Şimdi Ara

Amazon Saatler (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence güzel durmuş ama siz ilerdeki tercihlerinizde 43 mm fazla aşmayın, deri kordonla daha gözüküyor, isabetli olur
  • Galiba haklısınız şu an kullandığım Tommy mesela şu an pili bitmiş ama severek kullanıyordum.
    Çelik bir saat denemek istemiştim hevesimi de aldım diyebilirim Çelik saat konusunda
    Model numarası TH1790896

Amazon Saatler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alacağımız ürüne, ülkemize gelişi için ne kadar kargo fiyatı konduğunu nasıl öğreniyoruz?
  • uurtrkn kullanıcısına yanıt
    Bu 48 olmasına rağmen hiç fena durmamış Kenarları kalın olunca saatin büyüklük algısı değişiyor Kalın kenarlı olunca biraz daha büyük çaplı saatler denenebilir tahminim.
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. Benüm bilek en az 18 cm de 49 cm lik bi saate taktım bu aralar kolumda kocaman durmasın diye ögrenmek istemiştim

• k@llone kullanıcısına yanıt
    saatlerden anlıyorsunuz gerçekten
  • sear55 S kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam :) bilekler konusuna pek hakim değilim maalesef Çelik kordonlu Tommy 46 mm işinize yarayabiir bu bilgi
  • T41.1.423.33

150/200$ bandına düşse anında alacağım.. ama nerede!

http://www.amazon.com/gp/product/B000JKSS8M?colid=K5HNOHVE79H2&coliid=I3HM9RNMYN9Z1H&ref_=wl_it_dp_o_pd_S_ttl
    bende aynı saatten aldım saatin kasası çok kalın onun dışında kalitesi belli.Kordonu nerden almayı düşünüyorsunuz bende alabilirim de?
  • Fatihcan34 kullanıcısına yanıt
    Hocam saat&saat den almayı düşünüyorum orjinal kordonunu ama pahalı olabilir. En olmadık Sirkeci tarafında saatçilerin olduğu bölgede güzel ve uygun fiyatlı kordonlar bulunabilir diye düşünüyorum.

güle güle kullanın benimki de yolda gelir 1 haftaya
    bende kahverengi kordonu olanı almayı düşünüyordum ama fiyat farkı çok fazla diye bunu aldım. normalde Türkiye'de daha ucuz amazonda niye daha pahalı onu da anlamadım.
    saat&saatten aldığım tommy saatin kayışı kopmuştu 80 tl demişlerdi 1 sene önce ve garanti belgesini getirmeniz gerekiyor biz sadece kendi ürünlerimize parça sağlıyoruz dedi sanki bedavaya veriyorlar. 80 tl duyunca hiç uğraşmadım zaten 15 liraya bi saatçiden almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA7DB07DC -- 16 Şubat 2016; 12:17:59 >
  • Teşekkür ederim tam saat&saat den beklediğim hareketler bunlar tahminim bende öyle bir saatçiden alacağım deri kayışı

• hook1903 kullanıcısına yanıt
    YORUMLARA GÖRE BENDE BUNLARDAN BİRİSİNİ ALAYIM. KALİTELİ MARKAMI ARKADAŞLAR PULSAR. SEIKO NUN YAN ÜRÜNÜ DİYE BİLİYORUM AMA.

TÜRKİYEDE DE PULSAR SAATLER GAYET UYGUN SANKİ TERCİH EDİLMEZ GİBİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sear55 -- 16 Şubat 2016; 18:03:10 >
    Pulsar iyi marka. Fakat Türkiye'de de fiyatları uygun. Amazondan almanın pek esprisi olmaz.
  • Bu arada daha önce forumda @bluENight arkadaşımız bu saati alıp fotoğraf paylaşmıştı. Fotoğrafları ekleyeyim belki alacak arkadaşlara fikir olur.

Amazon Saatler
    Amazon Saatler
    Amazon Saatler

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.