Şimdi Ara

Amazon Saatler (489. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.725
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu saatin kordon olayını bende kafama oturtamamıştım. Hatta saatle beraber metal kordon siparişi verecektim sonra gelsin ondan sonra veririm dedim. Kordon materyali buzağı derisi diyor :) Spor değişik bir yapısı var kordonun. Saatin kendisi klasik kordonu spor olduğu için takımla da gündelikte kullanılır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi1905

Stuhrling'in uyguna güzel saatleri var. Sık sık takip etmek lazım 40-50 dolar bandına inen saatleri oluyor. Aşağıdaki saatlerde 40-50 dolar arasına alınabilecek güzel saatler bence.
    Stuhrling 490M.01
    Stuhrling Symphony Swiss
    Stuhrling 787.02 Symphony
    Stuhrling Ascot Castorra
    Stuhrling Classic Winchester
    Stuhrling Classic Ascot Stainless

Hocam shurlingleri seviyorum ama şu mekaniği gözüken modellerini. Keşke onlar şu fiyat bandına inse de kapsam bir tane.

Edit: Saatin markasını neden saçma sapan yazmışım anlam veremedim. İbret olsun diye kalsın böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boreas The God -- 15 Kasım 2016; 16:31:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatin markasını yazmak cidden zor amazonda yazarken bile şaşırıyorum hep Stuhrling'in otomatik saatleri efsane zaten. İyi bir indirim olursa otomatik olan Stuhrling Original Men's 657.02 Delphi Stainless'ialmayı düşünüyorum bende.
  • alpi1905 kullanıcısına yanıt
    Zaman tutması ile ilgili sıkıntı fark ettiniz mi? Youtubeda da video bulamadım güzel.

• 57 dolara inen tommy saati iki arkadas için 9 ve 10 kasımda sipariş vermiştim.yurtiçi kargoda ve yarın teslim edilecek..vay be adamlar 1 haftada abd den teslim ediyor
  • alpi1905 kullanıcısına yanıt
    Bu saat Türkiye ye yollanıyor mu
    Ben baktım göndermiyordu
    Linki var mı acaba

• umacar U kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/gp/product/B00RZCX14S/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A3GSLEZWA1JFZY

Bu linkteki geliyor 84 $ toplam maliyeti.
  • İskelet saat deniyor onlara bilginiz olsun.

Stuhrling lerin zaman tutması nasıl acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

57 dolara inen tommy saati iki arkadas için 9 ve 10 kasımda sipariş vermiştim.yurtiçi kargoda ve yarın teslim edilecek..vay be adamlar 1 haftada abd den teslim ediyor

Amazon 5 günde Amerika dan yolluyor, yurt içi 5 günde Türkiye den zor teslim ediyor. Keşke yurt içi ile çalışmasalar, buradaki şubeleri çok kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi1905

Saatin markasını yazmak cidden zor amazonda yazarken bile şaşırıyorum hep Stuhrling'in otomatik saatleri efsane zaten. İyi bir indirim olursa otomatik olan Stuhrling Original Men's 657.02 Delphi Stainless'ialmayı düşünüyorum bende.

Hocam attığınız saat cidden mükemmelmiş. Bu ay takvimi tarzı zımbırtıya hastayımdır patek philippe hayranlığımdan dolayı. Valla 50-60$a inerse alırım
    Belki fiyatı yanlış yazarlar falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

İskelet saat deniyor onlara bilginiz olsun.

Stuhrling lerin zaman tutması nasıl acaba

Sağolun hocam bilgilendirme için.

Bu arada genel olarak konuya bugün öğlen saatleri dahil olmama rağmen sağolsun yardımcı olan çok kişi oldu. Herkese teşekkür ediyorum.

• Moda markası tercih edenler için. 80 dolar. Tr fiyatlarını bilmiyorun ama pahalıdır diye tahminim.

https://www.amazon.com/dp/B01GQ9P29W?psc=1
  • Saat kutusu arayanlar için.

https://www.amazon.com/gp/product/B008BI7AZG/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=A2GZ00UXBPGUWU&th=1

Item(s) Subtotal:
    $2.85
    Shipping & Handling:
    $3.99
    Total before tax:
    $6.84
    https://www.amazon.com/gp/product/B008AE5RKG/ref=pd_sim_201_1?ie=UTF8&pd_rd_i=B008AE5RKG&pd_rd_r=D5JFTS713WBMY80YQEPZ&pd_rd_w=z4xge&pd_rd_wg=Y0ds5&psc=1&refRID=D5JFTS713WBMY80YQEPZ

Item(s) Subtotal:
    $3.45
    Shipping & Handling:
    $3.99
    Total before tax:
    $7.44

10lu olandan aldım gelince paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoolture -- 15 Kasım 2016; 22:30:2 >
  • epoolture E kullanıcısına yanıt
    Güzel ürün ama satıcı veya paketleyen Amazon olmayınca hiç güvenemiyorum. İnşallah sizin üründe sorun olmaz.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    bu marka yaratıcılık konusunda oldukça başarılı ama mekanizmada anladığım kadarıyla sıkıntıları var.otomatik saatlerinin neredeyse tüm modellerinde çalışmıyor veya zamanı yakalayamıyor gibi ibareler mevcut.zaman yakalanması ayarlanabilir ama eğer kurma işlemini görmüyorsa insanın moralini bozar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

Saat kutusu arayanlar için.

https://www.amazon.com/gp/product/B008BI7AZG/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&smid=A2GZ00UXBPGUWU&th=1

Item(s) Subtotal:
    $2.85
    Shipping & Handling:
    $3.99
    Total before tax:
    $6.84
    https://www.amazon.com/gp/product/B008AE5RKG/ref=pd_sim_201_1?ie=UTF8&pd_rd_i=B008AE5RKG&pd_rd_r=D5JFTS713WBMY80YQEPZ&pd_rd_w=z4xge&pd_rd_wg=Y0ds5&psc=1&refRID=D5JFTS713WBMY80YQEPZ

Item(s) Subtotal:
    $3.45
    Shipping & Handling:
    $3.99
    Total before tax:
    $7.44

10lu olandan aldım gelince paylaşırım.

Satın aldım bakalım aşağıdaki arkadaşın dediği gibi satıcı amazon değil ama fiyat iyi.Teşekkürler paylaşım için
  • Aynen bu fiyata risk alınabilirdi ben aldım.Fiyatları yüksek normalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

bu marka yaratıcılık konusunda oldukça başarılı ama mekanizmada anladığım kadarıyla sıkıntıları var.otomatik saatlerinin neredeyse tüm modellerinde çalışmıyor veya zamanı yakalayamıyor gibi ibareler mevcut.zaman yakalanması ayarlanabilir ama eğer kurma işlemini görmüyorsa insanın moralini bozar.

Aynen dediğiniz gibi sanırım durum.
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.