Şimdi Ara

Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
130
Favori
282.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten Dolar düşüşüyle olması gereken indirimleri Black Friday indirimi altında satıyorlar yazık.

Gerçi ülkemizde ne düzgün ki bu olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Bu sene mı ? Arkadaş sözde şu forumlara girecek kadar aklınız var ama Türkiye ekonomisi ve gidişat hakkında bilginin 0 olması ülke battı 2019 da kriz+savaş daha çok derinleşecek arkadaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uthec_ U kullanıcısına yanıt
    Dünden beri aynı fiyat hocam
  • Uygun fiyatlı huawei p Smart aranıyor gören yada duyan olursa bir mesaj kadar yakınım

• Kimi kandırıyorsunuz fiyatlar yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Kimi kandırıyorsunuz fiyatlar yüksek
    kimse kimseyi kandırmıyor, herkes fiyat yüksek diyor. git apple türkiye müdürüne sor oda yüksek der. ama durum böyle kardeşim napalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TobyCo

kimse kimseyi kandırmıyor, herkes fiyat yüksek diyor. git apple türkiye müdürüne sor oda yüksek der. ama durum böyle kardeşim napalım.

Alıntıları Göster
    Facebook sahibi Android kullanın rahat edersiniz diyor , xioami favorim

• quote:

Orijinalden alıntı: univer66

Dünden beri aynı fiyat hocam
    başka yerde daha ucuzunu bulamadım o yüzden ekledim.
  • https://www.amazon.com.tr/Vestel-Venus-Telefonu-Siyah-32Gb/dp/B07C41RP7Z/ref=sr_1_10?m=A1UNQM1SR2CHM&s=electronics&ie=UTF8&qid=1542817599&sr=1-10

Arkadaşlar fırsat fiyatı değil belki ama fiyatına göre özellikleri çok iyi değil mi bu cihazın sizcede? Yani 750tl ya da 700tl'ye düşse aslında ikinci telefon ya da anne baba için uzun vadeli kullanımları için güzel olur diye düşünüyorum.

Model yeni bir modelimidir Vestel'in bilemiyorum. Bilen arkadaşlar bilgilendirirlerse seviniriz.

• A2 a2 diyorlar radyosu yok, pehh, komedi. Yok şu programı,ekle, şunu,aktif et bilmem ne, tam çin işi

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

A2 a2 diyorlar radyosu yok, pehh, komedi. Yok şu programı,ekle, şunu,aktif et bilmem ne, tam çin işi
    Artık çoğu telefonda radyo yok lg V10 sahibiyim onda da yok. Radyo son 3 yıldır çoğu cihazda yok yani. İstisnai durumlar olabilir tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

A2 a2 diyorlar radyosu yok, pehh, komedi. Yok şu programı,ekle, şunu,aktif et bilmem ne, tam çin işi
    ne radyosu kardeşim nerede yaşıyorsunuz yahu.

2018 yılındayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenizÇ

Bu sene mı ? Arkadaş sözde şu forumlara girecek kadar aklınız var ama Türkiye ekonomisi ve gidişat hakkında bilginin 0 olması ülke battı 2019 da kriz+savaş daha çok derinleşecek arkadaş
    Aynen kardeşim sen o muhteşem ötesi aklınla benim gibi akılsıza cevap yazma
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayafu

hiç anlam veremiyorum ya. f5'e bastıkça değişiyor fiyat. 2431.25tl - 2979.00tl olarak anlık değişiyor. normal mi böyle birşey olması...
    Link paylaşmadan önce stok varmı diye deneme amaçlı 10 tane sepete ekledim, demekki isteyen fazla alabiliyor.

Büyük ihtimal, satıcılar ekip halinde çalıştığı için bir tıkla stoğu bitiriyor.

Bunu 2 adetle sınırlamaları gerekir, yoksa gerçek tüketici avucunu yalayacak.

• General. kullanıcısına yanıt
    20 tane 2 metre şarj kablosunda bile 5 adetten fazla aldırmayan amazon konu cep telefonu olunca 10 tane aldırıyorsa burada amazonun da suçu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S9 Plus ve Note 8 fiyati artti. Bakalim ne yapacaklar meraktayim

• Equris kullanıcısına yanıt
    5000 mah iyiymiş

• Yokmu 500-600₺ alınacak güzel bişiler. Tüm forum en pahalı modelleri kullanıyor galiba

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5000'e aldanma kaç tane 3000 lik tel var 5000liklerden daha iyi batarya performansı veriyor. İşlemcisi de yazılımı da çöp oğlu çöp bu vestelin uzak durun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.