Şimdi Ara

Amazon Saatler (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk saat çok güzel bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2'sinde sipariş verdiğim saat bugün elime ulaştı. Aslında 11'inde Ankara'daydı ama dağıtımını yapamadılar 3 günde. Neyse...
    Saat çok hoşuma gitti tip olarak, günlük olmasa da severek takacağım diye epey hevesli olarak aldım.https://www.amazon.com/gp/product/B00VMFVVIC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Saat çalışmıyor ne yazık ki, muhtemelen pili bitmiştir ama gene de uğraşmak ya da risk almak istemiyorum. Bozuk da olabilir. İçime sinmedi işin doğrusu.
    Direk Return/Replace için talepte bulunacağım, bakalım...

Replace mi seçsem yoksa Return mü bilemedim.

Edit: Soğudum açıkçası, return istedim hatta gift card olarak değil karta para iadesi şeklinde. Bu aşamada bilgisi olanlar var mı? Bir kağıt çıkartmam gerekiyor ama ''Ship package from your nearest post office or shipping company of your choice'' diyor yani kafama göre göndereceğim. Ücreti de ben ödüyormuşum ama ürün ellerine geçince 15$'a kadar geri ödeme yapıyorlarmış. Nasıl gönderirim, 15$'dan fazla tutarsa sanırım bana kaçıyor o kısmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 15 Kasım 2016; 1:42:19 >

• flexnacht kullanıcısına yanıt
    Ayın 2 sinde satıcısı amazon olandan aldım ben para felan çekildi herhalde sisteme girmeyi unuttular dedim meğerse stok yokmuş... işte diger saticilardan alın ayni fiyat kargoda bizden dediler..

• Belanir kullanıcısına yanıt
    Ben geçtiğimiz günlerde başka saatte yaşadım. saat 30 olar, kargo 90 dolardı. satıcıya anlattım, saati hediye etti, para iadesni yaptı. bence önce satıcıyla konuşun, durumu anlatın, video çekin 3-5 saniyelik çalışmadığını gösteren yolayın ve bakalım ne olacak.

• Saat çok hoşuma gitti gerçekten. Ama gunmetal'i daha hoşmuş.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Belanir

2'sinde sipariş verdiğim saat bugün elime ulaştı. Aslında 11'inde Ankara'daydı ama dağıtımını yapamadılar 3 günde. Neyse...
    Saat çok hoşuma gitti tip olarak, günlük olmasa da severek takacağım diye epey hevesli olarak aldım.https://www.amazon.com/gp/product/B00VMFVVIC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Saat çalışmıyor ne yazık ki, muhtemelen pili bitmiştir ama gene de uğraşmak ya da risk almak istemiyorum. Bozuk da olabilir. İçime sinmedi işin doğrusu.

Edit: Soğudum açıkçası, return istedim hatta gift card olarak değil karta para iadesi şeklinde. Bu aşamada bilgisi olanlar var mı? Bir kağıt çıkartmam gerekiyor ama ''Ship package from your nearest post office or shipping company of your choice'' diyor yani kafama göre göndereceğim. Ücreti de ben ödüyormuşum ama ürün ellerine geçince 15$'a kadar geri ödeme yapıyorlarmış. Nasıl gönderirim, 15$'dan fazla tutarsa sanırım bana kaçıyor o kısmı?

PTT kargo ile yollayın. Ben de saat yollamıştım. 16 TL tutmuştu ve ellerine ulaşınca kargo ücretini de iade etmişlerdi..

• kLkN7 kullanıcısına yanıt
    2. idare eder.

• Ayın 6'sında sipariş verdiğim Seiko SNKN45 rekor hızla bugün elime ulaştı. Saatin boyutu ve kordonu hakkında tereddütlerim vardı. Elime ulaştıktan sonra saati her şeyi ile çok beğendim. Haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum.

Amazon Saatler
    Amazon Saatler
    Amazon Saatler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpi1905 -- 15 Kasım 2016; 13:58:47 >

• alpi1905 kullanıcısına yanıt
    fotoğraf lütfen.bolca mümkünse
  • Türkiye gönderimli ve vergi altı kaliteli güzel SEIKO saatler
    http://amzn.to/2eVKMaN
    ve
    http://amzn.to/2fQnbu3

birde bu var mavi sarı fenerliler çok sever kesin
    http://amzn.to/2fS5VU1
    fenerli değilim ama bende sevdim...

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • https://www.amazon.com/gp/aw/d/B003KRP0P0/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1
    siparişi verdim bakalım new york filan geziyor kargo hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Orijinalden alıntı: Belanir

2'sinde sipariş verdiğim saat bugün elime ulaştı. Aslında 11'inde Ankara'daydı ama dağıtımını yapamadılar 3 günde. Neyse...

PTT kargo ile yollayın. Ben de saat yollamıştım. 16 TL tutmuştu ve ellerine ulaşınca kargo ücretini de iade etmişlerdi..

Tamamdır hocam benim de aklıma ilk PTT sonra UPS gelmişti. PTT ile başlayayım, hatta yaparlarsa PTTCell indirimi de kullanırım.
    Bakalım ne kadar tutacak kargo, teşekkür ettim.

• HOCalarım 0-50$ bandında güzel saat tavsiyesi verebilir misiniz rica etsem?
  • Stuhrling'in uyguna güzel saatleri var. Sık sık takip etmek lazım 40-50 dolar bandına inen saatleri oluyor. Aşağıdaki saatlerde 40-50 dolar arasına alınabilecek güzel saatler bence.
    Stuhrling 490M.01
    Stuhrling Symphony Swiss
    Stuhrling 787.02 Symphony
    Stuhrling Ascot Castorra
    Stuhrling Classic Winchester
    Stuhrling Classic Ascot Stainless

Bu saati bir türlü oturtamadım kafamda :) kordon materyali ne acaba deri mi? Hem takımla hem günlük kullanılır gibi duruyor ama bilemedim

• Seiko 5 modellerine bakıyorum metal kordonlu olanlara. Alan var mı bu ara bilekte küçük mü kalıyor? Fiyatları da fena değil zaten. Takım elbise giyiyorum iş için tavsiye edebileceğiniz bi model var mı. Vergi sınırları dahilinde kalması yeterli.

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.