Şimdi Ara

Amazon TR | Yılın Son Fırsatları (20-31 Aralık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
236
Cevap
42
Favori
75.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önlerden yer alalım. Hiç bir beklentim yok. Muhtemelen öncekilerin kıvamında olur.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • amazonu tanıdık artık baştan kupon veriyor sonra kuponu kaldırıp indirim yapıyor her halikular da fiyatlar neredeyse aynı oluyor.

• yerimizi aldık beklemedeyiz.

• Son tuvalet kağıdı, son kağıt havlu, son Perwoll deterjan, son Rotring kalem, Son Tombow üç, Son Damacana Pompası, Son telefon kılıfı, son şarj aleti ve kablosu veeee en Son ne işe bile yaradığını bilmediğimiz bir alet....
    Bunlardan birini ya da bir kaçını almayanlar bu sefer kaçırmasın haaa. Siz alanada dek Amazon bunları satmayı deneyecek. Alın Stoklar bitsin de 2021 de hiç aklımızda olmayan ama almak isteyeceğimiz binbir saçma ürünler evimize gelsin.:.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son indirim dönemi benim için çok kötüydü. Takip ettiğim her şeyin fiyatı yükseldi. Üzerine bir de prime aldım. Hiç bir işeme yaramadı.

• sarj kablolarına hazırlanın yine tırt olacak

• Bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiserx

Son tuvalet kağıdı, son kağıt havlu, son Perwoll deterjan, son Rotring kalem, Son Tombow üç, Son Damacana Pompası, Son telefon kılıfı, son şarj aleti ve kablosu veeee en Son ne işe bile yaradığını bilmediğimiz bir alet....
    Bunlardan birini ya da bir kaçını almayanlar bu sefer kaçırmasın haaa. Siz alanada dek Amazon bunları satmayı deneyecek. Alın Stoklar bitsin de 2021 de hiç aklımızda olmayan ama almak isteyeceğimiz binbir saçma ürünler evimize gelsin.:.

son şarj kablosu, son 10000mah bataryayı da aldığında ve tüm ampul stokları tükendiğinde beyaz adam amazon prime ın türkiye de ne kadar tırt olduğunu anlayacaktır..

(hocam ilhamı senden aldım helal et)

amazon u dün gece suç üstü yakaladım şu ürünü:

https://www.hepsiburada.com/msi-geforce-gtx-1650-super-aero-itx-oc-4gb-128bit-gddr6-dx-12-pci-e-3-0-ekran-karti-geforce-gtx-1650-super-aero-itx-oc-p-HBV00000PO5GJ?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc

dün gece 1699tl ye düşürdüğü an hemen amazon a baktım o da bu fiyata çekmiş ama o da ne anında stok yoktur geçip satıştan da kaldırdılar! bu algoritma olayını amazon ilk yılında da bilhassa hepsiburada ile rekabette kullanmıştı o sıralar monitör hdd falan almıştım iyi fiyatlara ama artık görüldüğü üzere kesinlikle indirimli bişey satmıyorlar satarlarsa bilin ki algoritmaya insan müdahalesi geciktiği içindir..koskoca amazon tr teslim bayrağını çekmiş

• stokladıkları ürünlerde aldıkları fiyata yakın indirim yapacaklardır.

tedarikçilere bağlı biraz.

artık order forecast ile sipariş verebiliyorlar.

önceden otomatik sipariş geçip stoklarda olmayan şeyleri istiyorlardı.

yoksa bakmayın amazon ürünlerden 100 lerce alabilir.

özellikle popüler ürünleri 1000 lerce alabilir.

• Benim de bir beklentim yok ama amazondan bilgisayar parçaları alacağım. Beklemeli miyim ? Şu an geçerli bir kod varsa yazabilir misiniz? 1000/200 kodu anında bitmiş tabi dün. Teşekkürler

• Bol bol göreceklerimiz kablo,tuvalet kağıdı,puzzle =)

• elektrikli süpürge alacağoım ucuz yollu 4 gün bekleyelim bakalım

• Güzel bir fiyattan iPhone 12'yi satışa sunsalar da alsak.

• _magnetar_ kullanıcısına yanıt

Her yer getirdi bi Amazon getiremedi şu telefonu  

• Bi sey cikmaz.
  • Muhtemelen yine bindirimden indirim yapacaklardır.

• Teşekkürler, bekleyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marakku kullanıcısına yanıt
    Fantom bak hocam, canavarlar.
  • Nedense kablo ve kağıt havlu dışında birşey denk gelmiyor bu indirimlerde, bulduğum ayakkabıların da numarası bitmiş oluyor genelde

• Normalde bf indirim rezaletinden sonra üyeliği yenilemeyecektim ama son bir fırsat daha verdim, umarım bu seferde tırt çıkmaz..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.