Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.704
Cevap
2.702
Favori
13.890.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85578558855985608561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu bende almıştım kargo bekliyorum şu an,hayırlı olsun.Forumda beğenen de oldu,bedava versen giymem diyen de,çok arada kalmıştım bakalım gelince beğenecek miyim.şöyle bir şey var monta küçük resimde bakınca mavi renk çok kötü gözüküyo ama resmi büyütünce daha bi güzel sanki.
  • Son bir haftanın özeti

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 29 Kasım 2016; 1:26:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Priori Incantatem kullanıcısına yanıt
    Hocam tek fark 1200 serisininn3 cesit dalga ayari var , 1100 olan sadece su dalgasi yapiyor.

• bütün kargo ve amazon sana calisiyor galiba
  • emreyunus43 E kullanıcısına yanıt
    Bordo yesil uygun sanirim sadece

• ColorTR kullanıcısına yanıt
    Bundan bende de var, geçen sene almıştım fiyatı baya uygundu. Tek içimlik gayet iyi iş görüyor ama hacmi küçük ve bardaksız içmek için soğumasını beklemek gerekiyor. Gün boyu kullandığım için bu işimi görmüyor maalesef.
  • EmuRu kullanıcısına yanıt
    Beğenmeyenlerin çoğu trekking botları çok beğenir, hep onlarla gezer hocam, ki bence çok çirkinler :P. Bence gayet şık, modaya da uygun. İnsanın kendisi beğendikten sonra çok da önemi yok bence. Gelsin görelim bi belki de üstümüze uymayacak ama ben ilk kez beğenerek, isteyerek takip etmiştim, fiyatı da düştü şansıma görür görmez geçtim siparişi. Üstümüzde eskir umarım
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Hobaaaaa, birazdan çarşı karışacak.

Ben hazırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Kasım 2016; 2:36:22 >
  • 1 ayda 40 küsür sipariş direk gümrük tarafından kara listeye alınma sebebi. Takibe alınacaksınız düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 29 Kasım 2016; 1:28:39 >
  • eDDiè kullanıcısına yanıt
    1080'i kaçırdım az önce ona üzüldüm .com da buruk geçti BF .de'ye fazla yüklendim
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke iptal etmeseydiniz o fiyattan alırdım ben sizden. 1080 iptal edecek olan varsa alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hobaaaaa, birazdan çarşı karışacak.

Ben hazırım.

/>

Keşke karışsa ama benim pek umudum yok =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakklo

quote:

Orijinalden alıntı: hakklo

https://www.amazon.com/Acer-K242HYL-bid-23-8-inch-Display/dp/B01LY3DB9J/ref=zg_bs_1292115011_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5NG5FMTEJFR4M1MQNWSD

Arkadaşlar 2 gündür monitör bakıyorum. Baktığım fiyat bareminde çeşit çok olduğundan sizin de önerileriniz benim için belirleyici olacak. Monitör ofiste kullanılacak. Ara sıra ps4 bağlanıp mortal kombat , fifa 2017 oynanacak en az 23 inç ve üstü 400-500 arası f/p bir monitör almak istiyorum. Yukarıda paylaştığım ürünü buldum. Siz ne dersiniz, bu monitör tatmin eder mi beni ?
    Not: Monitörün asıl kullanım amacı autocad programında 2d çizim yapmak olacak

Yok mu bir öneriniz arkadaşlar ?

Bu arada PS4 yola çıkmış geliyor. UPS kargo ile İtalya Piecanza dan geliyor :)

Kargo fiyatına dikkat..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    @KURSAD.

sessiz sakin ilerliyorlar, totalde 9 sipariş

@MühendisMurat

yok yok olmaz birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 29 Kasım 2016; 1:34:5 >
  • Dünden beri alayım mı almayayım mı falan filan derken indirimin bitmesine 30dk kala verdim siparişi gitti.

Logitech G920 Racing
    https://www.amazon.de/Logitech-Racing-Lenkrad-Driving-Force/dp/B011N78DMA/ref=as_li_ss_tl?s=computers

Varsa alacak, son 30dk bu fiyat. Vergi ücreti fazla çıkıyor, muhtemelen iade edecekler 30eu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

1080'i kaçırdım az önce ona üzüldüm .com da buruk geçti BF .de'ye fazla yüklendim

insallah hersey sorunsuz gelir, güle güle kullan
  • erobur kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ama dandik ürün neden dersen bende almış bulundum
  • Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System [Edizione: EU]

EUR 59,99

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    https://www.amazon.it/Nintendo-Classic-Mini-Entertainment-Edizione/dp/B01IFJEWTM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480371838&sr=8-2&keywords=nes+classic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 29 Kasım 2016; 1:36:41 >
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok dostum. Bu yıl 107, geçen yıl 60 ondan önceki yıllarda 50 küsür yaptım. Alınacak olsam ben alınırım, sen rahat ol

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Bordo yesil uygun sanirim sadece

ben almadan önce 2 adet vardı, aldıktan sonra kontrol ettim yine aynı fiyattı ama şuan artmış :(
  • 
Sayfa: önceki 85578558855985608561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.