntıları Göster
    Vestel de baş mühendis bir hasta ile konuştum, daha doğrusu kan vermeyen gelen donor ile, Panasonic ve yanına bir marka daha dedi yalan olmasın LG olabilir, burada yapılıyor panelleri dedim onlarda hangi panel varsa Vestel de de o panel var dedi. TV de kesinlikle öneririm evde de kullanıyorum, beyaz eşyada Arçelik daha iyi ama dedi :)

Velhasıl TV olarak smartmis yok internetmis vs önemli değil panel önemli diye düşünüyorsanız benim gibi 4k Vestel yapistirin geçin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım beko musteri hizmetlerinde bazen anamıza sovuyorlar alıstık diyordu.
  • takip
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    burada hiçbir marka panel yapmıyor hepsi başkasından alıyor :)
    genelde samsung yada lg. panel kullanılıyor ama güç katı genelde bizimkiler tarafından yapılıyor (zannederim)
    geçen gün birisi tamir edebilir misin diye vestel getirdi ,paneli dahi söküp inceledim ,sadece güç katı biraz uyduruk gibi görülüyordu :)
    ama maalesef bu ürünlerin besleme kartları hariç tamiri pek mümkün olmuyor ,ya panel bozulmuş yada asıl anakart bozuk gibiydi

o nedenle servise sorun eğer panel bozuk değilse uygun fiyata yapabilirler deyip iade ettim
    bildiğiniz gibi led tv.lerde en önemli parça panel

şuan elimde arızalı bir bilgisayar monitörü var (birisi tamir için getirmiş) inanın markasına bile bakmadım ,sadece arızasına baktım besleme katında bir sorun var ,parça siparişi verdim bekliyorum ,panelde sorun yoksa çalışacak gibi :)
  • Ben vestel kullanıyorum arçelik de beko da. Benzer fiyat seviyesinde ürünün yerlisi varsa yerli olanı tercih ederim. Çok şükür büyük sıkıntı yaşamadım. Ufak tefek sıkıntıları var ancak her elektronik de olabilecek şeyler. Bazı insanlar kafaya çok takıyor en ufak kozmetik hatayı veya sesi affetmiyor. Kardeşim o kadar hassassan paran da bolsa sen git Miele cart curt elit marka al bozulunca da at.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

arkadaşım beko musteri hizmetlerinde bazen anamıza sovuyorlar alıstık diyordu.
    Sövülmeyen müşteri hizmetleri yok ki.
    :)
  • İnşallah güzel bebek ürünleri yakalarız
  • arkadaşlar outdoor ayakkabı lazım 42 numara gören varmıdır teşekkür ederim.
  • Amazondan daha agresif kampanyalar bekliyoruz. Balon çıkacak gibi.

• 100 tl'ye kadar mouse önerisi olan var mı? Oyun için arıyorum kablolu
  • 3 bin civarında laptop önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balon ya bi tv indirimi yapmadı.

• arkadaşlar hafıza kartı konusunda kararsız kaldım

https://www.amazon.com.tr/SanDisk-SDSQUNS-064G-GN3MN-MicroSDXC-Kart-64GB/dp/B074B4BFHJ/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1542760575&sr=1-1

ve

https://www.amazon.com.tr/Samsung-Plus-microSDXC-Kart-Adapt%C3%B6r/dp/B079HV7KHM/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1542760575&sr=1-2

hangisini seçmeliyim sizce? aralarında çok fark olur mu?

ayrıca güzel bir 16 veya 32 gb usb3.0 flash disk önerisi olan varsa alabilirim.

teşekkürler..

• İndirim filan göremedik.Xbox one gamepad bakıyorum aynı fiyat duruyor hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hed-pe

arkadaşlar hafıza kartı konusunda kararsız kaldım

https://www.amazon.com.tr/SanDisk-SDSQUNS-064G-GN3MN-MicroSDXC-Kart-64GB/dp/B074B4BFHJ/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1542760575&sr=1-1

ve

https://www.amazon.com.tr/Samsung-Plus-microSDXC-Kart-Adapt%C3%B6r/dp/B079HV7KHM/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1542760575&sr=1-2

hangisini seçmeliyim sizce? aralarında çok fark olur mu?

ayrıca güzel bir 16 veya 32 gb usb3.0 flash disk önerisi olan varsa alabilirim.

teşekkürler..
    samsung 100mb/s Sandisk 80mb/s aktarım hızı var.. sandiskte alınabilir fiyat farkına bnce değmez çok prof. bi iş için kullanmicaksanız tabi..

Usb 3.0

https://www.amazon.com.tr/Kingston-DT50-32GB-DataTraveler-Metalik/dp/B01JHE505Y/ref=gbps_img_s-5_d4e0_ca31ba02?smid=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_p=41db79da-da05-4b02-92eb-eee6a428d4e0&pf_rd_s=slot-5&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_r=SJ1KNEC19JJ2H30D4T8G&tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Dual usb

SanDisk SDDD3-032G-G46, Dual Drive Flash Bellek 32GBhttps://www.amazon.com.tr/dp/B01LXHKR4T/ref=cm_sw_r_cp_apa_i7p9BbCKZM67Z

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

burada hiçbir marka panel yapmıyor hepsi başkasından alıyor :)
    genelde samsung yada lg. panel kullanılıyor ama güç katı genelde bizimkiler tarafından yapılıyor (zannederim)
    geçen gün birisi tamir edebilir misin diye vestel getirdi ,paneli dahi söküp inceledim ,sadece güç katı biraz uyduruk gibi görülüyordu :)
    ama maalesef bu ürünlerin besleme kartları hariç tamiri pek mümkün olmuyor ,ya panel bozulmuş yada asıl anakart bozuk gibiydi

o nedenle servise sorun eğer panel bozuk değilse uygun fiyata yapabilirler deyip iade ettim
    bildiğiniz gibi led tv.lerde en önemli parça panel

şuan elimde arızalı bir bilgisayar monitörü var (birisi tamir için getirmiş) inanın markasına bile bakmadım ,sadece arızasına baktım besleme katında bir sorun var ,parça siparişi verdim bekliyorum ,panelde sorun yoksa çalışacak gibi :)
    Arkadaşın dediği doğru. Malum markanın televizyon fabrikasında çalışıyorum. Ön panel dediğiniz bizim için Open Cell diye tabir edilen kısım Türkiye'de üretilmemektedir. Üretimi için çok ciddi bir harcama yapıp ciddi bir üretim yapmanız lazımki anca öyle belli bir karlılık oranınız olsun ve kuracağınız fabrika bir işe yarasın. Samsung televizyon anlamında yıllık 30 milyon satışı var. Sattıkları panellerden çok fazla bir karlılık elde edemiyorlar. Ayriyetten bu panelleri üreten dünyadaki firmalar 2 elin parmağını geçmez. Umarım faydalı olabilmişimdir. Bazı şeylerin yüzde yüz türk olmamasının sebebi budur. :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.