Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92579258925992609261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00I3LV11K/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1481645003&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=sony+mdr-ex650apt

Bu kulaklığı önerebilirim. Daha 2 hafta önce aldım ve çok memnunum. Yalnız dip fiyat değil. Ben 39 euroya almıştım sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha Optik gözlük çerçevesi alan varmı ne kadar a çıkıyor

• utberkay U kullanıcısına yanıt
    Gider. Geri gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacağımız ürünleri ikiye bölsek 50euro olarak hem mastercard indirimi hemde merhaba kampayansından yararlansak olur mu beyler? Yani mesela kampanyalarla 40euroya düşüyor o zamanda kargo masrafı çıkacak mı?

• claswan kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam gelsinde bi tadına bakıyım :)
  • Siparişimin parası çekildi siparişime amazonun dağıttığı 5 euro ve 10 euro indirimi uygulamıştım sipariş daha kargolanmadı şimdi iptal etsem promosyon hesabıma geri aktarılır mı ?
  • alibjk1903183 kullanıcısına yanıt
    L sini aldım yakında en geç pazartesi elimde bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

quote:

Orijinalden alıntı: RixtoNN

Yahu bu banka kartı ile neden alışveriş yapılmıyor.Kredi kartım yok illaki kredi kartımı çıkarmam lazım.İninal kartım var oda yüzde 7 fark kesiyor amazon alışverişlerinde varmı bi çözüm

Yapılıyor hocam. Enpara vs hep banka kartı ile. Bi tek Ziraat GençKart olmuyor sanırım. O da mecburi 3d secure istediği için sanıırm.

Hocam halkbank bank24 kartı var 3 defadır alıveriş yapamıyorum.Amazon ile konuştum banka kartları kesinlikle kabul edilmiyor dedi
  • doruktr kullanıcısına yanıt
    ss atarmısın.
  • SteelSeries Flux için 25 euroluk itemin üstüne alsak bile inanılmaz kargo çıkıyor. Nasıl yapıyorsunuz.

• G910 klavyeme müzik eklentisini ekleyerek bir video çektim Baya hoşuma gitti bu klavye..
  • quote:

quote:

quote:

Yahu bu banka kartı ile neden alışveriş yapılmıyor.Kredi kartım yok illaki kredi kartımı çıkarmam lazım.İninal kartım var oda yüzde 7 fark kesiyor amazon alışverişlerinde varmı bi çözüm

Yapılıyor hocam. Enpara vs hep banka kartı ile. Bi tek Ziraat GençKart olmuyor sanırım. O da mecburi 3d secure istediği için sanıırm.

Hocam halkbank bank24 kartı var 3 defadır alıveriş yapamıyorum.Amazon ile konuştum banka kartları kesinlikle kabul edilmiyor dedi

Hocam insanlar sürekli enpara kullanıyor sıkıntı olmadan. Dediğim gibi 3d secure ödeme ile alakalı birşey. Banka zorunlu tutuyorsa amazondan olmuyor. Demekki enpara zorunlu tutmuyor.

• Amazon.de'den elektrikli ısıtıcı alan oldu mu?

https://www.amazon.de/gp/product/B000TGGNEM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bu ürünle ciddi düşünüyorum ama emin olamadım.
  • fastteam F kullanıcısına yanıt
    Ben aldıydım kargo dahil 55 euro ödedim. Hatta hemen burada paylaşmıştım. Görürsem tekrar ucuza paylaşırım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam insanlar sürekli enpara kullanıyor sıkıntı olmadan. Dediğim gibi 3d secure ödeme ile alakalı birşey. Banka zorunlu tutuyorsa amazondan olmuyor. Demekki enpara zorunlu tutmuyor.

enpara olayı nasıl oluyo nasıl yapıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Hocam kaçtan düştü ve şu anki hali indirimli hali mi?

Hocam sabah baktığımda 23.16 euro idi fiyat, şimdi 17.76 euro.. Ödeme sayfasında ise 14.93 euro'ya düşüyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

enpara olayı nasıl oluyo nasıl yapıyoruz

google'a girin enpara yazın

• MasterCard kampanyasindan faydalanmak istedim fakat indirim çıkmadı. Bende müşteri hizmetleri ile görüşmek icin aradım karşıdaki hanım mahcup bir sekilde bilmiyorum ben kampanyayı anlatabilirmisiniz dedi anlattım linki de mail yolu ile gönderdim. not aliyorum dönüş yapacağım dedi özür dileyerek. Biraz daha zamanı var sanırım amazon.de nin pismesi icin :)

• "100 Euro Gift Kart Alımına 5 Euro Hediye" kac kez gecerlidir acaba birden fazla kullanabiliyor muyuz. Bir de 75 euro alisveris yapsak 25 euro bakiye olarak hesabimizda kalir mi yoksa illa 100 euro uzeri mi almak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keloglan333 -- 13 Aralık 2016; 19:20:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Benim gibi ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.

M-Audio BX5 D2 referans monitörü 2 adet kargo bedava vergi dahil 157 eurohttps://www.amazon.de/gp/product/B005F3H6Q8/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

Türkiye fiyatı 1.450 TLhttp://www.compel.com.tr/P/2-10-5460

%60 kazanç!

Bunu alıp audioengine a5+ ı satsam mı?

AE a5 hiç kullanmadım ama özelliklerini karşılaştırıp karar verebilirsin.

edit 2 adet fiyatı evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 13 Aralık 2016; 19:20:11 >

• 
Sayfa: önceki 92579258925992609261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.