Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33363337333833393340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen ne diyosun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ana kadar bu forumda alınmış en büyük indirimi almış olabilirim. İndirim yetmedi, Amazon bana para veriyor hatta.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Edit: Yeni fark ettim bunun ne olduğunu. Adam fazla çekmiş de geri iade edilmesi için böyle görünüyor galiba. (Tam olarak fazla çektiği miktar çünkü bu.) Söyleyeyim de hemen damlamayın.

Gerçi böyle bile olsa en fazla indirimi almışımdır yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 21 Aralık 2015; 4:00:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 ayakkabı almıştım,kargo 26$ yakın diye refund istemiştim,gerekli işlemi yaptıktan sonra onlarada durumu izah edip yaklaşık 8 dolarlık refundı aldım.Fakat aradan tam 7 gün geçmesine rağmen şimdide aldığım ürün 9 dolar kadar düşmüş,adamlar o kadar iyimser ki ben bunu suistimal etmek istemiyorum,şimdi yazılarınızdan okudum 7 gün içinde ürünün fiyatı düşünce çoğu arkdaş sanırım bu durumu söylüyor öyle deği mi?
  • delequante D kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Evet

o zaman gene mi refund isticem hocam?Peki bu benim hakkımmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delequante -- 21 Aralık 2015; 3:00:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delequante

quote:

Evet

Hakkın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

Evet

Hakkın.

tam olarak sınır 7 günmüdür yoksa 7 iş günümüdür?
  • Timberlandin klasik modeli cok pahali.
    Acaba bu ayakkabinin kids versiyonunda en buyuk numaralar yetiskinlere uyarmi
    Amerikan,baskete merakli uzun boylu cocuklarin esgecilmemesinden faydalanilabilirmi acep
    Nerden baksan 100 dolar fark var
    Link:
    http://www.amazon.com/Timberland-6-Inch-Premium-Waterproof-Toddler/dp/B000VI8OIQ/ref=sr_1_4?s=apparel&ie=UTF8&qid=1450660050&sr=1-4&nodeID=7141123011&keywords=Timberland

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet

Hakkın.

tam olarak sınır 7 günmüdür yoksa 7 iş günümüdür?

14 gün diye biliyorum da. Amazon böyle şeylere takmaz sanki, verirler. Takarlarsa da söylerler zamanı geçirmişsiniz diye. İstemekten zarar gelmez. :)

• quote:

Şu ana kadar bu forumda alınmış en büyük indirimi almış olabilirim. İndirim yetmedi, Amazon bana para veriyor hatta.

Haha hangi urun ne kadar indirim aldin

• quote:

Şu ana kadar bu forumda alınmış en büyük indirimi almış olabilirim. İndirim yetmedi, Amazon bana para veriyor hatta.

Düzelttik sounda. Ama yine en çok indirimi almış olabilirim. (Hiçbir şekilde zorlamadım ama baya uzun sürdü, sorunu çözmeye çalıştık çünkü. 3-4 saattir konuşuyoruz birisiyle, ondan öncekiyle de 1 saati geçmişti herhalde. )

I <3 Amazon bundan sonra. Daha doğrusu I <3 Amazon müşteri temsilcileri. (Amazon'un politikaları gıcık çünkü, onlar da çok uğraşıyor.) Onlardan birisiyle evlenmek isterdim valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 21 Aralık 2015; 3:18:21 >

• Kablosuz mouse önerisi olan var mı f/p ürünü olan.Babamın pc ye alacağım oyun için değil.
  • Şu saatihttp://www.amazon.com/gp/product/B012VMF8ZG/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B012VMF8ZG&linkCode=as2&linkId=62MTU3AKZQJOFBEV anneme alacaktım yılbaşı hediyesi ama başka birşey bulup onu aldım. Lightning deal ile epey ucuza iniyor son 30dk, fırsat kovalayanlar hala uyumayanlar baksın :)
  • Ufak bir sorun yaşadım diye ürünü bedava'ya ups hızlı kargo ile yollayacaklarını söylediler.(Ürün'de bedava,kargo'da)

Bura'da 2 dolar için dilenenlere ibret olsun 1 kurus bile indirim istemeyince böyle sorunlarda yardımcı oluyorlar işte

Diğer kargom'da kaybolmasaydı amazon gönlümü tam alırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Kablosuz mouse önerisi olan var mı f/p ürünü olan.Babamın pc ye alacağım oyun için değil.

http://www.amazon.com/Logitech-910-001822-M510-Wireless-Mouse/dp/B003NR57BY/ref=sr_1_2?s=pc&ie=UTF8&qid=1450661621&sr=1-2&keywords=logitech+wireless

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Sağol murat hocam.Bir tane almıştım logitech yine fakat bizim pederin elleri baya büyüktür, o yandaki ili tuş eline takılıp takılıp duruyordu,bir önceki sayfaya geçiyor diye sinir oldu en sonunda Ama bir bakacağım yine...
    Edit şuan ki kullandığı mouse Logitech M310 (eller büyük ama onu kullanıyor) Fakat skatezler gitmiş.1 tenesi düzmüş diğerleri de yıpranmış baya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Aralık 2015; 3:57:22 >
  • Yeni güne şunları alarak girdim desem yeri var.

İnci Küpe.. Hediye aldım yılbaşına yetişir umarım kargo.http://www.amazon.com/gp/product/B009OKDRPW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00 lightning deal ile 32 dolara aldım.
    El süpürgesi..http://www.amazon.com/gp/product/B006LXOJC0?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00 kendime aldım yorumlar bomba. 39 dolara aldım. 3 dolar courtesy indirimi tanımlanmıştı otomatik olarak o ne oluyor bilmem ama 3 dolar 3 dolardır :)

• gaming mouse ve pad onerisi olan var mi arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kethanis

gaming mouse ve pad onerisi olan var mi arkadaslar?

G502
    Razer DA

Steelseries Qck+
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Sağol murat hocam.Bir tane almıştım logitech yine fakat bizim pederin elleri baya büyüktür, o yandaki ili tuş eline takılıp takılıp duruyordu,bir önceki sayfaya geçiyor diye sinir oldu en sonunda Ama bir bakacağım yine...

Bu konularda Logi'den şaşma, M705'in alıcısı bozuldu aradım adamlar ücretsiz gönderdiler anında.
  • 
Sayfa: önceki 33363337333833393340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.