Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.859
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amerikadaniste sitesi kayıt 5$ olmuş. Paypal hesabımda gördüm. Pek bir bilgim yok ama verilmişte olabilir. Burada soran arkadaşlar vardı gözüme takılınca yazmak istedim. Sadece paypal hesabı olanlara bu ücret uygulanacakmış bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLueCLouDs

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Orijinalden alıntı: BLueCLouDs

Arkadaşlar g930 e müzik kalitesi kötü demeden önce kendi yazılımından ekolayzerleriyle oynayın gelin sonra tekrar konuşalım dehşet bir şey

hocam rica etsem ayarlarınızın ekran görüntüsünü atabilir misiniz? hiç anlamam bu ayarlardan

http://prntscr.com/5b1i46 buyrun hocam bende pek anlamam ama bana oldukça iyi geldi

teşekkürler hocam bi deneyim

• quote:

Orijinalden alıntı: HatcheteR

Ben de almıştım kargo yeni geldi, Müzik kalitesi kötü diyenlere hiç bakma galiba hayatları da son düzey müzik sistemlerinin yanında oturarak geçmiş ki gayet kaliteli ses deneyimi sunan bu cihaza müzik kalitesi kötü diyorlar.

Tabi bu müzik kalitesini kıyaslamam $70 tutan bir kulaklık için Türkiye de ki fiyatı ile kıyaslanacak olursa o 500'lü fiyatlara daha kaliteli kulaklıklar tabi ki bulunabilir ama oyun kulaklığı olmasına rağmen müzik kalitesi indireceğin logitech yazılımı ile gayet güzel bir hale gelecektir. (Bas-tiz tüm ayarlarını yazılım ile arttırıp azaltabilirsin.)

teşekkürler hocam, bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellguard

Bu olay Axess'te yok mu yahu:S

linkte ayrıntılar yazıyor.
    Akbank'ın tüm kartları kampanya kamsamında..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Herkes g930 almış. Ben razer tiamat 7.1 için sağlam bir indirim bekliyorum. Acaba yaparlar mı

59 yada 79 â satılmıştı o.

Hadi ya. Ne zaman satıldı?
    Tekrar satılır mı acaba. Şu an 157 dolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

quote:

Orijinalden alıntı: CHs SouhcNi

Hiç bakmadım..

Peki bana ne önerebilirsiniz kulaklık olarak ? Oyun oynuyorum ses kasmak surround sistem çok önemli

http://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-KHX-H3CL/dp/B00JJNQG98/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1417191162&sr=1-1&keywords=hyperx
    buna bakabilirsiniz kullanmadım ancak dreamhack turnuvasında reklamları dönüyordu.

Peki başka öneriler var mı ?

• Sipariş shipping now durumuna geçtiği zaman para çekilir karttan. Sıkıntı yok yani.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssccaarrffaaccee -- 28 Kasım 2014; 11:48:15 >
  • Miragle kullanıcısına yanıt
    Hah evet gördüm, teşekkürler:)
  • BlıtzKrıeg kullanıcısına yanıt
    Çekildi hocam. Preapering for shipment yazıyor şu anda.
  • Allah'ını seven bir kargosunu indirmiş arkadaş bana PM atsın mail adresini. Sipariş verirkenki. Acil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxMESA

ucuza ip kamera isteyen varsa tavsiye ederim.

http://www.amazon.com/dp/B00452V66G/ref=twister_B00O126YE4?_encoding=UTF8&psc=1

Bunun adaptörü 220v ile uyumlu mudur?
  • g930 düştü,koşun koşun.
  • quentin kullanıcısına yanıt
    wd 89 dolar olduğu halde tax işletiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Kargo dahil mi ? Ve ürünler toplamımı yoksa tek bir ürün fiyatı mı?

kargo hariç tek bir ürün yada sepet tutarı fark etmiyor.
  • G930 sipariş verdim. İnternet şubesinden girdim baktım hiçbir işlem gözükmüyor. Nedendir bu?
  • STATUS: In transit
    SHIP CARRIER: DHL
    TRACKING ID: 3xxxxxxx
    LATEST EVENT: Phoenix AZ
    Package has left seller facility and is in transit to carrier - November 28, 2014 8:23:08 AM
    SHIPMENT UPDATES VIA TEXT:
    Shipment updates via text not supported for this package.

böyle oldu amsa benimki ama beyler kaç günde nereye ulaşır hızlı kargo
  • g930 kargo dahil ne kadar oluyor? Hızlı kargo vs fiyatları nasıl?
  • amazon kargo dahil fiyat hesaplayınca 105 dolar çıkıyor ve vergi işletiyor. yok mu bunun bi çözümü çok saçma çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.