Şimdi Ara

Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
130
Favori
282.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    smartlavyer kullanıcısına yanıt
    1000 TL civarı telefon bulursanız bana da haber verin lütfen.

J7 Prime 1000 altına düşebilir yine sanırım...
  • 4 yildir p7 kullaniyorum artik degstirmem lazim Hepsiburada da honor play honor10 mi8 mate20 lite bakıyorum sizin bir öneriniz var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

1.000tl ye a2 lite satsalar keşke
    850 TL'ye N11'den a2 lite 32gb aldık alt limitsizle amazon da satarsa efsane olucak :)
  • V30 plus 2200 tl, s8 plus 2500 tl olurmu ?

• Lg v30 düşer mi acaba.şuan 2650 amazonda

• Huawei p20 pro indirim olur umarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Adamın üzerine ne gidiyorsunuz adam zaten indirimlerle 1400-1500 tllik telefonun 1000 liraya düşmüş halini alacak adam onu diyor indirimsiz 1000 liralık kaliteli telefon var demiyor zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • V30 bende takip ediyorum, v40 haberleri çıkmış o yüzden bence düşer yada umarım düşer

Diğer markalarında yenilik getireceği göz önüne alınırsa düşmesi muhtemel ( tam ekran dokunmatik, katlanabilir ekran, 5 kamera vb )

F/P ürünüm Lenovo Z5 pro ama o da Türkiye’ye gelmeyecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wampir_s -- 20 Kasım 2018; 21:32:40 >
  • wampir_s kullanıcısına yanıt
    2000 tl olsa efsane olur, g4 den bu yana çok sıkıldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wampir_s

V30 bende takip ediyorum, v40 haberleri çıkmış o yüzden bence düşer yada umarım düşer

Diğer markalarında yenilik getireceği göz önüne alınırsa düşmesi muhtemel ( tam ekran dokunmatik, katlanabilir ekran, 5 kamera vb )

F/P ürünüm Lenovo Z5 pro ama o da Türkiye’ye gelmeyecek gibi
    V30 u babama, v40 çıkıncada kendime düşünüyorum bakalım bende.

Fiyat max 2500 e düşer v 30 un.daha da düşmez.dolarda şuan yine tırmancak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

J7 pro var. Şu an 1650-1700 civarı. 64 hafızalı olan 2018 versiyonu. Daha bugün oreo 8.0 güncellemesi geldi Tr'ye cihaz hızlı ve iyi. Bende 32 gb olan var ve memnunum. 64'lüğe geçmeyi düşünüyorum.

64'lüğü 11.11'de 180 TL kupon ile 1570 civarına geldi. Cuma günü bu civarda fiyatlar gelirse güzel olur.
    Acikcasi suan aklimda olan modeller J6, J6+, J7 Pro,J8 ve A6 hocam. Ben C5 Pro kullaniyorum memnunum telefonumdan, kardesime de farkli bir set alayim diyorum. Huawei kisminda da P smart ve Y7 2018 mi ne modelleri vardi onlar dikkatimi çekti. Içlerinde en çok A6 hoşuma gitti hocam ama kararsizim ya fiyatı göre de tercih yapabilirim.

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah

• Arkadaşlar sizce S9 veya S9+ ne kadar olunca iyi bir fiyata alınmış olur ? (Samsung Türkiye garantili)
  • a2 lite mi a2 mi alsam karar veremedim birinin kendi iyi birinin bataryası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutkocoglu

Arkadaşlar sizce S9 veya S9+ ne kadar olunca iyi bir fiyata alınmış olur ? (Samsung Türkiye garantili)
    s9 plus 3500 civarı iner diye bekliyorum ben.
    s9 da 3100 e falan iner, dün 3400 e düştü.

s9 3650 iyi fiyat ama daha düşecektir elbet.Tam 23 ünde olur telefon indirimlerihttps://www.amazon.com.tr/Samsung-Galaxy-Gri-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B07DW7TZLC/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1542744561&sr=1-3&keywords=galaxy+s9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 20 Kasım 2018; 23:10:55 >

• Note 8'in 3000 seviyelerine inme ihtimali var mı

• özket kullanıcısına yanıt
    Hocam saf android sevmiyosan alma. Çok sıkıcı bir arayüzü var. Pil yüzdesi bile üst barı aşağı çekmeden görünmüyor.

• Annem için alacağımdan saf android olması gereksiz uygulamalar olmaması daha iyi olmaz mı ?
  • wampir_s kullanıcısına yanıt
    Hocam v40 çıktı ama tr ye gelmedi. Youtubede bir sürü inceleme videosu var. V30 gibi 2500 lere gelsede alsak :)

Şuan v30 kullanıyorum.

• https://www.amazon.de/Xiaomi-Smartphone-Display-Android-Schwarz/dp/B079KGWRMZ/ref=mp_s_a_1_4?ie=UTF8&qid=1542744768&sr=8-4&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=redmi+5+plus&dpPl=1&dpID=41ksy-rqTqL&ref=plSrch

İyi ucuzlamuş. Şimdi bu telefona pasaport da kayıt için 500 veriyormuyuz yoksa vergi mi kesecekler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.