Şimdi Ara

Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
130
Favori
282.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Equris

Hocam migrostakiler ithalatçı garantili diye biliyorum?
    Bilgim yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buranin yeri degil ama soracagim

kvk.com'da ziraat bankkart combo kullanicilarina Huawei Mate 20 lite 2329 liraya geliyor. Huawei Turkiye garantiyle KVK'nin garantisi eş midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    Eş değil. KVK demek ithalatçı garanti demek. Zaten bu fiyata yakın Amazon’da satıldı bu telefon hem de Türkiye garantili bence bekleyin

• gumus299 G kullanıcısına yanıt
    Her stoga geldiğinde 5-10 lira düşüyor. 2200 falan yapsalar alacağım, sayfayı yenilemekten yoruldum

• Aynisi bende de var:) Dip fiyat gormeden almam diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Her stoga geldiğinde 5-10 lira düşüyor. 2200 falan yapsalar alacağım, sayfayı yenilemekten yoruldum
    Bende 2200 civarı bir fiyat bekliyorum. Bakalım nasip...

• RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    Nasıl değil hocam huawei kvk ile çalışıyor nasıl ithalatçı kardeşime huawei p smart aldık kutudan kvk garantisi çıktı bende şüphelendim huawei ve satan firmayı aradım hiç bir sıkıntı yok bizim garantimizde dediler o zaman sizin değişinize göre bizim telefon ithalatçı garantili.

• mi a2 ye indirim gelir mi acaba
  • ARKADAŞLAR DİKKAT !!

3 gündür telefonum bozuk. çalıştığım firma telefonda 7-24 online olmamı istiyor. ptesine kadar acil telefon ihtiyacım var. amazon sitesinde fiyatı düşen üren olursa lütfen pm atın. 7/24 online olacağım desteğinizi bekliyorum. bütçem max 1600tl ve 64gb 4 gb ram ve snapdragon işlemcili tel. arıyorum.

xiaomi redmi s2 1405tl ama 1215tlyi görmüştü
    huawei mate10 lite 2000tl civarı ama 16**tlyi gördü.
    a2 ve redmi note 6 olabilir.

fiyat performans telefonu lazım. Forum dayanışması yapalım lütfen biri amazonda tel. fiyatı düşerse bana pm atsın. 7/24 online olacagım.
  • Max 1200 liraya alınabilecek en iyi telefon nedir teşekkürler

• 3647tl

Samsung Galaxy Note 8, 64 GB, Orkide Gri (Samsung Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B078LWLZPW/ref=cm_sw_r_cp_api_6lLhCb614RDSG

• 1623tl

Huawei Mate 10 Lite, 64 Gb, Altın (Huawei Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B076CD1GGQ/ref=cm_sw_r_cp_api_DoLhCb0C3SRZ0

• Huawei telefonların Huawei Türkiye Garantili olması çok önemli bence çünkü gerçekten çok kaliteli garanti hizmeti veriyorlar. İki kez işim düştü aynı gün tamir edip verdiler.
  • Dün 22:00 de vatanda huawei mate 10 lite 1538 TL ye kadar dusmustu.

Amazon Türkiye   Cep Telefonları İndirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [escobar] -- 23 Aralık 2018; 0:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadillakkk

Huawei telefonların Huawei Türkiye Garantili olması çok önemli bence çünkü gerçekten çok kaliteli garanti hizmeti veriyorlar. İki kez işim düştü aynı gün tamir edip verdiler.
    Servis hızları nasıl? Dün telefon gönderdim bakalım kaç günde gelecek.

• Huawei pazarlamayı iyi biliyor. Herkes mate 20 lite düşsün alayım diyor. Telefonun pek bir özelliğide yok aslında. Sulu boya gibi çeken kamerası, şık tasarımı, 3750 bataryası var. Kirin 710 ise snapdragon 660 a çok yakın bir işlemci. Hızlı şarj desen oda yok 2.5 saatte şarj oluyor. Yani telefon aslında rakiplerinden iyi değil ama huawei reklam ve servis garantisiyle iyi satıyor.

• HoLY.oNE kullanıcısına yanıt
    Bu aralar bende bakıyorum. Oğlum bunu kullanıyor memnun.

https://www.amazon.com.tr/Huawei-Smart-Siyah-Türkiye-Garantili/dp/B07DBCF1FN

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.