Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

Orijinalden alıntı: PVH

quote:

quote:

UPS aradığında bu durumla alakalı bilgi verdi mi?

yok sadece ID sordu bende baska biseye gerek varmi diye sordum yeterli dedi ! dedim diger 3 paketti ayni gun gelecek dedim! ama onlarda deposit cikmadi dedim! zaten bu Furby de deposit oldugu icin aradigini belirti yarin paket ellime gecegini soyledi ! dedim ben ogleden sonra evdeyim dedim! saat bilmem ulasamsa oburgun gelir dedi! telefon ile arayip evdemisiniz diye sormuyoruz, dedi!

bende eve gelince mail gordum ! mail bana ardiklari vakiten 2 saat once gelmis ! ben yine cevap attim ! tekrar ID ile invoice resmini!

Siz kargo ücreti yaptırıp aldınız sanırım? Dolayısıyla gümrük ödemediniz heralde? Ama kargo buraya geldiğinde gelen faturada kargo+gümrük bedeli gözüküyordu (ama siz Amazon'dan ürünü alırken bunları sildirmiştiniz zaten).

Olay sanırım böyle dimi?

aynen ben indirim kuponlari vardi, birde ucretsiz kargo yaptirdim cikan miktardan fees deposit odedim ! sonra gonderdiler paketi iste bugun de aradilar ! eve gelince emailda ek dosya vardi pdf orda hem form vardi hemde amazonun kestigi fatura ! amazonun kestigi fatura direk item fiyati ile shipping cost toplam fiyati gözukuyor! o faturaya gore deposit 20$ olmasi lazim benden alacagi amazonun ama bende 10dolar aldi TAX icin !
    uramarim sikinti cikmaz ! yoksa amazona yazmam gerekcek!

Amazon'a konuyla alakalı hemen yaz bence hocam? Bilgileri olsun ve takip etsinler durumu. Ayrıca neden böyle bişey yaptıklarını sor bence, çünkü siz ne ödediyseniz onun faturasını yollamalılar.

• quote:

quote:

yok sadece ID sordu bende baska biseye gerek varmi diye sordum yeterli dedi ! dedim diger 3 paketti ayni gun gelecek dedim! ama onlarda deposit cikmadi dedim! zaten bu Furby de deposit oldugu icin aradigini belirti yarin paket ellime gecegini soyledi ! dedim ben ogleden sonra evdeyim dedim! saat bilmem ulasamsa oburgun gelir dedi! telefon ile arayip evdemisiniz diye sormuyoruz, dedi!

bende eve gelince mail gordum ! mail bana ardiklari vakiten 2 saat once gelmis ! ben yine cevap attim ! tekrar ID ile invoice resmini!

sakin ol panpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

gençler yapılan discountlar ve indirimler faturalandırmaya yansıyor az önce örneklendirerek müşteri hizmetlerine sordum.ve iktisatcı arkadaşlarımın mevzuata göre dedikleri indirimsiz fiyattan gümrüğe takılacağı yönünde aklında olan varsa haberi olsun

150 usd olan ürünü indirimlerle 70 usd ye alsak bile gümrüğe takılır mı diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

quote:

Orijinalden alıntı: kcbilir

http://www.amazon.com/gp/product/B00C18YRSA/ref=gno_cart_title_0?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

550 liralık monitör dün 99 dolardı, şimdi almak için girdim kaçırmışız..

http://www.amazon.com/dp/B00NWEA9XO/ref=gb1h_img_c-3_9082_73af9251?smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_t=101&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1EEHPP6QP3062N1MZJJH&pf_rd_i=5550342011&pf_rd_p=1993149082 Bunada bakabilirsin güzel gözüküyor.

Şunlardan birinde karar kılacağım, inceliyorum:

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Hocam yanlış anlamada 73 sayfadır aynı soru sorulup aynı cevaplar yazılıyor :) Üşenmez isen biraz bak ekstra aklına soru takıldımı o soruların cevaplarını'da konu içeriğinde bulabilirsin.

aynen katılıyorum şuradan bu aramayı yapabilirler altta resimde göstermeye çalıştım.

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ilk mesajda arkadaş, başka bir arkadaşın anlatımını koymuş. Her şey var. Direk oraya baksa çoğu kişi cevabını alacak zaten.
  • http://www.amazon.com/Bicycle-Shadow-Masters-Playing-Ellusionist/dp/B0013LRBH0/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1417555175&sr=8-3&keywords=bicycle+playing+cards

Bu ürün türkiye ye gönderimi varmı birde kargo ücretli mi ücretsiz mi Lütfen yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

quote:

DHL ' nin örnek vekaletnamesini gönderebilecek var mı arkadaşlar ?

