Şimdi Ara

Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
130
Favori
282.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazon Türkiye   Cep Telefonları İndirimiAmazon Türkiye   Cep Telefonları İndirimiAmazon Türkiye   Cep Telefonları İndirimi

• erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    mi a2 64gb versiyonu için bir indirim yok heralde. 1500 e düşse direk alıcam bir türlü inmedi 1500 ün altına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darion

mi a2 64gb versiyonu için bir indirim yok heralde. 1500 e düşse direk alıcam bir türlü inmedi 1500 ün altına
    Bir ara amazonda 1600 e kadar inmiş . telefon nasıl bu telefonu düşünüyordum ama yine bir cok olumsuz yorum yazmışlar amazonda ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darion

https://fiyatseyir.com/index.php?sayfa=urundetay&urun=2403164

hiç o fiyata düsmemiş hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Dün 22:00 de vatanda huawei mate 10 lite 1538 TL ye kadar dusmustu.

Allah belasını versin o vatanın da kampanyasının da gece gece benim 2 saatimi heba etti 1538 e düştü ama bir türlü ödemeye geçip alamadım. Sürekli hata verdi ne pc den alabildim ne telefondan herşeyi denedim. Sikayetvar.com'a da yazdım. Sırf insanların vaktini harcamak için yapıyorlar nasılsa indirim deyince site bi kasıyor bi çöküntü zaten kimse alamıyor.

• erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    dogrudur hocam suan 1600 e bulunabiliyor italat garantisi ile azicik gerilese alicam

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem_61500

https://fiyatseyir.com/index.php?sayfa=urundetay&urun=2403164

hiç o fiyata düsmemiş hocam

Alıntıları Göster
    1614 e düşmüş kasımda

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    en kötü buradan alıcam artık napalımhttps://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-a2-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000CQC05
  • Ben de ayni sorunlari yasadim, girmedi , hata verdi, odeme sayfasina ulasmadi vs.. yarim saat ugrastiktan sonra aldi.
  • 4013tl

Apple iPhone 8, 64 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B078M2S13S/ref=cm_sw_r_cp_api_yy2iCb7E9ZGSQ

• 1 adet note 8 alındı 3647tl amazon

• Mate 20 lite aldım hat takmadan telefonu açtım kamerasını kurcaladım hoşuma gitmedi yani kamera, telefonu iade etsem sorun olur mu?

• 6221tl

Apple iPhone XR, 64 GB, Kırmızı (Apple Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07HR6THKK/ref=cm_sw_r_cp_api_X87iCb2KDK9KK

• cardigans78 kullanıcısına yanıt
    Olmaz iade edebilirsiniz

• HAREZMY H kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• Samsung J7 Prime alacağım anneme 1050 TL'ye; ama bazı yorumlarda telefonun faturasız, paketsiz, vb. şekilde geldiği yazıyordu. Gerçekten var mı böyle bir durum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocaldr

Abilerim, ablalarım, kardeşlerim.

Almadan evvel bir şunu sorun kendinize..

"Gerçekten ihtiyacım var mı?"
    2012 den beri iphone 4 kullaniyorum, bataryasini 10 gun once degistirdim, bozulana, parcalanana, veya kaybolana kadar kullanmaya devam. meret 3 kez ekran uzeri asfalta dusutu, her seferinde, kismet buraya kadarmis, yeni telefona gun gorundu dedim, ama minik cizikler ve kasada ufak ezikler disinda hicbirsey olmadi .. lanet olasi yapisti elime :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: EYUP88

Samsung J7 Prime alacağım anneme 1050 TL'ye; ama bazı yorumlarda telefonun faturasız, paketsiz, vb. şekilde geldiği yazıyordu. Gerçekten var mı böyle bir durum?
    Amazondan aldığım ürün faturasız geldi diyen net saçmalıyordur. E-fatura olduğu için artık çoğu firma basılı fatura göndermiyor zaten. Faturanızı siparişlerimden kısmında online olarak görüntüleyebilirsiniz. Ben 3 kez alışveriş yaptım amazondan, hepsi sorunsuzdu.
  • Hadi oğlum amazon be yap şu s9 plus ı 3800

• quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Amazondan aldığım ürün faturasız geldi diyen net saçmalıyordur. E-fatura olduğu için artık çoğu firma basılı fatura göndermiyor zaten. Faturanızı siparişlerimden kısmında online olarak görüntüleyebilirsiniz. Ben 3 kez alışveriş yaptım amazondan, hepsi sorunsuzdu.

Alıntıları Göster
    Serviste E-fatura geçerli oluyor mu hocam?

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.