Şimdi Ara

Amazon Türkiye'de ürün değişimi yapabiliyor muyum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • M beden aldım büyük geldi S alacağım mesela bunu direkt M sini yollatıp geriye bana S beden yollatabiliyor muyum? Yoksa ürünü iade edip tekrar sipariş geçmem mi gerekiyor. Ürün iadede sorun çıkar mı ? Parayı, amazon üzerine mi alayım gift gibi yoksa kredi kartıma mı süreç çok uzun sürer mi ?

• yukarı
  • Yukarı ürünü iade etmeden S sini tekrar sipariş ettim. İnş, kargoyu iade alırlar elimde patlamaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Secxdx

Yukarı ürünü iade etmeden S sini tekrar sipariş ettim. İnş, kargoyu iade alırlar elimde patlamaz .
    Hocam bunu neden müşteri hizmetlerine danışmadınız? En sağlıklı bilgiyi oradan alabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • Vyndra kullanıcısına yanıt
    18.00 a kadar açıkmış ulaşamadım, daha sonra da çalışma saati geçti hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Secxdx

18.00 a kadar açıkmış ulaşamadım, daha sonra da çalışma saati geçti hocam.
    Anladım hocam şanssızlık olmuş bu konuda. Değişim sağlarlar diye düşünüyorum. Daha önce bir alışverişim olmadı fakat online alışverişin genel geçeri bu oldu artık günümüzde.
  • Hepsiburada dan ayakkabı almıştım değişim yok iade alırız demişlerdi. Ben de iade etmiştim sonra vazgeçtim tekrar almaktan.
  • dediğiniz şekilde olmuyor.ürünü iade edip yeniden almanız lazım.
  • Vyndra kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum Amazon müşterilerinin zararına bir şey yaptığını görmedim :D Onca sipariş ediyorum İlk defa beden tutturamadım. Asıl şansızlığım bu
  • Tamamdır hocam teşekkür ettim. Siparişi geçtim ben. Bendeki kargoyu da yarın sabah teslim ederim. Sanırm 1 haftaya yollarlar paramı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.