Şimdi Ara

Amazon Türkiye açıldı! Uzun bekleyiş resmen sona erdi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
22
Favori
50.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala şu ana konuda 40 tl laptop alanların geleceğini sanan var arada çıkıp şikayet edeceğim bro diyende oluyor.

Beyler o şikayetten kurtulma yöntemi de var adam sana içinden hıyar çıkan bir kutu yollar ve sende bu ne kardeşim dersin oda site üstünden yaşanan başlık bazlı bir aksaklık üstüne size hıyar yollamışız!! biz laptop satmıyor taze hıyar işimiz diyecektir... En kötü stok kalmadı ama sitede yaşanan bir sorun yüzünden bu sisteme girilmemiş demesi de mümkün her türden mazereti uydurur.

Yinede ölücü team kardeşlerime şimdiden kolay gelsin. Esas önemli olay yanlış fiyat dahi olsa satıcının amazon tr olması işte o zaman işler değişir çünkü firma hata yapan kendisi ise 10 tl iphone x bile satsa size onu yollar bunu tr bazlı çakal satıcıdan beklemeyin. Bize amazon tr bazlı fırsat ve hatalardan haberdar edin yumulalım...

• Razer Hammerhead aldım amazonun kendisinden.TR fiyatı 400 lira,314'e aldım bakalım beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 20 Eylül 2018; 21:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afazi

Ölücülüğün dibine vurdum, eğer gelirlerse forumda piyasanın çok altında satacağım Şimdiden Rez alın
    Amazon u Türkiye deki diğer firmalara benzetmemenizi öneririm. Bu tip durumlarda Amazon un parayı iade etmeden hesabı banladığını gördüm, çok fena ters tepebilir haberiniz olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    adam "Ölücülüğün dibine vurdum" yazıyor ve sen "alan kişinin suçu ne" mi diyorsun? Amazon bütün dünyaya yayılmış bir firma ve bu tip hareketleri daha önceden .com da yapanları gördü bu forum, kütür kütür banladılar insanları ve paralarını da iade etmediler. Gönderdikleri de oldu. Bu tip hareketler amazon da ciddi anlamda ters tepebiliyor ve amazon banlarsa ip ban atıyor, bir daha amazon dan alışveriş yapamıyorsunuz.

• Hepsiburada Amazon'a karşı atağa geçmiş galiba.Dün bakmıştım Amazon da indirimli olan ürünler Hepsiburada da daha yüksek fiyatlıydı.Fakat bugün Hepsiburada bazı ürünlerin fiyatını Amazon'un altına çekmiş

Amazon Türkiye açıldı! Uzun bekleyiş resmen sona erdi

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam 24ay garanti diyor ama garantisinin menşeisi hakkında bir fikrim yok.Gelince seri numarasindan sorgulama yapacağım zaten,Razerin orijinal faturalı ürünü ile Razer Türkiye ilgilenir diye düşünüyorum.

• 50 tane amazon başlığı, sanki başlık açana, rep alana para dağıtılıyor. Ego patlaması mıdır, popüler olma sevdası mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktivist-X

satıcısı amazon olarak ürün alanlardan ürünü kargoya verilen var mı ben dün iki sipariş geçtim henüz kargo girdisi yok Gönderim için hazırlanıyor durumunda.
    Dün sabah kulaklık aldım, piyasa fiyatının biraz altında. ahım şahım çok bir indirimi yoktu yani.
    Parayı hemen çekti.
    bugün akşama doğru kargoya verildi maili geldi.
    Şimdi baktım siteye, kargoya verildi,takip no şudur demişler.
    Takip linki yok.ve teslim tarihi olarak pazartesi yazılmış.
    MNG kargo web sitesinden takip edince ,girilen no hatalıdır yazıyor.

Sözünözü ben Amazonun (satıcı kendisi) kargo hizmetini beğenmedim.
  • Değişen bir şey olmayacak ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    alma demedim, alabilirsin, bir şey diyemem, ben sadece amazon un bu etkiye verdiği tepkinin geçmişte örnekleri olduğundan söz ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

Dün sabah kulaklık aldım, piyasa fiyatının biraz altında. ahım şahım çok bir indirimi yoktu yani.
    Parayı hemen çekti.
    bugün akşama doğru kargoya verildi maili geldi.
    Şimdi baktım siteye, kargoya verildi,takip no şudur demişler.
    Takip linki yok.ve teslim tarihi olarak pazartesi yazılmış.
    MNG kargo web sitesinden takip edince ,girilen no hatalıdır yazıyor.

Sözünözü ben Amazonun (satıcı kendisi) kargo hizmetini beğenmedim.

Alıntıları Göster
    aynı olay bana oldu mh ye yazdım hemen cevap verdiler mng ye bildirdik dedi hatalı kargo noyu ama pek düzelteceğini sanmam

• Amazon'un CEO'su kimse buradan selamlarımı yolluyorum.

Dolar ucuzken gelecektiniz. Aha da yazıyorum buraya, tarihe not düşülsün, bir kaç sene sonra çekip giderler.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Listedeki fiyatların hepsi zamlanmış. Hiçbir fiyat sizin yazdığınız fiyatla örtüşmüyor, üstelik dün yazmışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Listedeki fiyatların hepsi zamlanmış. Hiçbir fiyat sizin yazdığınız fiyatla örtüşmüyor, üstelik dün yazmışsınız.
    Sorma çok hızlı tükendi
  • Yani amazonda artık sıcak yemek kalmadı ve konu çöp oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

benim verildi yolda yazıyor dün gece aldım ama takip no yanlış yazayım bakalım mh ne

Alıntıları Göster
    benim iki ayrı siparişim de verilmedi henüz o yüzden sordum kargo tarihi dündü üstelik. yazıyorum mh'ye 22-24 eylül arasında teslim edilecektir diyor.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.