Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de almıştım kargo yeni geldi, Müzik kalitesi kötü diyenlere hiç bakma galiba hayatları da son düzey müzik sistemlerinin yanında oturarak geçmiş ki gayet kaliteli ses deneyimi sunan bu cihaza müzik kalitesi kötü diyorlar.

Tabi bu müzik kalitesini kıyaslamam $70 tutan bir kulaklık için Türkiye de ki fiyatı ile kıyaslanacak olursa o 500'lü fiyatlara daha kaliteli kulaklıklar tabi ki bulunabilir ama oyun kulaklığı olmasına rağmen müzik kalitesi indireceğin logitech yazılımı ile gayet güzel bir hale gelecektir. (Bas-tiz tüm ayarlarını yazılım ile arttırıp azaltabilirsin.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmio

Hocam hayırlı olsun, ne zaman sipariş vermiştiniz acaba?

teşekkür ederim. ben çok önceden sipariş vermiştim. ilk kargolananlardan. 23 kasım da sipariş verdim. 24 ünde kargoya verdiler, 28 inde elime ulaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Import Fees Deposit
    beyler biri ban su nalet deposit aciklar mi ?
    TR aldiginiz urunlerde bu yok ama benim oldugum ulkeye ne alirsam bu nalet yerde ucret cikiyor!?
    Bu nedir? geri ödemesi olur mu bunun ? gumruk ucretim mi dir nedir bu ?

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

Senin olduğun ülke demek ki her fiyata gümrük vergisi kesiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Ufak bir tiyo vereyim işiniz görülsün.

Diyelimki alacağınız ürün 100 usd üzeri bu nedenle vergiye takılıyor. o zaman ikinci bir amazon hesabı açıp. ürünü alacağınız amazon hesabına 20-30 usd lik hediye çeki gönderin. 5 dakikada mail adresinize gelen hediye çeki kodunu satın alma aşamasında girin ve ürün fiyatı vergisiz fiyatın altına insin. sizde alın...

hesaba tanımlı 40$ var ama dediğin şekilde olmuyor çek en son düşüyor ve vergi alınıyor.
    Yanlış yönlendirmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemoktem

arkadaşlar g930 alıp ta windows 8.1 için yazılımını yükyebilen var mı? ben yüklerken bilgisayar donuyor bazen hata veriyor ne yaptıysam yükleyemedim. windows 8.1 uyumlu değil mi? yükleyip kullanan varsa bana yardımcı olabilir mi

evet yazılımı biraz sıkıntılı gibi sanki benim ses ayarlarını bozdu, ses ayarlarını kaldırıp tekrar yükledim düzeldi ve ayrıca arkadaşlar wireless ı sadece yuvasına koymanız gerekiyo eğer başka usbye direk takarsanız ses azalıyor haberiniz olsun..ayrıca kablosuz nereye kadar kesiliyo diye deney yaptım 2 duvardan hiçbir kesilme olmadı.. kesinlikle hiçbir kesilme sorunu yok şimdilik :)
  • Şu G930'un fiyatı bir ara yine 70'e düşmüş, şimdi 100 küsur oldu arkadaş ya, kafayı yiycem az kaldı.
  • beyler ben buranin gumruk islerinin sitesine baktigimda 75€ ile 150€ limit diyor!
    ozaman bu nerden cikti ?

hic sormayin adamlarin kendine bagli ozerk adasi var. ordan vergisiz urun alip posta ile ediniyordun. herifler onu bile bittirdi! komsudan millet alkol almaya gidiyordu limti koydu!
    milletin kici kirik ulkesine para veriyor, sonrada kendi gotunu tooplayamayinca vergi ! zaten vergi cenneti !

sirf var ya demin ssd aldim 120lik hizli ship ile adam tum geri odiyorum dedi shipping ! sonra baktim item parasi bu vergi oldumu sana 70$ ! laa zaten item burda 50€ simdi ! ben 70$ alsam 6€ zararim olacak ! nalet olasicaaa!!! goverment !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestigi10 -- 28 Kasım 2014; 17:54:32 >

