Şimdi Ara

Amazon Saatler (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.735
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    149 euroya citizen her turlu daha iyi hem kalite hem fonksiyon olarak ancak tipi begenmek zevk işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı düşünce haber veren arkadaşa teşşekkürler, vergi ve kargo dagil 59 euroya gelmişti..
  • dostlar saatim geldi herkese teşekkürler koleksiyon yavaş yavaş oluşuyor çok beğendim saatimi

• quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

Invicta otomatik erkek kol saati $29.99 + $6.48 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

https://www.amazon.com/Invicta-Specialty-Mechanical-Stainless-Polyurethane/dp/B06X1B328F/ref=sr_1_16?ie=UTF8&qid=1495192876&sr=8-16&keywords=invicta+watches

yapmayın etmeyin Seiko saatim.yeni geldi dayanamayip.invicta otomatik saatide aldım . haber verdiginiz için teşekkürler.

burada dostlar 12 veya 15 li saat kutusu fırsatı varmı AliExpress ten veya amazondan

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Dostum son 15 günde 3 tane saat aldım.Hanım ile papaz olcaz gene.Gerçi ikitanesini ona almıştım ama dozu kaçırıyom bazen.

• ramses-59 kullanıcısına yanıt
    bende 4 oldu ikisi eşime gerçi çok uyguna geldi Karen.millen Türkiye'de 1000 TL ikiside ben birini 30 birini 50 euroya aldım .

sıradaki hedeflerim 1. orinet mako bordo mavi renk olanı malum TRABZONSPORLUYUZ

2. citizen eco drive bir saat ( üste dostların paylaştığını çok sevdim yalniz 148 Euro )

3. bir adet olabilirdi Orient bambino serisinden bir saat

• O aldığın saatlerin linklerini alabilirmiyim mahsuru yoksa bi bakım.
  • Mako Pepsi diye geçiyor, çok güzeldir bende vardı sattım
  • quote:

Invicta otomatik erkek kol saati $29.99 + $6.48 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

https://www.amazon.com/Invicta-Specialty-Mechanical-Stainless-Polyurethane/dp/B06X1B328F/ref=sr_1_16?ie=UTF8&qid=1495192876&sr=8-16&keywords=invicta+watches

Bu model neden bu kadar uygun yahu
  • ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Belirttiğiniz fiyat son fiyyat mı acaba başka birşey eklenecek mı ve veya gümrük işlemleri falan var mı

• Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Saatin fiyatı 30 euro vergi altında ölduğu için vergi çıkmıyor.Yani 36.47$ a saate sahip olabilirsin.Herşey dahil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 19 Mayıs 2017; 15:5:34 >
  • quote:

Saatin fiyatı 30 euro vergi altında ölduğu için vergi çıkmıyor.Yani 36.47$ a saate sahip olabilirsin.Herşey dahil :)

Hocam Çin mekanizma diyor alınır mi sizce

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Made in chinada ondan

• quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Made in chinada ondan

Yanşlış söyledim hocam bazı saatlerin mekanizması belli başlı markalar oluyordu bu saat alınır mı hani sorun çıkarır mı manasında sordum
  • Ben yeni sayılırım bu saat meraklıları arasında.Üstatlar cevap yazar.Ama bu fiyata bence alınır.Daha önce eşime ve kendime stuhrling automatic saat almıştım.onlarda Çin mekanizmalı gayet güzeller. Pek saatte sapma yok.

• quote:

Hocam mekanizmanın bi kısmı boşluk aradan gıllı kolumuz gözükmesin?

• quote:

Ben yeni sayılırım bu saat meraklıları arasında.Üstatlar cevap yazar.Ama bu fiyata bence alınır.Daha önce eşime ve kendime stuhrling automatic saat almıştım.onlarda Çin mekanizmalı gayet güzeller. Pek saatte sapma yok.

Bilgili arkadaşlar yorum yaparsa ben aldım ama kötü derlerse iptal ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

quote:

Ben yeni sayılırım bu saat meraklıları arasında.Üstatlar cevap yazar.Ama bu fiyata bence alınır.Daha önce eşime ve kendime stuhrling automatic saat almıştım.onlarda Çin mekanizmalı gayet güzeller. Pek saatte sapma yok.

Normalde 65$ imiş, 35$ para değil bence burada aynı paraya plastik Swatch bile alamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

quote:

Normalde 65$ imiş, 35$ para değil bence burada aynı paraya plastik Swatch bile alamıyorsunuz.

Aynen hocam vergiye de girmemesi cabası üstüne 5 dolar gift vardı bakalım kaça malolcak
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.