Ne için bu vekalet name ? 4 tane ayrı ayrı ürün aldım hiç birinde göndermeden teslim aldım ürünlerimi, ?

2 farklı alışverişte 1'er tane G930 almıştım, ikisi de aynı uçakla geldiği için gümrüğe takılmıştı. Benden bu belgeyi istemişlerdi.

UPS size bu belgeyi göndermedi mi hocam? Hatta arıyorlar da.

Hayır hocam ne belge ne arama ne birşey. UPS direk geldi evime teslim etti. En ufak bir bilgi dahi almadılar. Ayrıca ürün bedeli 93 doları aşmadıktan sonra 2 tane de alsanız toplamda 93 dolar değil ki ürün başına 93 dolar. Takılsa bile vergi ödemezsiniz

Hocam UPS aradı ve gümrüğe takıldığını, yetkilendirme belgesi istediklerini belirtti.

Zaten gümrüğü amazon ödüyor ama amazon için de üzüldüm, durup dururken niye gümrük vergisi ödesinler ki.

Bizim gümrük memurlarının işgüzarlığı... Dediğiniz gibi olması lazım. Ayrı siparişler sonuçta.

• Merhabalar, ürün Türkiye'ye gönderilmemektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegasAlexandros -- 2 Aralık 2014; 23:31:45 >
  • yener44 kullanıcısına yanıt
    link koyduğunuz bazı ürünler trye gönderilmiyor,ben mi yanlış görüyorum
  • Kendi kendine geri dönmüş alakasız bi şekilde. Zaten verdikleri DHL tracking numarasıda yanlıştı. O kadar söyledim kargoyu takip edemiyorum bi sorun mu var diye. 3 Aralıkte gelmezse ulaşın vs vs...
    Aynı zamanda verdiğim diğer kargo bugun elime ulaştı. Bunda shipping ile ilgili bi sorun olduğu belliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 2 Aralık 2014; 23:35:22 >
  • Blackwidowu 40$'a nasıl aldınız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ksk -- 2 Aralık 2014; 23:37:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombian

quote:

quote:

sakin ol panpa

Tamam jumba sankinim !!

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostplants144

http://www.amazon.com/Bicycle-Shadow-Masters-Playing-Ellusionist/dp/B0013LRBH0/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1417555175&sr=8-3&keywords=bicycle+playing+cards

Bu ürün türkiye ye gönderimi varmı birde kargo ücretli mi ücretsiz mi Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

??

• ghostplants144 G kullanıcısına yanıt
    This item does not ship to ISTANBUL, Turkey
    gönderilmiyor Türkiye ye
  • quote:

quote:

http://www.amazon.com/Bicycle-Shadow-Masters-Playing-Ellusionist/dp/B0013LRBH0/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1417555175&sr=8-3&keywords=bicycle+playing+cards

??

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/tm.htm

İlk mesaj'a bakmıyorum sanırım insanlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz kargo ücreti yaptırıp aldınız sanırım? Dolayısıyla gümrük ödemediniz heralde? Ama kargo buraya geldiğinde gelen faturada kargo+gümrük bedeli gözüküyordu (ama siz Amazon'dan ürünü alırken bunları sildirmiştiniz zaten).

Olay sanırım böyle dimi?

aynen ben indirim kuponlari vardi, birde ucretsiz kargo yaptirdim cikan miktardan fees deposit odedim ! sonra gonderdiler paketi iste bugun de aradilar ! eve gelince emailda ek dosya vardi pdf orda hem form vardi hemde amazonun kestigi fatura ! amazonun kestigi fatura direk item fiyati ile shipping cost toplam fiyati gözukuyor! o faturaya gore deposit 20$ olmasi lazim benden alacagi amazonun ama bende 10dolar aldi TAX icin !
    uramarim sikinti cikmaz ! yoksa amazona yazmam gerekcek!

Amazon'a konuyla alakalı hemen yaz bence hocam? Bilgileri olsun ve takip etsinler durumu. Ayrıca neden böyle bişey yaptıklarını sor bence, çünkü siz ne ödediyseniz onun faturasını yollamalılar.

aynen gecikmeden baglanti kurup durumu anlatmak laziim! sorun cikar gecemez ise !

• drserk kullanıcısına yanıt
    evet
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.