Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.037
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Aynı sorunu bende yaşıyorum 24 nisan da kargoya verilen paketim hakkında InterbyMNG sitesinden herhangi bir bilgi alamıyorum çağrı merkezini aradım türkiyeye giriş yapmadan bir bilgi veremiyorlarmış

Alıntıları Göster
    Benimkide 25 inde Polonya Depo dan cikis yapmis,sanirim ayni yerde/ucakta paketlerimiz lakin 5-6 gun gecmis çooooktan tr ye girmeli idi.Ben işi üst mecriye taşıdım yarin gorusecegim bakalım nolacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Benimkide 25 inde Polonya Depo dan cikis yapmis,sanirim ayni yerde/ucakta paketlerimiz lakin 5-6 gun gecmis çooooktan tr ye girmeli idi.Ben işi üst mecriye taşıdım yarin gorusecegim bakalım nolacak

Alıntıları Göster
    Benim paketin de kargo bilgileri 24 Nisan gece sisteme düştü sanırım aynı uçakla geliyor. Gelişmelerden haber verebilir misiniz? Olmadı ortak hareket edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuphoriA -- 1 Mayıs 2018; 21:52:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuphoriA

Benim paketin de kargo bilgileri 24 Nisan gece sisteme düştü sanırım aynı uçakla geliyor. Gelişmelerden haber verebilir misiniz? Olmadı ortak hareket edelim.

Alıntıları Göster
    Aynen oyle yapalim yarin gorusme yapicam yetkili kisi ile insallah bağlarlar.

• quote:

Alıntıları Göster
    Aynen paketlerimiz aynı yerde olabilir umarım bu hafta teslim alabiliriz
  • arkadaşlar amazondan kargo dahil 18.61 dolara ürün alacağım,enpara ile enpara dolar kuru ile hesapladımmı 76 tl küsür çıkıyor,ama amazon kuru 4.34 tl den hesaplayın 80.89 tl çıkıyor
    şimdi ben siparişi verirken Türk lirasımı seçeyim dolarmı olarakmı ?
    resimlerde mevcut,dolar olarak seçersem en para kendi kuru üzerindemi hesaplayacak ?
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 2 Mayıs 2018; 1:15:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cogman

arkadaşlar amazondan kargo dahil 18.61 dolara ürün alacağım,enpara ile enpara dolar kuru ile hesapladımmı 76 tl küsür çıkıyor,ama amazon kuru 4.34 tl den hesaplayın 80.89 tl çıkıyor
    şimdi ben siparişi verirken Türk lirasımı seçeyim dolarmı olarakmı ?
    resimlerde mevcut,dolar olarak seçersem en para kendi kuru üzerindemi hesaplayacak ?

kartı kayıt ederken dolara ayarladıysan sorun yok tr ye ayarladıysan daha fazla para çıkar doğrusu dolar seçmek amazon de ise euro seçmen gerek

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Karti siler tekrar kayit ederim ama kayit ederken seçenek varmiydi bilmiyorum sadece o ekranda gördüm sanırım tr yada dolar seçeneğini,resimdeki ekrandaki aşamada doları seçip devam etsem yine amazon kendi kurundanmi benim hesaba yansitacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cogman kullanıcısına yanıt
    KART kaydında var hatırlıyorum siz yine de kaydı dolar yapın garanti olsun sanırım dolar kayıtlı olsaydı resimde görülen tr dolar seçeneği çıkmazdı siz tr seçmişsiniz kayıtta ki 2 seçenek çıkıyor. evet doları seçince kendi kurundan hesaplıyorda tr de bankaya göre kur illa fazla hesaplayıp öyle ödüyor fazlada en fazla 3 yada 5 tl oluyor
    Merhaba seçtiğim hiç bir ürün neredeyse gelmiyor .de de ve amerikada da neden acaba? oyuncu koltuğu seçiyorum.
  • mertalemin kullanıcısına yanıt
    amazon de de bazen ilk sayfada gönderilmiyor yazabiliyor sepete atıp ilerleyip adres bölümünü geçmiyorsa tr ye yollamıyordur yapacak bir şey yok diğeride öyleyse oda tr ye gönderimi yoktur
  • Önceden burada güzel fırsatlar paylaşılırdı şimdi kargom nerede, ürün gelmedi vergi ne çıkardan geçilmiyor. İlk sayfada %90 tüm sorularınızın cevabı var az açın okuyun ya.
  • mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam haklısınız, bu konu ölmüş artık. Şu referans muhabbetinden sonra tadı kaçtı.

• Hocam bugün sorabilme şansınız oldumu? Ben amazon.de ile görüştüm paketin nerede olduğu belli değil
  • quote:

Hocam bugün sorabilme şansınız oldumu? Ben amazon.de ile görüştüm paketin nerede olduğu belli değil
    Görüştüm olabilecek en üst mecri ile.Data girişi olmamış bile aradan 7 gün geçmiş,kesin olurdu diyor. .De yi aradim telefon ile Polonya Depo son cikis birimi olarak gozukuyor oraya mail+ sikayet atildi 2 gune neticelenicek.En kotu Priority Shipping ile tekrar getirtcem 3-4 gune geliyor UPS.Bilen varsa soylesin amazon de,turkiyeye hangi kurum ile sokuyor acaba iş burda bitiyor çünkü

• quote:

Görüştüm olabilecek en üst mecri ile.Data girişi olmamış bile aradan 7 gün geçmiş,kesin olurdu diyor. .De yi aradim telefon ile Polonya Depo son cikis birimi olarak gozukuyor oraya mail+ sikayet atildi 2 gune neticelenicek.En kotu Priority Shipping ile tekrar getirtcem 3-4 gune geliyor UPS.Bilen varsa soylesin amazon de,turkiyeye hangi kurum ile sokuyor acaba iş burda bitiyor çünkü

Alıntıları Göster
    amazon.de yi hangi numaradan aradınız? Bende arayayım banada ücret iadesi yapabiliriz demişlerdi

• koltuk fiyatı kadar kargo fiyatı çıkacaktr.. ama yine almak istiyorsanız gönderisi açık ürünlerin linkini atayım.. amazon.de kargo fiyatı çok çıkar.. aşağıda paylaştığım ürünün gönderi mevcut, aynı şekilde siyah beyaz olan daha ucuz ama kargo parası çok çıkıyor..

https://www.amazon.de/gp/product/B01MSQXIWQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1
  • Arkadaşlar amazondan satın alıp tr de kolayca satabilecegim bir ürün var mıdır ? hesabımdaki gift bakiyesi ile bir ürün alıp tr de satmak istiyorum
  • quote:

amazon.de yi hangi numaradan aradınız? Bende arayayım banada ücret iadesi yapabiliriz demişlerdi

Alıntıları Göster
    Yardım> Daha çok Yardımamı İhtiyacınız Var>Bize Ulaşın > Telefon ile görüşme kısmı var Chat- Email-Telephone
    siparişi verdim kredi kartı değil enpara banka kartı ile verdim,şuan çekilen herhangi bir para yok,acaba yarın bankalar açıldıktan sonramı çekerler,amazon.de de siparişimi kredi kartı ile vermiştim ve direk pekleyen işlemlere düşmüştü
  • Arkadaşlar amazon dan 100 euro hediye çeki var fakat ihtiyacım olup da alacağım herhangi bir şey yok. Bu sebeple alıp burada satabileceğim bir ürün arıyorum. Var mı bir tavsiyeniz? Ne alınabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.