Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.858
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 yldır kullanıyorum. ayrıntılara dikkat ediyorsanız memnun etmez.
    aksi halde film oyun ihtiyacınızı karşılar. bide benq garantiyi kim
    veriyor belli değil. ben projeksiyon için nette aramıştım bulamadım.
    oyle bi şirket var mı belli değil. isterseniz sizde arayın deneyin.
  • alifrnc kullanıcısına yanıt
    biz buna fakirleiştik diyoruz.
  • ElPoderoso kullanıcısına yanıt
    şimdi bu 110watt mı?

https://www.amazon.de/dp/B01E02Q656/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=2Z64CJSF5RGBZ&coliid=ITD7RAUH1F6ZE

tamda alacaktım anlamadım söylemek istediğini
  • Arkadaşlar selam! :) bir kız arkadaşımın doğum günü var haftaya hediye alacağım ama aklımda hediye yok.. Amazon üzerinden alabileceğim bana önerebileceğiniz bir hediye var mıdır? 50 tl gibi bir sınırım var o da 15 dolara denk geliyor sanırım. sizin daha önce aldığınız şeyler var mıdır?
  • Arkadaşlar belki alakasız bir soru olabilir fakat ilk defa alış veriş yapacağım. Bende kargomu sildirdim fakat şuan silinen kargolu listeme ödeme yapamıyorum. Ödemi yöntemi değiştir deyip kartı yenden yazıyorum ama hep aynı sayfa çıkıyor. Yapamadım bir türlü. Acaba banka kartı ile alışveriş olmuyor mu ? Kredi kartı mı lazım illa ?

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

• quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Arkadaşlar belki alakasız bir soru olabilir fakat ilk defa alış veriş yapacağım. Bende kargomu sildirdim fakat şuan silinen kargolu listeme ödeme yapamıyorum. Ödemi yöntemi değiştir deyip kartı yenden yazıyorum ama hep aynı sayfa çıkıyor. Yapamadım bir türlü. Acaba banka kartı ile alışveriş olmuyor mu ? Kredi kartı mı lazım illa ?

Banka kartı ile alışveriş yapılabiliyor.

• KingdeviL kullanıcısına yanıt
    Benim banka kartim kullanilmiyor, ilk basta girince sorun olmutor ama bir gun sonra odeme gerceklesmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asım.

Benim banka kartim kullanilmiyor, ilk basta girince sorun olmutor ama bir gun sonra odeme gerceklesmedi?

Benim de ziraat banka kartı ile alışveriş gerçekleşmedi. Arkadaşın kredi kartı ile denedim oldu. Hatta kargo istanbul'dan yola bile çıktı. ABD'den elime 5 günde ulaşacak neredeyse. Amazon baya güzelmiş. Keşke bütün alışverişlerde kargo ücretini silsener
  • arkadaşlar merhaba

amazon.de de siku marka rc araçlar almayı düşünüyorum fiyatlar 300 euro gibi. sizce güvenilirmi? bu paralar verilerek gelirmi acaba ürünler. az para değil sonuçta bide kimileri türkiyeye gönderim yok dese dahi gönderirler deniyor doğrumu

yardımlarınızdan dolayı şimdiden tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendoma

arkadaşlar merhaba

amazon.de de siku marka rc araçlar almayı düşünüyorum fiyatlar 300 euro gibi. sizce güvenilirmi? bu paralar verilerek gelirmi acaba ürünler. az para değil sonuçta bide kimileri türkiyeye gönderim yok dese dahi gönderirler deniyor doğrumu

350 euroluk bebek arabası aldım. Gümrüğe takıldı, evrak gönderdim. Hiçbir sorun yok. Satıcı amazon olduktan sonra gözünüz kapalı alın.
  • Selamlar arkadaşlar, Sizlere yaşadığım sıkıntıları aktarmak istedim...DHL Gümrük SORUNU

Görün Türkiye Cumhuriyeti'nin ne halde olduğunu...

Başkurt oğlu Türk olarak UTANDIM ARKADASLAR...

insanlara yaptıkları bu davranışlar REVA mıdır? Türkiye Cumhuriyeti gümrük memurlarına sesleniyorum, YAZIKLAR OLSUN!!!

Uzun yazışmalar sonucunda Tedarikçi tarafından tarafıma bir kablo gönderildi, Kablo bir Kulaklık kablosu... Türkiyede bulumadım...

Alt tarafı ederi 20 dolar ya eder ya etmez, çünkü kulaklık 49 dolar...

Neyse kablo gelmiş, DHL gümrüğe takılmış, DHL eve evrak göndermiş, ve Kabloya 60 dolar fiyat bitmiş, benden 10 Dolar koparmak için yapmadıkları takla kalmadı...

YAZIKLAR OLSUN DIYORUM!!!

• slm amazondan ufak bi ürün alcam kafamda 2 şey var 1 kargo takip no verirlermi ürün gelmezse itiraz nasıl olur. alideki gibi koruma varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

slm amazondan ufak bi ürün alcam kafamda 2 şey var 1 kargo takip no verirlermi ürün gelmezse itiraz nasıl olur. alideki gibi koruma varmı.

Amazondan gozunuz kapali alisveris yapabilirsiniz. Takip no tabi ki var. Garanti de mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dönüş için teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

dönüş için teşekkürler..

Rica ederim. Ürün kaybolduğu taktirde sorgusuz sualsiz ya aynısını gönderiyorlar ya da para iadesi yapıyorlar. Aliexpress Amazon'un yanında halt etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sn. Aslan Bey

quote:

arkadaşlar merhaba

350 euroluk bebek arabası aldım. Gümrüğe takıldı, evrak gönderdim. Hiçbir sorun yok. Satıcı amazon olduktan sonra gözünüz kapalı alın.

alışverişinizi amazon de'den mi yaptınız? gümrüğe takıldıktan sonra herhangi bir ücret ödediniz mi? amazonda gözüken fiyatın içinde gümrük ücreti zaten dahil değil mi? teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: zeuspwnz

quote:

Orijinalden alıntı: Sn. Aslan Bey

quote:

arkadaşlar merhaba

alışverişinizi amazon de'den mi yaptınız? gümrüğe takıldıktan sonra herhangi bir ücret ödediniz mi? amazonda gözüken fiyatın içinde gümrük ücreti zaten dahil değil mi? teşekkürler

Gümrüğe takıldı ancak hiçbir ucret ödemedim çünkü amazon zaten gümrük vergisini peşin olarak alıyor. Amazon.de evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 17 Mart 2017; 18:53:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kysis kullanıcısına yanıt
    hocam buraya bi bakar mısınız rica etsemhttps://forum.donanimhaber.com/amazonde-den-bilgisayar-toplamak--124842178#124842178
  • dostlar amazon.de den pc toplayacağım eğer indirim oluyorsa black friday cyber monday thanks giving de filan hangisi hesaplı olur ve beklemeye değer mi?
  • UnexpectedJihad kullanıcısına yanıt
    pc parçaları toplamak buradan daha pahalıya malolur size. hiç değmez bence.
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.