Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emrullah.

92,63 $ siparişim var. Henüz kargoya verilmedi. Gümrüğe takılır mı acaba? Ona göre 5$ bir ürün var onu çıkaracağım

Takilmaz merak etmeyin.

Zaten takilcaksa amazon en basta gumruk vergisini aliyor. Eger almiyorsa takilmaz cunku o urun ister 10 dolar ister 500 dolar olsun evine gelene kadar amazonun sorumlulugunda.

Dkkkat etmeniz gereken sey yasakli urunlerden almamaniz, o kadar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 3 Aralık 2014; 1:41:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

92,63 $ siparişim var. Henüz kargoya verilmedi. Gümrüğe takılır mı acaba? Ona göre 5$ bir ürün var onu çıkaracağım

Benimde 92.99 var ve yola çıktı. Aynı dert bendede var acaba takılacakmı..Bilen birilerinden bende bir yorum bekliyorum aydınların bizi lütfen
  • MC_CooL kullanıcısına yanıt
    Var hocam
    40 dolar indirim + 75 lira kargoyu bedava yaptırdım aldım gitti :D
    AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]
  • G300 kullanıyorum G700S almayı düşünüyorum almalı mıyım? Şarjı ne kadar gider. Sabahtan akşama kadar aralıksız kullanımda yeter mi? Gece yatarken şarja takarım önemli değil. Ama 10 Saatten fazla aktif kullanım sağlayabilir mi?
  • MegasAlexandros kullanıcısına yanıt
    Razer Blackwidow ultimate aldım ben chroma için o kadar farkı vermeye gerek görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

Razer Blackwidow ultimate aldım ben chroma için o kadar farkı vermeye gerek görmedim

Chroma almayi dusunuyorum da, yarin bi bakacagim kaca gelicek diye
  • Arkadaşlar dolar yerine TL kurundan almışım ürünü nasıl iptal edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Takilmaz merak etmeyin.

Zaten takilcaksa amazon en basta gumruk vergisini aliyor. Eger almiyorsa takilmaz cunku o urun ister 10 dolar ister 500 dolar olsun evine gelene kadar amazonun sorumlulugunda.

Dkkkat etmeniz gereken sey yasakli urunlerden almamaniz, o kadar :)

Amazon'a mail atmıştım. Siparişi verdiğiniz tarihte gümrük görünmüyor ama orada görünürse bir ücret ödeyebilirsiniz ve bu sizin sorumluluğunuzda diyor. Bakalım ne olacak. Ayrıca 2 gün önce verdiğim sipariş hâlâ kargoya verilmedi
    Var mı sizde böyle bir durum?

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Arkadaşlar dolar yerine TL kurundan almışım ürünü nasıl iptal edebilirim

order details e tıkladığın zaman request cancellation diye bi buton var oradan hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the catcher

quote:

order details e tıkladığın zaman request cancellation diye bi buton var oradan hocam.

teşekkür ederim:)
  • MegasAlexandros kullanıcısına yanıt
    Ben de ondan alacağım. Geçen 134 dolara düşmüştü. Black Friday'de kim bilir kaça düşmüştür bilmiyorum? Kargo ve indirim için konuşmaya başladım daha yeni ama bakalım. İletişimde kalalım DM'den istersen dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AğaBABA

Lazım olan bi kaç parça almak istiyordum, iyi oldu bu kara cuma dalaveresi.

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

G930'u nasıl o kadar ucuza aldın ya? :))

• Yok abi adamlar aşmış müşteri memnuniyeti olayını. Anlattım durumu böyle böyle gümrük sınırına girebilir diye. 5 dolar direk siparişten düşer misiniz ye. 92,62 Dolardı 87,62 yapmış. 10 dolar da promosyon vardı. İsterseniz silin demiştim. Silmemiş. 77,62 dolara geldi. Ne diyeyim daha.

• 03.12.2014 - 02.50

Konu tekrar revize edildi, görsel olarak daha hoş hale getirildi. Hem gülüp eğleneceğiniz hemde siparişinizi kolay birşekilde vereceğiniz bir rehber oldu.

Görüşlerinizi yazmaktan çekinmeyin lütfen.

AMAZON ALIŞVERİŞ REHBERİ - GELMİŞ GEÇMİŞ EN DETAYLI ANLATIM (RESİMLİ) !

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/f_//tm.htm

http://tinyurl.com/AmazonRehberi

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

• Sata 3 5200rpm 2,5 diskler sata 2 ile uyumlumudur acaba ? Usb 3 ve 2 nin birbirine uyduğu gibi bunlarda uyarmı kullanımda sorun yaşatırmı ?
  • quote:

dolar kuru tr kuru almak nasıl oluyor ? banka kendiliğinden belirliyo kuru ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

quote:

Orijinalden alıntı: kcbilir

http://www.amazon.com/gp/product/B00C18YRSA/ref=gno_cart_title_0?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

550 liralık monitör dün 99 dolardı, şimdi almak için girdim kaçırmışız..

http://www.amazon.com/dp/B00NWEA9XO/ref=gb1h_img_c-3_9082_73af9251?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1EEHPP6QP3062N1MZJJH&pf_rd_i=5550342011&pf_rd_p=1993149082 Bunada bakabilirsin güzel gözüküyor.

Samsungu burada birisi paylaşmıştı (Allah ondan razı olsun) ne alayım diye ararken iyi denk geldi ben kaçırmadım. İhtiyacımda vardı şuan kargoda. Ben sandisk 240gb ssd + Logi. G930 + HP tablet ve Samsung 23led monitör aldım. İçlerinde en çok sevindiğim bu monitör oldu. Tr fiyatı 500lira ve benden 210lira çekildi kargoda yok İnşallah fiyatı düşerde sizde alırsınız ara ara takip etmekte fayda var.

ben atmıştım hocam

umarım sıkıntısız gelir.

quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Sata 3 5200rpm 2,5 diskler sata 2 ile uyumlumudur acaba ? Usb 3 ve 2 nin birbirine uyduğu gibi bunlarda uyarmı kullanımda sorun yaşatırmı ?

sıkıntısız bağlarsın sata 2 hızında çalışır.

teknoloji sorularınızı tarafıma iletebilirsiniz, konu farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Aralık 2014; 3:20:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quancore

STATUS: Action required from customer
    SHIP CARRIER: i-parcel
    TRACKING ID: AEIABE20013394444
    LATEST EVENT: Additional information is required to process through customs. Please contact carrier to ensure timely delivery - December 1, 2014 1:14:50 PM
    SHIPMENT UPDATES VIA TEXT:
    Shipment updates via text not supported for this package.
    arkadaşlar paket takipte bu yazıyor bu nedir acaba?

i-Parcel çok dandik bir kargo firması.

paso böyle boş boş bekletiyorlar insanları. hem elektronik olarak bilgileri tedarik ettik diyor hemde kullanıcıdan bilgi lazım diyor aynısı oldu bana takma tc noyu girdiysen bekle geç işliyorlar.
  • BySahin96 B kullanıcısına yanıt
    Aynen cok iyi olur, bende yarin size haber veririm bana iletilenleri.

• Arkadaşlar ben hiç alışveriş yapmadım hatta black friday muhabbetini de yeni öğrendim acaba zippo alsam ne olur mesela fiyatı 15 dolar. Kargo ödemeyeceğim sanırım değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.