Şimdi Ara

Amazon Saatler (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruhhastasi

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00KIWTWDQ/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

bu saati aldim fiyati uygun geldi

Evet ülkemize göre çok iyi fırsat.

https://www.konyalisaat.com.tr/urun/fossil-me3055/

Buda 40-50+ yaş babaya alınabilecek güzel bir hediye

Rotary GS00347/06 Herren-Armbanduhr Chronograph Quarz Leder
    40€
    https://www.amazon.de/gp/product/B01L6ZYTTA

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Fossil iyi güzel de mekanizma çin menşeili sıkıntı.
  • epoolture E kullanıcısına yanıt
    Saat baya hos fiyatta cok uygun ama kayis olmamis yinede alayim bu saatten yazin iyi gider, tesekkurler oneri icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    bilek inceliklerimiz neredeyse ayni hocam benim de 45 mm fossilim var

siz bunu ne zaman aldiniz ? ben 30 nisanda aldim hala kargolanmadi
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Gayet guzel duruyor. Aliyorum o zaman bunuda

• icais kullanıcısına yanıt
    ben yastan dolayi cok takamiyorum ama gercekten cok guzel duruyor
  • İnce bilek için saat önerileriniz var mı 100 dolara kadar?

• uurtrkn kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Saatim geldi

Kendimce bir video çekip attım youtube

https://www.youtube.com/watch?v=0OJjte8qNWM
  • yuxxel kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Dip fiyattı ve hoşuma gitti.Bir adet eşime aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

Saat baya hos fiyatta cok uygun ama kayis olmamis yinede alayim bu saatten yazin iyi gider, tesekkurler oneri icin

Saatin yeşilini kullanıyorum 3 yıldır. Military yani askeri saat olarak geçiyor. Umarım otomatik olduğunu biliyorsunuzdur. Sonra sapma miktarı fazla olunca üzülmeyin. Ben bilerek aldım 3 yıldır çok da severek her gün kullanıyorum. Saat seikonun girişseviye otomatik saati. Bence diğer renklere de bir göz atın. Geçekten sağlam güzel ve uzun ömürlü bir saat. Ancak dediğim gibi otomatik bir saat. Aktif sporlarda takmazsanız iyi olur. Sapma miktarını artırabilir sert ve şok etkisi olan hareketler. Ama her şeye rağmen içindeki pilsiz mekanizmasına, saniyede 3 hertz hareket eden pandülüne ve kulağınıza dayadığınızda çıkan sese değer :) Hayırlı akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

Saatin yeşilini kullanıyorum 3 yıldır. Military yani askeri saat olarak geçiyor. Umarım otomatik olduğunu biliyorsunuzdur. Sonra sapma miktarı fazla olunca üzülmeyin. Ben bilerek aldım 3 yıldır çok da severek her gün kullanıyorum. Saat seikonun girişseviye otomatik saati. Bence diğer renklere de bir göz atın. Geçekten sağlam güzel ve uzun ömürlü bir saat. Ancak dediğim gibi otomatik bir saat. Aktif sporlarda takmazsanız iyi olur. Sapma miktarını artırabilir sert ve şok etkisi olan hareketler. Ama her şeye rağmen içindeki pilsiz mekanizmasına, saniyede 3 hertz hareket eden pandülüne ve kulağınıza dayadığınızda çıkan sese değer :) Hayırlı akşamlar.

Evet otomatik oldugunu farkettim :) tum renklerine baktim krem hosuma gitti. Sadece kordon malzemesi biraz daha farkli olabilirmis

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    Sagolum hocam hepimize. Güzel günlerde kullanalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

quote:

Evet otomatik oldugunu farkettim :) tum renklerine baktim krem hosuma gitti. Sadece kordon malzemesi biraz daha farkli olabilirmis

:)DDüşünüyorsanız hayırlı olsun hocam :) Saat gerçekten gğzel küçük ama alışınca çok kompak olduğunu fark ediyrsunuz. mekanizmasını izlemek ayrı keyif. arada sıkılır gibi olursam kordın değiltiriyorum

• torquehp kullanıcısına yanıt
    Farkli kordonlarini nerede vardir? Amazonda bulamadim.

• icais kullanıcısına yanıt
    AliExpresste bulabilirsin. Hiç olmadı saatçilere uğra uygun kayış bulunur.

• HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Kim değmez dediyse o kişilerden tavsiye almayı bırakın bence. 55 Euro'ya Miyota otomatik iskelet saat alıyorsunuz ve değmez diyorlar öyle mi? Burada bahsedilen Fossil'den ve diğer Çin üretimi mekanizmalı tüm saatlerden daha iyidir; bu fiyata daha iyisini almak çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedrk -- 6 Mayıs 2017; 6:56:56 >
  • Arkadaşlar bayadır bakıyorum ama tavsiye edebileceğiniz bakır renk bayan 40-60 dolar civarı markalı vsrmı tavsşye edebilceğiniz bi saat

• bluedrk kullanıcısına yanıt
    saatten ben çok daha iyi anlarım sadece otomatikden anlamam. 7 8 kişiye sorudm değmez dedi kardeş sen anlamıosan sende sor bence sanırım fazla bilmiyosun ama neyse öğrenebilirsin bende otomatiği bilmem o yüzden soruyorum bunun mekanizmada çin. neyse sende araştırda hatalı ürün alma tamamı hadi iyi forumlar. fossilden daha iyi dedğine göre sende pek anlamıyosunda neyse bilmemek önemli dğeil zamanla sende öğrenirsin hadi iy forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.