Şimdi Ara

Amazon Saatler (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu mesala %20 indirimliydihttp://urun.n11.com/erkek-kol-saati/seiko-ssc013p-erkek-kol-saati-P109737959
  • k@llone kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar tomy hılfıger ın mekanızmaları kalıtelımıdır almamı onerırımısınız bırde amazondan ılk defa alısverıs yapıcam bır ara 50 dolara 10 dolar ındırım saglıyan gıft kart vardı o kampanya hala devam edıyormu yada guncel ındırım saglıyan bı kampanya varmı cevap verdıgınız ıcın tesekkur ederım
    Hocam siyahı da açılacak galiba gönderime; seiko 5 aratıp "ship to turkey" filtresi yaptığınızda 4 renk de var artık. Yalnız siyahta satıcılar arasında amazon yok şu an, seikoların gönderimini genişletecekler sanırım.
    https://www.amazon.com/Seiko-SNK809-Automatic-Stainless-Canvas/dp/B002SSUQFG/ref=sr_1_1?s=apparel&ie=UTF8&qid=1470510159&sr=1-1&nodeID=7141123011&keywords=seiko+5&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

• ınvıctıa klasık modellerden otomatık olarak 45 mm kadrana sahıp modellerı en uygun ne kadara alabılırız acaba ben baktım hep 100 dolar ustu yardımcı olabılecek bır arkadas var mı acaba
  • Mavisini bekliyorum. Bir de kadranı kırmızı olan var. Snkm95 modeli. O da güzel.

37mm cok kucukmus bunlar. Bilegi ince olanlara iyi olur sadece.

• inch kullanıcısına yanıt
    Recraft serisi benimde ilgimi çeken vintage bir seri. Bence Seiko Men's SNKN01
    Amazon Saatler

37 mm kırmızı seiko'nun rengini ve boyutunu beğendiysen alınabilir bir saat ama bu fiyat aralığında değil. 30 dolara satılmış zamanında, bunuda 50 dolar bandında tercih etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 8 Ağustos 2016; 9:14:24 >

• bu_rock01 kullanıcısına yanıt
    Şu an için dediğiniz fiyatlarda, arada indirim yapıyorlar takip etmek lazım. Ayrıca invicta'da 45 mm otomatik bir diver bulamamıştım ben. Genelde Grand Diver 47 mm ve 40 mm pro diver serileri var. 43 mm olan bir versiyon var, farklı renk bezelli, onların da indirime girdiğini pek görmedim.
  • Gördüğüm kadarıyla otomatik seiko 5'lerin tüm renklerinin TR'ye satışı açılmış.

Şu saati halen açmamışlar

https://www.amazon.com/Seiko-SNE329-Sport-Solar-Powered-Stainless/dp/B00I1KSQ6Q/ref=cts_wa_1_vtp

Fiyatını 10 dolar daha düşürüp satışa Açsalarda alsak
  • scofield_prizma S kullanıcısına yanıt
    Valla ben bu saatin çok benzerini aldım. Bayılarak aldım ama fotolardan. Alıralmaz pişman oldum ve 2 ay satmak için uğraştım. Bilgin olsun.
  • genelkurmay89 kullanıcısına yanıt
    Bende başka rengi mevcut hatta bugün koluma taktığım bir saat. Çok memnunum. Solar mekanizma. Pil var mı açıp bakmadım ama varsa bile güneş enerjisinin beslediği bir pil var. Tavsiye ederim, inanılmaz rahat.

Amazon Saatler
  • Manitama şunu almak istiyorum ama çok pahalı geliyor, bi 10$ daha indirim olsaydı keşke...

https://www.amazon.com/Stuhrling-Original-946L-02-Winchester-Gold-Layered/dp/B00PLLC78G/ref=lp_14656343011_1_13?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1470647399&sr=1-13&nodeID=14656343011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordalpos -- 8 Ağustos 2016; 13:53:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Bende başka rengi mevcut hatta bugün koluma taktığım bir saat. Çok memnunum. Solar mekanizma. Pil var mı açıp bakmadım ama varsa bile güneş enerjisinin beslediği bir pil var. Tavsiye ederim, inanılmaz rahat.

Amazon Saatler

Aynı saat hocam rengi kordonu herşeyi aynı

Nasıl peki memnunmusun şarj bitme problemi oluyormu solar ile alakalı bir sıkıntı yaşamışmıydın ?
    Birde ne kadara almıştınız acaba ?

Açıklamadan okuduğum kadarıyla pil mekanizması var içerisinde.

Ayrıca Tr'ye satışı açılmış ama vergi sınırının üzerinde kaldığı için almıyorum 88,50$ +24,50 $ fazlaya geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Amazon Saatler

4 aydır takip ettiğim saat tr satışı yok diye şu saati almıştım bekleseymişim maviyi alabilirmişim
    https://www.amazon.com/gp/product/B00I1KW2FW/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Güneş enerjili saatlerde saat, güneş panelleriyle şarjlı pili dolduruyor, pilde quartz mekanizmayı çalıştırıyor. Seiko'larda solar, Citizen'lerde eco drive olarak geçmekte bu teknoloji. Citize'nin teknolojisi daha iyi olduğu söylenmekte, citizen saatin hiç bir şekilde pile ihtiyaç duymayacağını iddia etmekte.
    Amazon Saatler
    Bende istek listeme ekledim fiyatı vergi sınırına düşerse sipariş geçerim. Almayı düşünenlerde istek listesine eklerse Amazon'da belki bir güzellik yapar :)

• Dreazz kullanıcısına yanıt
    Bence sizin aldığınız renk daha güzel aynı fiyat olsa sizin aldığınızı tercih ederdim.

Çok memnunum, ben 70 dolara almıştım. Amerikadan gelecek arkadaşıma göndermiş, o gelirken bana getirmişti.

Evet bencede pilli, bir keresinde durdu, ama 2 ay karanlıkta kalmıştı, sonra ışığı açtım, bildiğin beyaz tasarruf ampulü, 20-25 saniye içerisinde çalışmaya başladı. Sonra hiç geri kalmadı.

Ben çok memnunum, özellikle mavi kot, mavi gömlek ya da spor tişörtler ile kullanıldığında ateş ediyor.

Amazon Saatler

• 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.