Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatyercan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85648565856685678568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i7 6700kyı 299dolardan almıştım 274e düşmüş. İki tane temsilciye yazdım daha ürün kargolanmadan fiyat düştü farkı iade yapın diye yardımcı olmadılar, ürünü iade et tekrar al dediler. Bende başka bir hesaptan bir tane daha sipariş geçtim 299 dan aldığımı iade edeceğim. Halbuki direkt 25 dolar iade etse kimse yorulmazdı kendileri bilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: himan

quote:

Orijinalden alıntı: travers

Beyler şu meşhur ssd alan kaç kişiyiz. Adata ssd mağdurları başlığı açsak mı

https://www.amazon.de/gp/product/B01M6D9JU1/ref=oh_aui_detailpage_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

Siparişler iptal mi oldu, nedir son durum ?

5 tane sipariş etmiştim. iptal yok, stoklara girince göndereceğiz diyorlar.

• himan kullanıcısına yanıt
    Topu topu bi tane sipariş ettim. göndereceğiz yazıyo ama ne olacak bilemedim.

Bileydim 2 tane daha alırdım. Birini netbooka ikisini raid yapıp kasaya

Eldekileri de kardeşime kuzenime falan verirdim.
  • Arkadaşalar ininal kart ile alışveriş yapabiliyor muyuz? Hemen alabilirsem alayım .kredi kartım süresi dolduğu için İptal oldu.para kartım var ama onu kabul etmiyor amazon.de. 3 Adet siparişim var iptal olacak ne yapmama lazım.
  • superficial kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle söyleyim bende aynı durumdaydım araştırdım ininal geçiyormuş bu konunun ilk sayfasında da var
  • dişipiylekuyuyainenadam kullanıcısına yanıt
    İninial komisyonlar çok uçuk uzak durun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 euro her şey dahil, dip fiyat, best seller

Auna MIC-900B USB Kondansatör Mikrofon Stüdyo Kayıtları İçin
    https://www.amazon.de/gp/product/B00AE4T0Q2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 29 Kasım 2016; 6:41:0 >
  • beyler 4 parça 65euuroluk ürünlere kargo çıkıyor? 3 parcanın miktarı 7 euro filan sebebi bu olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hz.Heisenberg

Antrepoda bekletiliyor ne demek? Kaç gün suruyor? Başına gelen var mi daha önce?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Selamunaleykum

Ürünümüz geldi mi, herhangi bir fazladan odeme yaptınız mı? Sağlıcakla...

• Darbe olayı bizi de yaktı hocam babamın emekliliğinden alacağı 60 bin tl ek ikramiye yandı daha alt seviye bir laptop alabildim

• iskoedi kullanıcısına yanıt
    hocam teb kredi kartına para yükleyip denedim bakalım sıkıntı çıkarmaz da ininal a kalmak zorunda kalmam
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    ürünlerden biri yada bir kaçı amazon.de tarafından satılmıyorsa çıkar hocam tüm ürünlerin amazon.de tarafından satıldıgını kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: violave

Ucuz tenkeyless blue switchli mekanik klavye isteyenlere 38 den düşmüş. Marka fena değil.

https://www.amazon.de/dp/B01D64M662/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_img?_encoding=UTF8&colid=2N2U19677AJ40&coliid=IG7D8YV9FFYFQ

Kullanan gören arkadaş varmı nasıl bi urundur dip fiyat önerilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: dişipiylekuyuyainenadam

ürünlerden biri yada bir kaçı amazon.de tarafından satılmıyorsa çıkar hocam tüm ürünlerin amazon.de tarafından satıldıgını kontrol edin

sagol hocam.bi sorum daha vardı alım miktarı önemlimi mesela 1 parca almıstım suan listede 5 parça var. sorun cıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

sagol hocam.bi sorum daha vardı alım miktarı önemlimi mesela 1 parca almıstım suan listede 5 parça var. sorun cıkar mı?

