Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Peki bana ne önerebilirsiniz kulaklık olarak ? Oyun oynuyorum ses kasmak surround sistem çok önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.amazon.com/Logitech-Surround-Gaming-Headset-Technology/dp/B00CQ35C1Q/ref=lp_173454_1_9?s=pc&ie=UTF8&qid=1417189396&sr=1-9
    dostlar şunu almalı mıyım sizce ? sadece pc için kullanmayacak oldugumdan dolayı bunu seçtim yoksa g930 almayı düşünüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

arkadaşlar alma limiti nedir 400 dolara playstation alanlar var gümrüğe takılmıyormu 100 dolar üstü?

100 dolar 75 euro üst limit bunun üstündeki ürünlerde (tabi gümrük yasağı olan ürünler hariç telefon ilaç vb) ürünün çıkan gümrük vergisini ödedidğinizde ürün size ulaşıyor.Amazondan alırsanız satın alma sırasında gümrük vergisini fiyata ekliyor.
  • G930 tekrar 70 limitinde.. yalnız sadece windows ile uyumlu olduğunu unutmayalım. (surround için)

• arkadaşlar 8GB RAM uygun bulabilirseniz lütfen bilgilendirin takipdeyim ama denk gelmedi
  • @ReaeR @ReCKLeSS17 Arkadaşlar ürünün Türkiye'ye gönderip gönderilmediğine nerden bakıyoruz acaba.İyi forumlar..
  • playstationda yada xbox ta AmazonVideo applikasyonu varsa ordan amazon üyeliğiniz ile girin, 30 day amazon premium bedava veriyor. Bazı şeylerde ekstra indirim ve indirimlerde önceden erişme imkanı sağlıyor.
  • Bu gümrük limiti yani 100$ ürün başınamı yoksa ayrı ayrı ürünlerin toplamıda 100$ olsa gümrük çıkarmı? Yani 3 ayrı ürün aldık 60$ dan toplamı 180$ oldu burada toplama bakıp gümrük çıkartırlar mı nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKCROSSHAIR

İlk aldığım g930 u satmak zorunda kalmıştım bu yıl yine aldım yine mutluyum :) 1 tane ile yetinmeyip aldığım ürünün bir bölümünü bedavaya getirmek için 5 tane aldım, kargoda ödetmediler sağolsunlar. Ürünlerim geldi herkese tavsiye ederim, yazılımla yankı sorunuda gitmiş sorunsuz.

Hocam ne zaman almıştınız, kaç günde geldi acaba? Kargoyuda bedava yapmak için destekten ne yazdınız acaba? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLueCLouDs

Arkadaşlar g930 e müzik kalitesi kötü demeden önce kendi yazılımından ekolayzerleriyle oynayın gelin sonra tekrar konuşalım dehşet bir şey

hocam rica etsem ayarlarınızın ekran görüntüsünü atabilir misiniz? hiç anlamam bu ayarlardan
  • CHs SouhcNi kullanıcısına yanıt
    asla hocam. sakın "sold and fulfilled by amazon" yazısını görmediğiniz ürünleri almayın. amazon warehouse satışından uzak durun. 2. el almak son derece risklidir burada.

• ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Kargo dahil mi ? Ve ürünler toplamımı yoksa tek bir ürün fiyatı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon'dan alışveriş yapmayı ve üye olmayı bilmeyenler şuradan bakabilirler.

http://minifil.com/main/amazon-com-rehber/
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHs SouhcNi

Hiç bakmadım..

Peki bana ne önerebilirsiniz kulaklık olarak ? Oyun oynuyorum ses kasmak surround sistem çok önemli

http://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-KHX-H3CL/dp/B00JJNQG98/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1417191162&sr=1-1&keywords=hyperx
    buna bakabilirsiniz kullanmadım ancak dreamhack turnuvasında reklamları dönüyordu.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oTToTTo -- 28 Kasım 2014; 18:18:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Orijinalden alıntı: BLueCLouDs

Arkadaşlar g930 e müzik kalitesi kötü demeden önce kendi yazılımından ekolayzerleriyle oynayın gelin sonra tekrar konuşalım dehşet bir şey

hocam rica etsem ayarlarınızın ekran görüntüsünü atabilir misiniz? hiç anlamam bu ayarlardan

http://prntscr.com/5b1i46 buyrun hocam bende pek anlamam ama bana oldukça iyi geldi

• Miragle kullanıcısına yanıt
    Bu olay Axess'te yok mu yahu:S
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.