Şimdi Ara

AMAZON TARZı GÜMRÜK OLAYLARINI KENDİSİ HALLEDEN ALTERNATİF SİTELER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
5.556
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, biliyoruz ki amazonun gümrük vergisi vb. gibi olayları ücretiyle halledip adresimize sorunsuz göndermesi gibi imkanı var.

İyi güzel peki amazon kadar olmasada bu tatda alternatifler var mıdır? Varsa nedir nelerdir.

Yurtdışından alışveriş yapan tecrübeli arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

• Amazon yeter

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Amazon yeter

Adam yeni bir site arıyor ve sen sırf yorum yapmış olmak için "Amazon yeter" diyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada lazimboyle bir site amazon herseyi yollamiyor tr ye
  • Hocam bu kadar kaliteli bir site yok. Türkiye'ye alacağınız şeylerde de kargo yoksa aracı firma kullanılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kullanıcıdı Arayan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Amazon yeter

Adam yeni bir site arıyor ve sen sırf yorum yapmış olmak için "Amazon yeter" diyorsun.

Aynen hocam amazonun yetmediği yerler için arıyorum zaten. Sen anlamışsın eyvallah herkesten aynı anlayışı beklemiyorum zaten
  • Bende böyle siteler arıyorum varsa paylaşalım o kadar iyi olmasada alternatif sonuçta degerlendirilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guncel tutalim arkadaslar bu yonde bir ihtiyac oldugu acik konu hakkinda bilgisi olan birilerine ulasabiliriz bu sayede
  • amazonun gondermedigi urunler icin alternatif site ingiltereden servis veren ingilteredensatinal.com var
  • amerikadaniste.com flaan var
  • amazon benzeri sayılmasada amazonda yer alan bazı ürünleri ülkemize yolluyorlar üstelik olası gümrük problemlerini harç,vergi vs gibi ister siparişe dahil ederek anında ödeyebilir aktıya koktuya karışmazsınız isterseniz çıkacak gümrük masrafını teslim anında ödeyebilirsiniz..tedarik usulü uluslararası lojistik firmalarıyla çalışan bir site zamanında amazonun yollamadığı pek çok elektrikli el aletini buradan aldım..

Sears.com

http://www.sears.com/shc/s/CountryChooserView?storeId=10153&catalogId=12605

Outdoor için

Burada balıkçılık,av,spor vs gibi ürünleri tedarik edebilirsiniz..Cabelas ve Bass Pro Shop outdoor ürünlerde büyükler liginin 2 oyuncusu olup Bass Pro Shop ülkemize gönderim yapmamaktadır..Cabelas'tan pek çok balıkçılık malzemesi aldım ayrıca benchrest almıştım..

http://www.cabelas.com/

• amerikapostam.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortlatayım konuyu.

güncel siteler oluşmuştur.

bilgi verebilir misiniz?

• Reklam için yazmadım ama dhgate sitesini de alternatif olarak düşünebilirsiniz

https://tr.dhgate.com/product/10pcs-lot-lithium-titanate-battery-2-4v-40ah/713025352.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.