çıkartmaz aynı üründen 5 adetten fazlası gümrük açısından sıkıntıya giriyor diye biliyorum ilk sayfada bunun hakkında da bilgi olması lazım ama farklı farklı ürünlerde sorun olacağını sanmıyorum .
    eğer 5 parça ürününüzün vat düşünce fiyatı 75 euroyu geçiyorsa gümrük vergisi çıkar 50-75 arası paketler halinde satın almak işinize gelir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

çıkartmaz aynı üründen 5 adetten fazlası gümrük açısından sıkıntıya giriyor diye biliyorum ilk sayfada bunun hakkında da bilgi olması lazım ama farklı farklı ürünlerde sorun olacağını sanmıyorum .
    eğer 5 parça ürününüzün vat düşünce fiyatı 75 euroyu geçiyorsa gümrük vergisi çıkar 50-75 arası paketler halinde satın almak işinize gelir

75,95 le sınırda kaldım verdim siparişleri hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: hakklo

quote:

Orijinalden alıntı: hakklo

https://www.amazon.com/Acer-K242HYL-bid-23-8-inch-Display/dp/B01LY3DB9J/ref=zg_bs_1292115011_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5NG5FMTEJFR4M1MQNWSD

Arkadaşlar 2 gündür monitör bakıyorum. Baktığım fiyat bareminde çeşit çok olduğundan sizin de önerileriniz benim için belirleyici olacak. Monitör ofiste kullanılacak. Ara sıra ps4 bağlanıp mortal kombat , fifa 2017 oynanacak en az 23 inç ve üstü 400-500 arası f/p bir monitör almak istiyorum. Yukarıda paylaştığım ürünü buldum. Siz ne dersiniz, bu monitör tatmin eder mi beni ?
    Not: Monitörün asıl kullanım amacı autocad programında 2d çizim yapmak olacak

Yok mu bir öneriniz arkadaşlar ?

Bu arada PS4 yola çıkmış geliyor. UPS kargo ile İtalya Piecanza dan geliyor :)

Kargo fiyatına dikkat..

Hocam kargo fiyatına dikkat derken ne demek istediniz ? Ücretsiz kargo ile gelmiyor mu zaten bunlar ?

• Heyecandan uyuyamadım. Asus Rog Strix GTX 1080 nasıl 2300 e düştü diye. Dolar 2.2 iken Amazon fiyatlarıyla bu civarlara geliyordu. İki arkadaşa daha aldık o ara. Hemen ardından fiyat arttı zaten. Ne yapıp edip para ayarlamam lazım :) bu kart kaçacak kart değil. Vergi iadesi gelmese bile TR ile arasında 1000 TL ye yakın fark var. Bir de iade gelirse 1900. TR'de 1070 alınamayacak paraya en kaliteli 1080'i kapmış oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Ciddi ciddi rep'lerin fiyat değiştirme yetkisinin olduğunu sanıyor musun? Bana bunun bir örneğini ver lütfen. Yapabilecekleri tek şey belirli yüzdelerde courtesy credit tanımlamak veya kargo ücretini silmek/expedited shipping olabilir. Asla ve asla fiyat değişimi yetkisine sahip değiller. Boş karttan sipariş verdim dolu karta çevirmeyi unuttum. Normalde pazartesi akşamına iptale düşmesi gerekiyordu fakat sabah uyandığımda gelmiş iptal maili. Hiçbir yardımda bulunamadılar.

Birden fazla kes başıma geldi ve fiyat değişimi yaptıklarını biliyorum. Siparişi verdikten sonra mağduriyetinden dolayı istediğim fiyata hatta küsüratına kadar değişti ve karttan ona göre para çekildi.

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    var fiyat değiştirme yetkileri, bir kaç saat önce yazmıştım 10€ mastercard promosyonumu o siparişe uygulayamadığım için direk siparişteki ürün fiyatını düşürüp bendeki kuponu sildi.
  • 
Sayfa: önceki 85648565856685678568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.