• Arkadaşlar g930 e müzik kalitesi kötü demeden önce kendi yazılımından ekolayzerleriyle oynayın gelin sonra tekrar konuşalım dehşet bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLueCLouDs -- 28 Kasım 2014; 17:52:27 >
  • quote:

beyler ben buranin gumruk islerinin sitesine baktigimda 75€ ile 150€ limit diyor!
    ozaman bu nerden cikti ?

hic sormayin adamlarin kendine bagli ozerk adasi var. ordan vergisiz urun alip posta ile ediniyordun. herifler onu bile bittirdi! komsudan millet alkol almaya gidiyordu limti koydu!
    milletin kici kirik ulkesine para veriyor, sonrada kendi gotunu tooplayamayinca vergi ! zaten vergi cenneti !

Neresi orası Malta mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Şu G930'un fiyatı bir ara yine 70'e düşmüş, şimdi 100 küsur oldu arkadaş ya, kafayı yiycem az kaldı.

tekrar 70 dolar.fiyat bir 70 bir 114 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeZiLay -- 28 Kasım 2014; 17:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oe6

quote:

Import Fees Deposit
    beyler biri ban su nalet deposit aciklar mi ?
    TR aldiginiz urunlerde bu yok ama benim oldugum ulkeye ne alirsam bu nalet yerde ucret cikiyor!?
    Bu nedir? geri ödemesi olur mu bunun ? gumruk ucretim mi dir nedir bu ?

Senin olduğun ülke demek ki her fiyata gümrük vergisi kesiyor

yeni türkiye

• http://www.amazon.com/gp/aw/d/B005O65JXI

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00E3W1726

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B008LT5MFA

Herşey dahil 512 tl ödedim ve Far Cry 4 oyunu bedavaya geldi.

Türkiyeden almaya kalksaydım toplam 940 tl yapıyodu ve Far Cry 4 alamayacaktım.

Oyuncu kulaklığı arayanlara tavsiye bu fiyata gerçekten cok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

Programını kurdunuz mu kulaklığın ?

kurdum ama vallahi aldığıma pişman oldum ses az 50 tl lik kulaklık bundan iyidir film ve müzik performansı çok kötü ama yun için bişey diyemem
  • İlk aldığım g930 u satmak zorunda kalmıştım bu yıl yine aldım yine mutluyum :) 1 tane ile yetinmeyip aldığım ürünün bir bölümünü bedavaya getirmek için 5 tane aldım, kargoda ödetmediler sağolsunlar. Ürünlerim geldi herkese tavsiye ederim, yazılımla yankı sorunuda gitmiş sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

quote:

beyler ben buranin gumruk islerinin sitesine baktigimda 75€ ile 150€ limit diyor!
    ozaman bu nerden cikti ?

Neresi orası Malta mı?

yok reis teske ora olsa orda bile vergilendirme azdir! burasi kutuplaradan onceki son durak !!

• Beyler:http://www.amazon.com/gp/product/B003VANOFY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER şunun used'ını almak istiyorum

Kullanılmış olanını alacağım yani 2. el ama sadece very good yazıyor. Başka bişey yok nasıl öğrenebilirim ne durumda olduğunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

Şu G930'un fiyatı bir ara yine 70'e düşmüş, şimdi 100 küsur oldu arkadaş ya, kafayı yiycem az kaldı.

Bu tarz şeyleri karar verirseniz hemen icraata geçin her an kampanya bitebiliyor.Bende dün düştüğünü görünce hemen sipariş geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHs SouhcNi

Beyler:http://www.amazon.com/gp/product/B003VANOFY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER şunun used'ını almak istiyorum

Kullanılmış olanını alacağım yani 2. el ama sadece very good yazıyor. Başka bişey yok nasıl öğrenebilirim ne durumda olduğunu ?

benim bildiğim usedlerin Türkiye gönderimi yok baktınız mı?

• arkadaşlar alma limiti nedir 400 dolara playstation alanlar var gümrüğe takılmıyormu 100 dolar üstü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slckssmz

Dostum siz ne zaman aldınız bilmiyorum ama ben bu sabah aldım şu anda dolar 2.2117.

sabah 03.40 da aldım ben
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.