Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MertAtaer

Ne zaman olur BF?

25 Kasım 2016. Ama 24'nden 28'ine kadar bir alışveriş etkinliği şeklinde geçiyor. 4-5 gün ne ucuza yakalanırsa alınmalı. Tam 25'i beklenmemeli yani.
  • ElPoderoso kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten sağlam indirim mi oluyor. Ben daha önce hiç alışveriş yapmamıştım. Örnek ürün verebilir misiniz mesela siz neler aldınız geçen sene filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertAtaer

Hocam gerçekten sağlam indirim mi oluyor. Ben daha önce hiç alışveriş yapmamıştım. Örnek ürün verebilir misiniz mesela siz neler aldınız geçen sene filan

Benim geçen sene yaptığım alışveriş ayıptır söylemesi 8 bin TL civarı. O kadar çok ürün satın aldım ki hepsini sıralamak uzun sürer. Giyim eşyalarından ayakkabılara, bilgisayar malzemelerinden optik araçlara kadar bir sürü şey indirime giriyor. Örneğin Türkiye'de 500 küsür TL'ye satılan kulaklıklar 49$'a alınabiliyor. Yine Türkiye'de dolar artmadan önce(2.3 $kuru) 700 TL'ye alınabilen Salomon marka Goretex su geçirmez botlar 200 TL'ye alınabiliyor. Ancak her üründe indirim beklememek lazım. O gün biraz şans işi.

• Beyler black friday ne zaman olacak bu yıl?

Dipnot: Bazı sitelerde 11.11 gibi birşeylerden bahsediyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 26 Ekim 2016; 9:22:40 >
  • Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    Bunu bizim bazı esnaf arkadaşlardan istediğimizi düşünsenize. Mısır çarşısına gidiyorsun sana 'Ne kadar indireyim kardaş" diyor.

• arkadaşlar elektrikli ev süpürgesi bakıyorumda yurtiçinden acaba bu black friday'den işime yarayacak birşey çıkarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes122

arkadaşlar elektrikli ev süpürgesi bakıyorumda yurtiçinden acaba bu black friday'den işime yarayacak birşey çıkarmı?

Black Friday'den elektrik süpürgesi alınmaz. Çünkü 110V oluyor bunlar. Bu sebeple voltaj yükselten donanımlara ihtiyacınız olur ki işin esprisi ortadan kalkar.
  • kasım ayının son cuması, bu sene 25 kasım. ama indirimler genellikle cumayı beklemeden kasımın son haftası başlıyor.
  • arkadaşlar gaming notebook almak istiyorum amazondan alırken yapmam gereken şeyler nelerdir ? vergi gümrük olaylarını bilmiyorum tam olarak bu notebook işlerinde
  • 2106 yılı Black friday bu konu altında devam edecek mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: superjax

2106 yılı Black friday bu konu altında devam edecek mi arkadaşlar?

Ederse de biz göremeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: superjax

2106 yılı Black friday bu konu altında devam edecek mi arkadaşlar?

Evet buradan devam edecek.
  • Amazona bazı ürünlerde bf indirimi yapılması yönünde telkinde bulunabilir miyiz? Etkisi ne olur sizce? İngilizce olarak ne yazmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

Amazona bazı ürünlerde bf indirimi yapılması yönünde telkinde bulunabilir miyiz? Etkisi ne olur sizce? İngilizce olarak ne yazmak lazım

Etkisi olacağını zannetmiyorum, favori listenize ekleyin zaten eninde sonunda indirime girecektir.
  • arkadaşlar black fridayda neler çok indirime girer ayakkabı bilgisayar parçası saat giyim?
  • Arkadaşlar Audio Technica ATH-M50X almak istiyorum Amazondan. Şuan en ucuz 149$. Acaba Black Friday'de 120$ civarıma düşer mi? En ucuz olduğu zaman 94$ imiş. İyi günler.

• Chromebook güzel indirim bulan var mı
  • Geçen sene öğrenciydik çalışmıyorduk para yoktu. Bu sene öğrencilik bitti çalışıyoruz gene para yok :)

Gene bişey alamayacağız anlaşılan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamadım aldım bir G35
    ama uygun fiyata gelmedi zannedersem 50$'a aldım.
  • 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.