Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar bu Prime Day'e özel Lightning deals'te hangi ürünlerin indirimde olduğunu nereden görebiliriz? Hani yarım saat önce görebiliyormuşuz ya, onu görmek içinde mi Prime'e üye olmamız gerek?
  • kenyay kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba o laptopun linkini alma sansim ve kac eurodan aldiginizi ogrenme sansim var mi acaba ? Klavyeye bakinca amazon.de'den alindigini anladim. Belki bizede bir indirim denk gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenyay

Hayırlı olsun bro
    ısınma olayı baya fazla mı hemen soğutucuya yerleşmiş canavar
    aynısını bende aldım yarın teslim edilecek

Oyun oynuyorsan eğer donma kasma o tip vakalar vuku buluyor mu?

Soğutucuyu da tavsiye eder misin?
    Cevap verebilirsen çok sevinrim. Güle güle kullanın

ekran ve hoparlörler iyi klavyenin ortası biraz ısınıyor sağ solda sıkıntı yok soğutucu benim standım sadece kullanmıyorum. Çok etki etmiyor sesi de fazla değil olsa da olur olmasa da olur yani :) teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: striker27

Hocam merhaba o laptopun linkini alma sansim ve kac eurodan aldiginizi ogrenme sansim var mi acaba ? Klavyeye bakinca amazon.de'den alindigini anladim. Belki bizede bir indirim denk gelir.

Toplam 1288 Euro'ya geldi Amazon.de den

https://www.amazon.de/d/B01M14O8BO

• Problem33 P kullanıcısına yanıt
    Bu prime day olayı bizim işimize yaramıyor demek ki :) Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfur3294 kullanıcısına yanıt
    Oldukça güzel denk gelmiş hocam güle güle kullanin özelliklerine bayıldım, bende arada yoklarim amazonun stoğuna girerse falan diye.

• Çok bakındım bir şey bulamadım ben de Boxer aldım Linkler aşağıdadır.

Tommy Boxer Link 1 Calvin Klein Boxer Link 2

Sabah olunca stoklar yenilenir tekrar bakarız Umarım birşeyler kaçırmayız

• Prime Day bu muymuş? Hiçbir oem üründe indirim yok sanırım, ben göremedim, ne ekran kartı, işlemci, ram...
  • Jacques Reverdi kullanıcısına yanıt
    Herkes Bf gibi olacak sandı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Teşekkürler inşallah. Corsair bana göre piyasada ki en iyi ışıklandırmalara ve tasarıma sahip klavye konusunda. Kalitesi de iyidir muhakkak fakat kullanmadığım için bir şey diyemem.
    K70'de ekstra tuş olsa alacaktım zamanında fakat bu modelleri K95 ve üzerinde başlıyor. Gel gelelim bunlarda da blue swich yok maalesef. Birde fiyatları aşırı pahalı TR'ye çevirince Logitech'in tepe modellerinin fiyatları Corsair'e göre uygun olsa da tasarımı G710+'dan sonra çok bozdu.

Işığa bir şey diyemem kişiden kişiye değişir fakat ekstra tuş büyük bir artı bana göre. İnsanlar şu Razer veya başka markaların üzerine ses açma tuşu bile koymadıkları modellere niye bu kadar çok para harcar anlayamıyorum.

Müzik dinlemeyi çok seven birisi olarak, K70'in ses kontrol tuşları elim ayağım resmen hele scrolling ses kontrolü tam keyf dediğim gibi umarım bir gün kullanırsın.

Kaliteli mal her zaman pahalıdır yapacak bir şey yok, optimal bir fiyat görünce ver gazı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Hiç olmazsa bi Corsair k70 çakardık, o da yok, klavye bile yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 10 Temmuz 2017; 23:25:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slitheen

Sanitas SBM 21 Tansiyon aleti - 20,99 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B00440D8A6/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

ASUS DSL-AC87VG AC2400 VoIP modem-router - 134,91 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B01KZQFZAI/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Şu tansiyon aletinden herkese yollamak lazım indirimleri görüp heyecanlanan ama gönderimi kapanınca sinirlenenlerin küçük büyük tansiyon yerle bir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem_F1-Mclaren

https://www.amazon.de/Razer-BlackWidow-Chroma-Handballenauflage-Layout/dp/B01N1Z5GPV?ie=UTF8&language=tr_TR

bunu alacağımda tr gönderilmiyor diyor bilen var mı geliyor mu ?

Sağ alt Amazon ön sipariş bastın mı tuşa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_dr

bilgisayar sandalyesi / koltuk fırsatı var mı ?

İki tane uyarı aldım indirime girecek diye ikisininde gönderimi kapalı kardeşim ya, yazdım sildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feeldevotion

quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Bugünün efsane indirimi 497$'lık gigabyte gtx 1080 g1 gaming'i benden başka yakalayan var mı?

sizde mi kendine müslümancılardansınız?

Ya bu yaptıkları neyse.

Madem paylaşmmayacaksın bari pişkin pişkin yazma.
  • Prime day indirimiyle kindle paperwhite almak istiyorum. Amazon.de de bazı ürünler gönderilmiyor dediği halde sepete ekleyince gönderiliyor diyor ya, kindle için dr öyle olur mu? Sepete ekleyemiyorum prime istiyor şimdi açmak istemiyorum

• G602 nasildir arkadaslar amazon.com da indirime girmis

• quote:

Orijinalden alıntı: qwert7610

G602 nasildir arkadaslar amazon.com da indirime girmis

m65 pro aldık bu indirime girmiş :(
  • https://www.amazon.de/dp/B00P9P6XLG/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3FD9MRTUJRSAX&coliid=IB30RH4OPGFWG&psc=1

Fitbitin bu rengi 55 euroya düşmüş. aslında alınıp daha sonra başka renkli dış kalıp alınabilir.
  • Co.uk ta g403 un prime fiyatı 29.99 sepete attigimda 39.16€ +vergi kargo derken 60 oluyor. Neyi yanlış yapıyorum müşteri hizmetleri ürünü ekle çıkar diyor ne alakaysa....

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.