Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben dün verdim sipariş hızlı kargo ile benimkide ayın 4'ü yazıyor siz ne zaman verdiniz siparişleri ? Garibime gidiyor işin açıkçası benim kargo hala aynı yerde 4'ünde bana nasıl ulaştıracaklar acaba diye çok merak ediyorum. Teknosadan ürün aldım adamlar 4-5 günde kargo'ya zor verdi. Bunlar oradan eline ulaştıracaz diyor :D
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Ben pazar günü verdim siparişi, kargoya da dün verildi. Yapılan işlemleri takip ediyorum adamalar gece gündüz hiç durmadan aktarım yapıyorlar sürekli taşıma halinde kargo. Bizim türkler gibi günde 1 kere değil sürekli aktarım gerçekleştiriyorlar araçlarla.
  • HknGkts kullanıcısına yanıt
    aynen önce g930 aldım 4 5 günde geldi elime araya hafta sonuda girmişti sonra bilgisayar kasası aldım o da bugün geldi şimdide power siparişi verdim o da 4 -5 güne gelir battım ama değicek türkiyede tavuk gibi yolunmaktansa :)
  • ev sinema sistemi için amfiyi (av reciever) amazon'dan alsam gümrük vergisi dışında sorun yaşar mıyım? yaklaşık 10-15 kg paket oluyor. fiyatı siteye göre 400usd&eur
  • Nerden takip ediyorsun hocam acaba şu taşıma halini ? Benim aynen duruyor öle izlemede :D Hiç oynadığı falan yok :D

Bu arada - veren arkadaş niye eksiledi merak ettim açıkçası. Teknosa müşteri hizmetlerini aradım bugün kargo takip kodu vermemişsiniz ürün nerede ögrenmek istiyorum diye. Kadın bilgi veremiyorum diyor tüm bilgilerimi dogruladığım halde neyini bilgi veremiyorsa anlamış degilim. Adamlara göre çok gerideyiz açıkçası üzülüyorum halimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qLhF -- 2 Aralık 2014; 20:58:02 >
  • Hocam bende düşündüm almayı ama 110 volt işi beni düşündürdü hatta sepete attım pazarlığı yaptım çokta iyi fiyat aldım ama sonra içişleri bakanı veto verince vazgeçtim.Gümrük onlara ait olunca bence sorun olmaz
  • arkadaşlar şu ürünü almak istiyorum. Satıcı 35 dolar üzeri kargo bedava demiş,
    konuşursak 1 ürün için de kargoyu bedava verir mi ne dersiniz? nasıl konuşcam daha önce alışverişim olmadı bi yardımcı olun

http://www.amazon.com/dp/B001159UMM/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1NOP45LJ9PLDB&coliid=I3KSLLJTYM2U9C&psc=1

türkiyedeki fiyatı 55 TL 'den aldım(1 yıl önce) panasonic ES8243 model traş makinası bıçağı olarak geçiyor.

• Hocam yanlış anlamada 73 sayfadır aynı soru sorulup aynı cevaplar yazılıyor :) Üşenmez isen biraz bak ekstra aklına soru takıldımı o soruların cevaplarını'da konu içeriğinde bulabilirsin.
  • silinebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakikiTosunPasa -- 2 Aralık 2014; 21:04:22 >
  • adoni kullanıcısına yanıt
    benim mesaja yanıt verdiniz değil mi?

• beleş kargo abd için geçerli
  • Arkadaşlar 90 dolarlık bir ürün aldım , support bana 5 dolarlık indirim sağladı yani 85 dolara gelicek. Gümrükte bir problem yaşarmıyım? Sınır 93-94 dolar gibi umarım girmez gümrüğe
  • beyler resimdeki siyah altini cizdigim cumlenin anlami nedir?

Bu gun UPS aradi, daha erken saatte mail atmislar form dolmurmam icin gormedim. Mailin 2 saat sonrasi UPS görevlisi burdaki ID istedi verdim. Paket yarin gelecek dedi baska bisiye gerek varmi dedim yok dedi !

Birde Amazon faturayi urun normal ucret ve shipping ne sectiyseniz indirimden önceki fiyatlari ile fatura kesiyor! Resimdeki gibi direk indirimsiz ve shipping freesiz fiyati faturalamis!
    Ben UPS bendeki indirimli faturayi gonderdim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prestigi10 -- 2 Aralık 2014; 21:43:00 >

• Prestigi10 kullanıcısına yanıt
    Peki sizden ücret olarak ne kadar aldı? İndirimli fiyatımı aldılar yoksa indirimsizmi? Supportla konustuklarımız yalanmı yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Demon

Peki sizden ücret olarak ne kadar aldı? İndirimli fiyatımı aldılar yoksa indirimsizmi? Supportla konustuklarımız yalanmı yoksa

benden impert fees deposit olarak aldi 10$ ! ama faturadaki fiyat yuksek olunce deposits yuksek olmasi lazim ! gumruk yuksek fiyatan hesap yapip TAX cikartisa ordan kesecek ama ben odedim 10$ , amazonun faturaya gore benim odemem gerek 25$ extra deposit! boyle olunce sorun cikacakmi merak ediyorum! ama sanirim gumrukten gecti urun!! su UPS deki cumleyi tam cozemedim !

• şimdi bu 4 ünde teslim edilmesi gereken kargolar ayın 4 ünde değilde 5 inde gelirse ne oluyor amazon kargo ücretini geri iademi edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

benden impert fees deposit olarak aldi 10$ ! ama faturadaki fiyat yuksek olunce deposits yuksek olmasi lazim ! gumruk yuksek fiyatan hesap yapip TAX cikartisa ordan kesecek ama ben odedim 10$ , amazonun faturaya gore benim odemem gerek 25$ extra deposit! boyle olunce sorun cikacakmi merak ediyorum! ama sanirim gumrukten gecti urun!! su UPS deki cumleyi tam cozemedim !

Benim anladığım ürünü ihracattan önce kimlik numaranı almış daha ürün ABD de gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

Tamamdır Ben yavaş kargoyla aldım sırf UPS'yle falan gelmesin diye, onlarda gümrük daha sıkıntılı falan olabilirmiş, ama bu kesin değil duyduklarıma göre sadece. Benim üründe 90 $ , indirdiler 85 $ yaptılar , gümrük sınırı 93-94 $ umarım bir problem çıkmaz , gereksiz yere gümrük vergisi ödemeyeyim

• gençler yapılan discountlar ve indirimler faturalandırmaya yansıyor az önce örneklendirerek müşteri hizmetlerine sordum.ve iktisatcı arkadaşlarımın mevzuata göre dedikleri indirimsiz fiyattan gümrüğe takılacağı yönünde aklında olan varsa haberi olsun
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.